Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, realno *w said:

 

Eh, mislim da ti je taj zajednički stav regiona utopija.

 

Što bi Cedevita ili Budućnost tražili zajednički stav, kad pored Partizana i Zvezde imaju prolaz u EL jednom u 10 god. Ako bi se napravilo nešto što iole liči na dve EL, verujem da bi požurili da uskoče u onaj "drugi voz".

 

Nema to veze sa vozovima, ako se budu pravile dve EL verovatno ce biti pozivnica sto je uzasna stvar (kao i novi sajt, katastrofalan je).

 

Evo sad da se EL podeli na dva takmicenja nema drugog nacina da se odrede ucesnici osim putem tih pozivnica i to je ono sto ce oterati Buducnost i Cedevitu iz ABA lige (ako se neko bude vodio time "iz regiona u svom takmicenju vidimo samo gigante iz BG").

 

Takodje, jedna od te dve EL ce biti pravljena po modelu superlige i oni nece zeleti nikoga iz ABA lige, drugi ce zeleti i tu ce verovatno biti dva ili tri mesta.

 

Kako god, besmislica, ranga onih prica o A licencama koje su ubile kosarku u Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borca said:

Edit. Vasa za produzetak, 0.8 sekundi pre kraja.

Polako s produzetak. Znas li koliko je 0.8s? 😄

 

EDIT: Umalo. Odlican specijal. Slicno ko Armani protiv Bajerna u plejofu prosle(?) godine.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Катастрофална одбрана ЦСКА на крају...нон стоп преузимања, и Милутинова Мицић оставља на првом кораку...

На клупама нема главних тренера, нисам гледао од почетка па не знам шта се десило...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Гио94 said:

Катастрофална одбрана ЦСКА на крају...нон стоп преузимања, и Милутинова Мицић оставља на првом кораку...

На клупама нема главних тренера, нисам гледао од почетка па не знам шта се десило...

 

Ova odbrana CSKA-ja je stvarno smešna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Nesto sam mlatio sa Oraziom sa BasketNewsa, uglavnom o Zvezdi, Partizanu i na kraju malo Buducnost u evropskim takmicenjima pa javljajte utiske i feedback (vjerovatno bolje u DM da ne floodujemo temu). Nijesam pricao na eng. ovoliko dugo godinu i jace pa ne zamjerite 😄 

  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, MrTwister said:


Nesto sam mlatio sa Oraziom sa BasketNewsa, uglavnom o Zvezdi, Partizanu i na kraju malo Buducnost u evropskim takmicenjima pa javljajte utiske i feedback (vjerovatno bolje u DM da ne floodujemo temu). Nijesam pricao na eng. ovoliko dugo godinu i jace pa ne zamjerite 😄 

 

Ko sto ti napisah na Twitter-u odlican si bio.

Edited by Borca
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Brutalna partija Nunnallya protiv Žalgirisa. Ja sam mislio da je on bio nešto na izlaznim vratima Makabija. 

 

Ne znam da li se nešto dešavalo, ali on je po meni ubedljivo najbolji i najstandardniji igrač Makabija. 

 

 

14 hours ago, Del Piero said:

Mogao je Clyburn da ubaci ovo za pobedu.

 

Bekovska linija CSKA krajnje nekreativna, Milutinov rola ali niko ne ume da doda loptu. Sa Teom bi ovaj imao 15 ppg.

 

 

Na sve to, dovode ovog Frimena ili kako se zove, još jedan bek šuter. Nejasna taktika poptuno.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno nemam pojma šta će im Freeman pored Grigonisa koji je bar duplo bolji igrač i taman je krenuo da ulazi u formu. Za CSKA je imho najveći problem što Shved igra dosta lošu sezonu, nije se svakako očekivalo da igra Hardenovski kao u Himkiju, ali ovo trenutno je baš neka kineska verzija njega. Takođe, povrede su ostavila traga na Milutinovu, sve je sporiji, kako ga je Vasa juče zaobišao u poslednjem napadu regularnog dela, kao ogradu. Pri tome je Vasa čak i usporavao, nije bila neka munjevita promena pravca. Međutim, ne brinem se za CSKA, imali su i mnogo povreda i nekog uigravanja u hodu. Svi bitni igrači osim Hacketta su im propuštali utakmice. Kad smo kod njega, postao je sjajna opcija, nisam ga nikad previše cenio ali sad igra maltene na nivou Sloukasa, prepametan, preprljav i prenapaljen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...