Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Onda mozes da zamislis koliko sam ustvari dobar igrac kad sam se do poslednje kola borio za PO😏

Zveki bi levo mudo odseko da mu se to desilo

 

Evo  njemu su svi zdravi, neki cak stizu i 3x3  da odigraju tu po Srbiji, ima lagano voljstvo i odlican raspored i opet se pekmezi. 

 

Nisi muskarcina zveki, razocarao si me i nadam se da ces biti manja sisa u cetvrtfinalu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

Cestitke zveki

 

zasluzeno prolazis dalje. mnogo srece u nastavku ❤️💪

 

Dzabe jinxujes. Kako ide u  play out-u ? Jel ti i dalje bushe buljsona ko u regularnoj sezoni ? Jel si pokupio sve FA koje si milsio da su dobri :heart:

 

1 hour ago, major josip said:

Čestitam Zveki 

Igrači su mi odigrali sramotno kad je najbitnije. 

 

Hvala, ali  primam samo cestitke za jucerasnji dan. Ovo je i dalje 51-49 posto u tvoju korist. Ovaj 1 posto je psiholoska prednost. Nista ovde nije reseno i dosta kategorija je blizu, a razlika minimalna.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Sve sve, al da je @Magia smesno koji je sa super Vestbrukom i 4 igraca u top 40 kukao kako nema sanse da osvoji i da nista nije gotovo, sta reci osim shameless, shameless :s_d:

 

Dobro majore 50-50. Zajebavao sam se za ovaj 1 posto, mada nije daleko od istine sta sam sve prosao tokom nedelje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

 

Zveki je mislio knjigovodstveno 1%,a realno 100%

Realno je da Zveki ima sreće, plus će da naleti na Vladinu ekipu u QF koja je baš sada okrnjena sa dve povrede bitnih igrača. Sajmons je aut, dok je Lavin prestao da trenira zbog bolova u kolenu sa kojima ima problema cele sezone, pa se ne zna ni da li će igrati.

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2022 at 3:05 PM, Igor_ said:

Gledam ovu statistku lige kao, ljudo su lagano imali 49 ir spot igraca😂. Pa nije ni cudo sto nisu u PO.

 

Gde si gledao tu statistiku?

On 3/11/2022 at 4:32 PM, maXa88 said:

Onda mozes da zamislis koliko sam ustvari dobar igrac kad sam se do poslednje kola borio za PO😏

Zveki bi levo mudo odseko da mu se to desilo

 

Evo  njemu su svi zdravi, neki cak stizu i 3x3  da odigraju tu po Srbiji, ima lagano voljstvo i odlican raspored i opet se pekmezi. 

 

Nisi muskarcina zveki, razocarao si me i nadam se da ces biti manja sisa u cetvrtfinalu. 

Ne znam šta se desilo prošle nedelje, nisi uspeo ni jednu kategoriju da uzmeš, još su mi Dinvidi, Vučević i SGA presedili po meč na klupi 😄 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je i bilo neke minimalne šanse da okrenem bacanja, poene ili izgubljene..

 

Kari sa 8p 4to 0/0 ft% me uništio - najgori poenterski meč u sezoni...

 

Sa druge strane Watford postao šuterska mašina. 16/16 ima sa bacanja u seriji i evo dva meča već nije jednu loptu izgubio,a ima veliku potrošnju. 

 

Čekam da Zveki objaviš procente gde su šanse 50,01% na mojoj strani. 

 

Nerealno koliko si imao sreće kroz celu seriju, jedini razlog što ne vodiš više je što si pravio glupe izmene, al tu ti nije sreća kriva. 

 

No, dobro,da ne bude da se vadim bio si aktivniji dosta, pratio si fa imao dobar izbor prošlih nedelja, birao igrače sa stabilnijom produkcijom, sve u svemu zasluženo vodiš naravno. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sanse su 53-47 sada na mojoj strani ali jos nije nista gotovo, jer su 4 kategorije jos u igri. Ne mogu da verujem kako me obaraju tvoji igraci na kladionici, sjeba me Kari za lovu:classic_sad:

 

Sta da ti kazem, moj virus loseg uzimanja FA na pocetku nedelje kako da je presao na tebe kasnije, DJ i Bjelica, totalno bezveze potrosene izmene. 

Link to comment
Share on other sites

Tačno, samo što ne gubim zbog te dve loše izmene.

Bjelica je bilo glupost (mada mi je opet sjajno što je imao nula poena za 20 min.), Augustin je trebalo samo da da 1-2 trojke i uspeo je da ima nula poena iz igre, kao i još neki moji igrači tokom nedelje, tipa Gordon kojem ne znam da li se to desilo cele sezone. 

 

Znam da hoćeš da igraš moje + da bi izdžinksovao i iskreno da ti kažem upalilo ti je. 

 

Protiv vlade koji ima bolji tim ćeš morati da dodaš i neke molitve i to u više različitih crkvi. 

Edited by major josip
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...