Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Zveki je car, drzi Vola u na IR-u, a nece ni nastupati ove sezone, moze komotno Hiroa da smesti tu, tj da popuni preostali IR slot. Pod pritiskom da ne cuva Jeremiju i Gaforda za plej of, juri sto bolji rezultat. Sjebace mu Vol sezonu.

 

Na to sve je trejdovao Bartona za povredjenog igraca, jos jedan lol

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne kenjaj drakrise. Za Jeremiju je ispao mega giga car!!1

 

lepo kazem, zveki ima prejak tim i svi ti DD igraci mu ne trebaju 

 

nego da li je slucajno sto ima iste igrace kao kompanjon  mu veto spiner? 

 

e da , ovo za Vola podseca malo na kkczv i centra. znaci  cekamo ga, stize, evo samo da izadjem iz pekare...

 

 

edit

jedino logicno je da gadjas 11 mesto moj zvekani. e onda svaka cast imas malo nisko pivo od mene 

 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

Male tajne velikih majstora buki. Sjebo se Dort, sjebace se jos neko. Ne brini ti za mene. i dalje sam ti zahvalan na poklonu 🥰

 

razmisljaj ti o svom timu, sta ces sad kad se vrate Ayton, Dejvis i Lavin, cekam tvoje dropove 

 

ej

zveki, mi ko da igramo cs go. sad ti kao imas kintu pa nam kupujes kalas i snajper a mi samo cekamo drop. ti si sigurno bio odlican klanski igrac.

jebes kevu ko nexa hehe

 

 

evo i Sabonis se vraca za 2-3 meca. znaci razmisljaj malo  za sutra zvekani. ne mogu ja sve umesto tebe. 

ili mi daj skajp ako ti treba neki savet, duzan sam ti uslugu...

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

Toliko sam azuran da kad se probudim ujutru pokupim nekog ili pred pocetak svih meceva. Iksreno bilo mi cudno da niko p[re mene nije uzeo BiZmarka i Gogu. Kao i Tori Krega.

 

A tek Monka da ne pricamo:s_d:

 

A ti zems bolje bi ti bilo da spremas 2 praseta ili kengura ( sad ti vidi sta ti se vise isplati) da isplatis onu opkladu sa zateznim kamatama kad prodje ovaj talas korone.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Toliko sam azuran da kad se probudim ujutru pokupim nekog ili pred pocetak svih meceva. Iksreno bilo mi cudno da niko p[re mene nije uzeo BiZmarka i Gogu. Kao i Tori Krega.

 

A tek Monka da ne pricamo:s_d:

 

A ti zems bolje bi ti bilo da spremas 2 praseta ili kengura ( sad ti vidi sta ti se vise isplati) da isplatis onu opkladu sa zateznim kamatama kad prodje ovaj talas korone.

 

Moze Zems, od sutra biraj mesto i vreme okršaja... nema kenguri,  samo nosorozi i žirafe :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...