Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

To je pošteno. Videću onda do večeras da li će izaći neka info o stepenu povrede pa javljam.

 

Edit: Izasla je vest da je day-to-day tako da ostaje trejd osim ako ga gggg ne vetuje spamovanjem cirkularnih mejlova

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ostavih na klupi Goberta jer je glupi espn objavio da je povređen i da sigurno neće igrati, kasnije u toku dana nisam imao vremena da proverim. Ode jedan DD niz reku.

 

Unistio bi ti ft% a popravio fg%, dd i def reb. Svakako bas izjednaceno dosta kategorija pred vikend.

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2021 at 9:34 PM, djole said:

 

tvoji ništa posebno igraju, ali moji tek kanta

 

vidim ja da ću u borbu za opstanak otkad me draki pohvalio

 

Zivnuli ovi malo ...doduse ne svi 😄

 

I mene je Drakce hvalio, tj pojedine igrace, tako da smo u istim g#vnima :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Samo kukate. Đolovu ekipu sam pohvalio zbog Siakama, koji je jeste odigrao malo lošiju prethodnu sezonu, ali je ipak i igrač koji vredan pika druge runde. Večeras mu se vraća i imaće finu ekipu. Kari-Buker-TimeLord-Siakam je sasvim dobra osnova.

19 hours ago, John Dies at the End said:

 

Zivnuli ovi malo ...doduse ne svi 😄

 

I mene je Drakce hvalio, tj pojedine igrace, tako da smo u istim g#vnima :classic_biggrin:

A ti ipak imaš trio Harden-Morent-Ingram.  Prva dva kola si se zezao sa Kanterom i sada vadiš kestenje iz vatre, umesto da si odmah krenuo jako. Vidim i da bez Ingrama vodiš, a večeras ti se vraća i Ibaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teska nedelja iza nas i minimalan poraz, duel koji smo morali da resimo u nasu korist. Neke segmente igre smo popravili ali je to i dalje daleko od zeljenog nivoa. Na treninzima to izgleda dosta bolje i probacemo da sve to primenimo na terenu, novu priliku za to cemo imati ove nedelje gde ocekujemo i prvu ubedljivu pobedu u sezoni. Verujemo u ove momke da mogu do samog vrha

Anarhija i sinovi do pobede 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...