Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ovaj Monako je prava ekipa za celavu prevaru. Dva divljaka i silovatelja lopte, i par atletskih zveri.Posalje ih na teren i ne mesa se mnogo u svoj posao🤣

Zato je Mitrovic i ostao bez posla, pokusao da trenira Jamesa i Bacona🙄

Edited by Gudura
  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Milutinov MVP 23. kola Evrolige!!!

Baš nema sreće sa povredama i ovu sezonu je počeo sa jednom,ali možda je ovo znak da će napokon i on doći do svoje forme. Ne ide mu na ruku ni činjenica da je CSKA baš loš ove sezone i maltene su neprepoznatljivi,ne bih se iznenadio da ne odu na F4. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

Milutinov MVP 23. kola Evrolige!!!

Baš nema sreće sa povredama i ovu sezonu je počeo sa jednom,ali možda je ovo znak da će napokon i on doći do svoje forme. Ne ide mu na ruku ni činjenica da je CSKA baš loš ove sezone i maltene su neprepoznatljivi,ne bih se iznenadio da ne odu na F4. 

 

Meni se čini da je ova dobra partija više rezultat neigranja Šengelie, nego Nikolinog dizanja forma. Neverovatno mi je koliko mu je minimalizirana uloga kada je u postavi sa Tornikeom, iako ovaj igra dobro zaista. Ne dobija lopte na postu nikad, uz to mora da se izvlači svaki put kada ovaj napada na postu, što je često. 

 

Na sve to i ludačko igranje bez pleja cele sezone, potpuno nerazmljivo.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, realno *w said:

 

Meni se čini da je ova dobra partija više rezultat neigranja Šengelie, nego Nikolinog dizanja forma. Neverovatno mi je koliko mu je minimalizirana uloga kada je u postavi sa Tornikeom, iako ovaj igra dobro zaista. Ne dobija lopte na postu nikad, uz to mora da se izvlači svaki put kada ovaj napada na postu, što je često. 

 

Na sve to i ludačko igranje bez pleja cele sezone, potpuno nerazmljivo.

 

Nisam gledao protiv Uniksa,ali one tekme pre što sam gledao je bilo baš loše i maltene nikakav usage nema. Mada nisam primetio da pati zbog Toka.

Veći hendikep je nemanja prvog pleja,a vrv i zbog toga Toko igra vise iso.

 

Mada mi se nikako ne dopada odbrana sa Tokom i Milutinovim,mnogo su spori i lako ispadaju. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, propolis said:

Fali plej,a dolazi SG 😂😂😂 ludi Itudis

 

Nema na trzistu kvalitetnog EL pleja i tek ga nece biti.

 

Sto se tice sezone, deluje da Unics polako pada i da ih ekipe ispod crte polako stizu na tabeli. Videcemo kakvi ce dalje da budu rezultati, ali sigurno da ekipe ispod crte ne mogu ni da sanjaju da ce izbaciti CSKA ili Efes, tu ima previse kvaliteta i iskustva da bi sebi dozvolili da ispadnu pre TOP 8.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, goldberg said:

 

Nema na trzistu kvalitetnog EL pleja i tek ga nece biti.

 

Sto se tice sezone, deluje da Unics polako pada i da ih ekipe ispod crte polako stizu na tabeli. Videcemo kakvi ce dalje da budu rezultati, ali sigurno da ekipe ispod crte ne mogu ni da sanjaju da ce izbaciti CSKA ili Efes, tu ima previse kvaliteta i iskustva da bi sebi dozvolili da ispadnu pre TOP 8.

 

Слажем се са овим, Уникс има прекратак ростер и пад ће тек да услиједи код њих. Не могу двојица Брауна и Хезоња да изнесу сезону, уз привремену помоћ Ајзее. Фали ту још играча.

 

Видјећемо да ли ће доћи и до даљег пада у игри Олимпијакоса. За разлику од Уникса, они имају доста боље попуњен ростер и ширину коју Руси немају. Ипак, поразом у Мадриду они се приближавају тој доњој црти и борби за 7-8 мјесто на табели. У серији су од три пораза (Фенер, Макаби, Звезда) а дупло коло доноси им дупло гостовање у Шпанији. Реалу и Басконији. Потом им долазе Ефес, Армани па гостују Бајерну. Нимало лак распоред. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...