Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Nadam se da cu zapoceti jednu zanimljivu diskusiju.Koliko vi razlikujete rad Itudisa i Sarasa od recimo Sferopulosovog i Trinkijevog?Da li prva dvojica zaista odskacu ili je to sve manje vise isto.

 

Ja nisam uveren da bi Trinkijeri imao nesto razlicite rezultate od Sarasa u Barsi recimo.

Malo cu se osvrnuti generalno a i na ovu danasnju utakmicu.

Generalno ne vidim neki pecat trenera u obe ekipe,u Barsi kao odbrana ali nista specijalno.Ne vidim da imaju neke strasne specijale pa kazes bravo lagani poeni na trenera,ne vidim neka iznenadjenja u rotaciji za ove derbije i sl.Ni kod jednog igraca ne vidim da igra bolje od mogucnosti da kazem stavise vidim neiskoriscen talenat pogotovo u CSKA.Ali dobro,mnogo kvaliteta pa ni ne mogu svi da se istaknu ali ima upitnih uloga.

Npr Atamanov sistem je lako prepoznatljiv,Saras je u Zalgirisu ipak ili bas dobro pogadjao na pijaci tokom leta ili dizao plafon igracima.To sada ne vidim,delimicno jer nemaju ni potrebe za tim verovatno.

 

Na vecerasnjem mecu treca cetvrtina 13:33 a cetvrta 30:13...Nit se kriterijum i tok drasticno promenio niti su bas igraci pod opijatima.

Na kraju Saras igrao skoro iskljucivo izolacije za Mirotu i Dejvisa(mada shvatljivo jer je cska brzo ispunio bonus),CSKA nosio Fojtman sa 6 trojki.Sta hocu da kazem, sa ovoliko kvaliteta u timu za el trenere i nije tako tesko da se beleze dobri rezultati.Poslednja trojka Fojtmana je isla posle tajma Itudisa,napad propao lopta se odbila do njega i covek od 211 pogadja sestu trojku na mecu a on je neka treca napadacka opcija,mozda.Nije lose kad te suvi kvalitet ekipe tako izvlaci zar ne?

Poslednji napad CSKA-nista,Sved koji je hladan sutnuo preko dva igraca.

 

Na kraju sam se dosta bazirao na ovaj mec koji ne mora biti parametar ali mislim da mi neke poente sigurno stoje.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:
Goldberg na aparatima.


Salu na stranu, ali ovi rezultati su stvarno bezveze. Previse je meceva gde timovi jednostavno bacaju utakmicu u vodu.

 

Ima i vozic sa Panatinaikosom, Efesom, Albom i nama.

 

Ako si primetio, pisao sam da je ove sezone to dosta bolje, prosla sezona je bila horor nad hororima.

Link to comment
Share on other sites

Nesretni Pao ne može da dobije ni meč koji je kontrolisao 95% vremena. White je ispao ozbiljan tragičar. Macon je opasan igrač.

 

Lučić imao 0/5 za tri, ali na kraju ubode dvije jako važne trice. Hiliard odigrao dosta dobar meč, on je uz Lučića definitivno najbolji igrač Bajerna. Fali ovoj ekipi plej za napad na top8.

 

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Radonja said:

 

 

Ovog smo trebali da dovedemo. Ali da neko sa Covicem poradi na ugovoru, delu oko penala. James bi odigrao neke utakmice dobro, neke lose, pokrpili bi se u odbrani nekako, a onda bi mu Covic ispostavio racun za kazne po ugovoru, po kojima bi jos on nama dugovao vise nego mi njemu plate 😄 #FinansijskaPozitiva

 

Jos nije kasno, mozda ga skartira Monako. 😄 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

To je posljedica ovih duplih kola, teško sranje za košarku. 

 

Inače ako Sale izgubi i od Žalgirisa mislim da je tu kraj. 

Mislis na Makabi?Pa zasigurno je i do toga ali eto ocigledno da ih mi nismo slucajno dobili,Oli je isto defanzivno jako dobar.Vilbekin 37 proslo kolo sada je na krompiru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...