Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

@NikadProtivKaline

 

"Sprdas se" i sa drugima je ja nisam skoro uopste ni pominjao "gusenje Luke i Kuza", samo se slozio da je apsolutno nerealno ocekivati dovodjenje prvog centra u januaru mesecu.

 

To znaci da imas obicaj da koristis ironiju kad god vidis misljenje sa kojim se uopste ne slazes i samo sam to i pomenuo.

 

Sto se tice Zalgirisa, oni svake sezone sastavljaju tim od maksimum 11-12 igraca, ostatak cine potpuni anonimusi. Koriste uglavnom 10 igraca u rotaciji i uspeli su da imaju sezonu u kojoj su prosli u TOP 8, drugu u kojoj su otisli na F4, jos jednu gde su bili u igri za plasman i jos jednu sa skorom od 17-17. Pritom, ako se vec tvrdi da imamo ubedljivo najmanji (ili samo najmanji) budzet u EL, ocekujem i da nemamo vise od 10-12 igraca kao sto nemaju ni Baskonia ili Zalgiris. Nego, hajde da gledamo CSKA pa bi mogli i mi. Pa mi nismo CSKA, ali se jesmo tako ponasali i imali sastav od 16-17 seniorskih igraca u sezoni 2019-20 (dakle u pre - Covid sezoni). Apsolutno nadrealno poslovanje.

 

Sto se tice ovog poslednjeg, ako ti mozes kontinuirano da pises kako ja pisem splacine koje vecina ignorise, pa nemas ni prava da se ljutis, a kamoli da nekog reportujes jer je tebe neko iskritikovao. A da stvarno postoji kazna za bezobrazno ponasanje pa prvi bi sa foruma leteo ovaj John Dies, ali avaj, moderacija je omogucila forumasima da se lagodno podsmevaju jedni drugima iz posta u post i onda se i ne moze ocekivati kaznjavanje takve prakse.

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uniks je do nedavno vidjen kao sigurna top8 ekipa, ali sada je 50-50 da li ce oni uci u playoff. Pritom su odigrali dve utakmice vise kod kuce, ni to nije zanemarljivo. Zapravo, neretko se provlacilo kako se 7 ekipa izdvojilo i da je ostala borba za jedno mesto, ali vidimo da sad to bas i nije tako. Koliko god da ovaj format navlaci na NBA, daleko je od toga zbog broja utakmica i neka mini serija od 3 poraza se ozbiljno oseti na tabeli. 

Link to comment
Share on other sites

Gledam malo Pao i Asvel, Jovic izgleda iznenadjujuce solidno, a svakako za klasu bolje od pokojnog Pefija. Steta sto ga nismo sacekali. 

 

Ali glavni utisak mi je kakva grozna ekipa je Asvel. Jesmo ispustili pun kufer utakmica, ali poraz od tih pacera nam je verovatno i najveci kiks. Mislim da im je to jedina pobeda u poslednjih 7-8 kola.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...