Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Ho ho ho ho idemo u Dexyco   Maxico, ho ho ho ho idemo u dexyco Maxico.

 

Tako bese ide ona novogodisnja reklama za novogodisnju rasprodaju:classic_wink:

 

Vartim ti ga za Ejtona  uz dodatak Hira:classic_wink:

 

Makso ovo dropovanje nije realnost, ovo se desilo u Matrix-u. Popij crvenu pilulu da se vratis u realnost.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

Poklonio sam vam Yutu i Caleba, ali konačno mi se oporavljaju igrači valjda će sada ići na bolje. 

 

Ova liga ne može da se igra sa 0 ili 1 izmenom nedeljno pogotovu u vreme korone zato i pucam. 

 

Majore treba da se postavi kad je nas trade deadline, izasao pravi to je 10 .februar. Obicno je par dana nakon toga i nas.


 

Quote

 

The NBA trade deadline is Thursday, Feb. 10. The cutoff point is 3 p.m. ET, though the news of some trades may emerge shortly after that deadline.


 

https://www.nba.com/key-dates

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zahebavali ste me ovde sto menjam sve zivo a to je jedini nacin da ostanes konkurentan u ovom nenormalnom delu sezone. Ne vidim kako drugacije ako ne nabudzim meceve pa makar i sa polutanoma poput Maledona i Nwabe. Jos sam morao da bacam nama drage igrace poput Monka i Herberta 😥

Sada smo bez prvog, drugog, treceg, cetvrtog, petog, osmog, desetog (skroz solidan ubod) pika sa drafta i muski borimo se protiv  super jakog protivnika, koji hvata zalet da nas rascmari

 

neko je lepo predlozio da se doda jos jedno IR mesto. mozda bi zanimljivije bilo da se doda jos neka izmena pa ce svi biti aktivniji  i smanjice se jaz zbog korone. Na kraju, mozemo i to da stavimo na  razmatranje. 

 

Josipe ne ignorisi me 😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I dok ovo pisemo, jos jedan od stubova naseg napada ulazi u protokol. sranje je ova godina realno

 

Npr, predlog bi bio da dodamo jos 2 izmene  dok traje pandemija. Ono, valja ce svi prelezati do februara pa od 01.02 da vratis na 7 izmena

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Recite mi da Zveki jos cuva Vola.

 

Cuvam ja i Monka :87:

 

Al bolje da ga ne cuvam a da me juce Fox nije oborio za 45k :classic_unsure: I to sam prvo stavio na listic Halibartona i Lebrona i izbacim ih i dodam ovog shabana jer igra protiv mene ove nedelje pa ce me napuni kao:classic_sad::twak: Pa po koji put na ovako glup nacin padam :twak: Pao sam u depru.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

:heart:

 

 

Jeste da Rasel ne zadovoljava kriterijume u Lejkersima, ali Vol posle ovih povreda ne može da igra ozbiljnu košarku. On umesto da ćuti i da igra u Hjustonu, pa koliko minuta dobije, on se kurči i dogovorio se sa upravom da ne igra, jer je mislio da će biti tražen :roflmao:.

Link to comment
Share on other sites

Obarti se delgadu koji je glasao za 3 IR mesta, ili samom sebi kome vec. Majore sto si pomerio poll sa vrha topika, da vidimo , da se zna , da se prepozna ko je glasao za 3 IR. Sad je gotovo. To ti sto ti je. U A sam izlobirao prosle sezone za 4 IR, ove godine nisam smeo da ne bi kenjali e evo ga salje cirkulare. I prosle sezone ste glasali za 3 IR samo meni u inat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...