Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, Gudura said:

To pre znaci da ce ABA u EL imati sigurno mesto dok traje ovaj ugovor.Dva nema sanse, ali ovo na neki nacin to jedno obezbedjuje makar dok traje ugovor

Vrlo moguce.

Ali da od svih kladionica u Evropi, bas to bude maxbet?

Cudno, indeed.

Link to comment
Share on other sites

Kako je Zvijezda uspjela da izgubi ovo nije mi jasno. Mnogo iskusnih igraca, prekaljenih asova. Kad Lazarevic uze onaj ofanzivni skok mislio sam nema sanse za preokret. Bukvalno su se samoubili. Cudi me da Ivanovic nije preuzeo , ipak su to njegovi omiljeni minuti i pozicije, umjesto vidno iscrpljenog Voltersa. Dobar mec, bas dobar. Zvijezda vidi se vise nego konkurentna najvecim ekipama. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Kako je Zvijezda uspjela da izgubi ovo nije mi jasno. Mnogo iskusnih igraca, prekaljenih asova. Kad Lazarevic uze onaj ofanzivni skok mislio sam nema sanse za preokret. Bukvalno su se samoubili. Cudi me da Ivanovic nije preuzeo , ipak su to njegovi omiljeni minuti i pozicije, umjesto vidno iscrpljenog Voltersa. Dobar mec, bas dobar. Zvijezda vidi se vise nego konkurentna najvecim ekipama. 

Nisam ni zalazio na Zvezdinu temu i vjerovatno se tamo piše o sudijama. S pravom. Onaj faul Kalinica nad Micicem nije bio i zbog toga su izgubili vjerovatno. Inače tekma je licila na plejof i Zvezda zaista moze da se bori za njega.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kooineeperk said:

Ne kapiram sto se o utakmicama Zvezde u EL i Partizana u EC, ako ne navijas za njih, pise u EL/EC temama a ne u njihovim klupskim temama.

 

A tamo samo zvezdasi/partizanovci kao pisu uz par nas izuzetaka.

 

Da li to postoji neko nepisano pravilo ili sta? 🤔

Ne znam za ostale, ali licno ne zelim da provociram, a kad bi dosao na zvezdinu temu i napisao: Vasa bog kosarke, to bi sigurno bilo protumaceno kao provokacija od dobrog dela ekipe.

Ovde mu dodje kao neutralniji teren 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Ne znam za ostale, ali licno ne zelim da provociram, a kad bi dosao na zvezdinu temu i napisao: Vasa bog kosarke, to bi sigurno bilo protumaceno kao provokacija od dobrog dela ekipe.

Ovde mu dodje kao neutralniji teren 🙂

Ne bi.Da dodje tako neki patkomer onda bi.Ali kad bi dosao neko ko je korektan...

Ja svakako ne bi jer Vasa jeste bog kosarke sto bi se reklo. :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jedibojan said:

Ne znam za ostale, ali licno ne zelim da provociram, a kad bi dosao na zvezdinu temu i napisao: Vasa bog kosarke, to bi sigurno bilo protumaceno kao provokacija od dobrog dela ekipe.

Ovde mu dodje kao neutralniji teren 🙂

 

2 minutes ago, Don Radonja said:

Ne bi.Da dodje tako neki patkomer onda bi.Ali kad bi dosao neko ko je korektan...

Ja svakako ne bi jer Vasa jeste bog kosarke sto bi se reklo. :))

 

Ma realno nasao bi se neki novokomponovani clan i napusio bi Bojana... kao pre nekog vremena kada je goofy svratio do nas pa neki lik poceo da ga tera. Ja sam tada reagovao onako kako jedino mislim da treba - sproveo lika do trajnog. 

 

Ali ima poente i ovo sto Don kaze, da je dosao neki patkometar (tipa @Barkley#34 - salim se bre) ne bi to isto bilo shvaceno.

 

I da, Vasa jeste bog kosarke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...