Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

55 minutes ago, Squabbit said:


izdrzi legendo, sto ono kazu ako je ruza...

 

Draymond 'back' as an All-Star? Except, his back is still messed up? They're saying he might be back by Feb or March, but will he be back in All-Star form? Will his back be too delicate to play heavy minutes or back-to-back games?? Worse still, will he have to turn his back on competitive NBA play and pursue a career as a back-up announcer on TNT??? Without Green, will the Warriors ever make it back to the NBA championships???? Maybe not without a back-up PG and a back-up big! Hopefully, Draymond returns healthy and like a throwback version of his All-Star self!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kida Evan brat da ne ureknem. Trpa ko lud. 

 

ovu budalu cekam da digne formu ali ima minutazu tako da se nadam najboljem.  za sad nema razlike izmedju njega i Aytona. Sac je smrt za visoke, tako su i Hasu unistili a i Bugija 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Covek se pohvali kako ceka Zeka Kolinsa i onda ne zna o kom pricam 😁 

uini jel da da ti zveki vodi tim?

jes malo cudo da do juce nisi znao ko je kemba, za IR da ne pricamo (to ni sad ne znas kako se koristi) a danas si lider u regionu

 

 

ok sry. pitacu zvekija sta misli o njemu...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Braca Kolins, Dzon i Zek obojica su kod nas inace. 

vidim pop kaze igrace veceras. Nabavio sam jos i Yurtsevena i ludog Lensa Stivensona pa se iskreno nadam da bar 1 bude od koristi u nastavku sezone

 

kod tebe sta ima? jel vas i dalje  Dzoni pljacka? da nije uvalio Kavaja nekom?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, maXa88 said:

Covek se pohvali kako ceka Zeka Kolinsa i onda ne zna o kom pricam 😁 

uini jel da da ti zveki vodi tim?

jes malo cudo da do juce nisi znao ko je kemba, za IR da ne pricamo (to ni sad ne znas kako se koristi) a danas si lider u regionu

 

 

ok sry. pitacu zvekija sta misli o njemu...

Dodao bih da ne zna ni PPM, to čak i Zveki zna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bobby Shurda said:

Ako budem igrao sledeće godine podsetite me da stavim autopick za prvu rundu 

 

Tako ti je to kad biras pola dzordza, drugi put uzmi celog 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nisam se ni ja usrećio sa Hardenom, nešto mu se ne igra u poslednje vreme 😱

Link to comment
Share on other sites

Quote

Goga Bitadze (right foot soreness) is questionable to play on Sunday against the Cavaliers.

 

Idi bre vise u kurac, pobacah sline igrace jer ovu spalacinu drzim u timu i zbog njega me razbi ko bugarsku skupstinu trip. Mrsh u kurac vise, jebo te Misko Raznatovic u bulju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Meni nije, al jbg kao jurim kategorije za veci plasman, ludilo mi udarilo u glavu, da sam imao gde da stavim ovu budalu iz Gruzije ne bih ga bacao. Mnogo sam besan, A treba mi centar ko leba.

 

Jedva cekam kad ce trade deadline pa da bacim ovog raspalog Vola, sda bezveze da ga bacim, ladno niko sa IR liste nece da mi igra ove sezone i raspali Vajsmen koji je Greg Oden ver.2. sto se tice povreda.

 

Prso sam nacisto, jebo me Goga Bitadze da me jebo koj ga kurac cekam. Jos prosle nedelje je izasla vest kao nije nista strasno samo malo ga boli noga trte mrte , ono celu nedelju nije igrao raspali gmaz.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...