Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

On 12/24/2021 at 10:18 AM, threepwood said:

Squabbit draftovao samo ove sa superiornim imunitetom. Covek nije imao nijednog igraca u protokolu dok ostali ne mogu da se skupe za petorku

 

neko bi rekao jinx al ja velim statistic je nemoguce da nemam kovidara..

Evo ih i kod mene.. za sada kiks protiv fenjera.
 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Malik Monk scored 22 points on 8-of-14 shooting (4-of-9 3-pointers) to go with two blocks, one steal, one assist, and two turnovers in the Lakers 108-103 win over Minnesota on Sunday. 

 

 

Nije los ovaj Monk u poslednje vreme. Istice se, sta kazes za Monka Makso, nije uopste los.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, greenenvy said:

 

Jbg, sta da ti kazem. Imam vise srece nego ostatak lige trenutno za covid-om. Licno ne mislim da mi je ekipa bas za ovaj skor koji imam. 

Ma sve je to sreca, niko ne zna ko ce de zaraziti. Svaka cast tebi odvalio si me posteno.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Igor_ said:

Ma sve je to sreca, niko ne zna ko ce de zaraziti. Svaka cast tebi odvalio si me posteno.

 

Iskreno mi se fantasy dosta i ogadio zbog toga. Zadnje 2 godine to je puka sreca i koga kako usere. Ok, uvek je sreca sastavni deo svega u smislu da ne smeju ti se bitni igraci povredjivati, ali ovo i nedelje u nedelju izvlacenje kuglica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

U duelu sa Oldbojsima bilo 15 dabl dablova, mogao bi to biti neki rekord za ove Covid uslove.

U A ligi je sinoć u jednom duelu ukupno 16 DD.

 

Što se tiče samog rekorda jednog tima u DD, taj rekord je napravljen protiv mene sa 15 DD. Što je najjače, ja sam i taj duel mogao izvući da Nurkić onda nije doživeo povredu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

U A ligi je sinoć u jednom duelu ukupno 16 DD.

 

Što se tiče samog rekorda jednog tima u DD, taj rekord je napravljen protiv mene sa 15 DD. Što je najjače, ja sam i taj duel mogao izvući da Nurkić onda nije doživeo povredu.

 

A rekord u TD? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, greenenvy said:

 

A rekord u TD? 

Za to se ne mogu setiti koliko je jedan tim najviše imao TD, ja sam imao jednom 4 zbog Vestbruka. Moguće je i da je neko imao, najviše zbog njega, koji je mogao lagano do 4 TD i onda još jedan igrač da to ostvari.

Link to comment
Share on other sites

Nista lepse nego kad ti dan pocne saznanjem da si *ebeni idiot, a onda shvatis da si jos veci idiot nego sto si mislio 😄 Skuvam ti ja kaficu, lagano krenem da gledam kako su moji odigrali nocas, sve fino i onda vidim da je Simons, za koga se nije znalo da li ce igrati, a cije sam unistavanje FG-a trpeo stoicki do sad, zapravo igrao i strpao 43 poena. Najbolja partija sezone odigrana na mom IR slotu. A onda sam usao u moj tim i shvatio da su mi Durant i Holidaj ostali na klup, sto ne znam kako se desilo jer sam u svom drugom timu sve igrace regularno ubacio.

 

Dobro jutro... 😄 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Bobby Shurda said:

sad gledam nešto može da se desi da do kraja izgubim sve duele a kao 3. sam trenutno na tabeli hahah

 

 

Ko zna šta će do kraja da bude jer će covid ludovati i u narednom periodu.

Mene se u duelu protiv Frikija ubili Dialo,Hart i Lavert, a zadnjih mesec dana su mi svi imali covid sem Pola i Konlija(matorci imaju imunitet ili ne idu u štetu često😎)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...