Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Grofka udaraju ozbiljni tripovi.
Ovaj deo oko Jonasa je ipak top znaci oterace C koji je makar na papiru komplementaran sa Zionom da bi starter bio "mladi" i nekomplementarni Vili. Genijalno nema sta.
Ali dobro i ja cekam Beglija u Pistonsima svako ima svoje tripove i Leverta u bilo kojoj 2 ekipi a da nisu Paceri.
Japanac sta bi sa Katom?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Grofka udaraju ozbiljni tripovi.
Ovaj deo oko Jonasa je ipak top znaci oterace C koji je makar na papiru komplementaran sa Zionom da bi starter bio "mladi" i nekomplementarni Vili. Genijalno nema sta.
Ali dobro i ja cekam Beglija u Pistonsima svako ima svoje tripove i Leverta u bilo kojoj 2 ekipi a da nisu Paceri.
Japanac sta bi sa Katom?

Možda sam i tu morao napisati da jemalo verovatno uz Jurtsevena, ali gde ima dima, ima i vatre. Pelikani su izrazili ogromno interesovanje za CJ.

Vili bi bio samo kratkoročno rešenje za ovu tankersku sezonu.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Dracarys said:

Možda sam i tu morao napisati da jemalo verovatno uz Jurtsevena, ali gde ima dima, ima i vatre. Pelikani su izrazili ogromno interesovanje za CJ.

Vili bi bio samo kratkoročno rešenje za ovu tankersku sezonu.

Jesu a CJM je opste poznato skup asset pa ce pored Harta da im daju i Jonasa. Ako ga dovlace bice Hart plus filer i koji pik. 
I ako dovlace CJMa  napadaju to 10, posto su sa CJMom (plus Zion bi trebalo da se pojavi ove godine)  za 3 klase bolji od ekipa koje jure 10.
Cudo niko nije probao sa Hayesom juce 19/7/3blk plus ovo Afterward, coach Willie Green acknowledged more minutes for Hayes at power forward is “something we’re definitely going to explore

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam siguran u Zajonov povratak ove sezone, kako ide vreme. Već je i februar mesec, plus Ingram stalno propušta utakmice.

 

To bi bilo realno da CJ zarađuje 12 miliona, a ne 30 miliona. Sumnjam da će Portland uzeti Satoranskog u trejdu, a ne Valančjunasa. Portlanđane ne interesuje pik, jer nisu u procesu reizgradnje, jer još uvek imaju Dejma, trejd CJ bi samo otvorio više prostora za sjajnog Sajmonsa. Na kraju krajeva nije ni Dejm završio sezonu, vraća se uskoro.

 

Videćemo šta će se desiti, kao što sam rekao, gde ima dima, ima i vatre i evidentno je da nešto žele da menjaju. 

 

Ja ga čuvam 10 dana, ništa me ne košta, a dobitak bi bio ogroman, a i video sam da je trenutno back up Valančjunasu, pa će svejedno imati minute, jer Hejs ide na PF. Mislio sam da ga pokupim jutros, ali sada žalim što nisam, mislim da sam imao bolji vejver.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jesu a CJM je opste poznato skup asset pa ce pored Harta da im daju i Jonasa. Ako ga dovlace bice Hart plus filer i koji pik. 
I ako dovlace CJMa  napadaju to 10, posto su sa CJMom (plus Zion bi trebalo da se pojavi ove godine)  za 3 klase bolji od ekipa koje jure 10.
Cudo niko nije probao sa Hayesom juce 19/7/3blk plus ovo Afterward, coach Willie Green acknowledged more minutes for Hayes at power forward is “something we’re definitely going to explore

 

Nece, tj ne sme Hart nigde :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na ponudama, ipak:

 

Kapetan KD ostaje da potone sa svojim brodom. ☠️

Posle kraće pobune na palubi, na dasku je išao poručnik Fulc... koji sada spava sa ajkulama.   🦈 

🌊🌊🌊

Tamo daleko, na ivici horizonta, pojavila su se bela jedra sa grbom Vuka... 🐺

Da li je to stigao Princ u pomoć!? 👑

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

bravo boro za ovog terry taylora, al' si ga osetio svaka ti čast

Može se reći da će on Bori spasiti sezonu.

3 hours ago, Zvezdinho said:

Mnogo tesko bilo da se oseti, ovi igraju sa 4. centrom:lol_2: Ali uskoro nastupa Goga tajm:mad: Kad se oporavi jebem ga mekanog.

Videćemo, Ajzea je do sad pokazao da se radi o duplo boljem igraču.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Treba im mesto za Kafu, sarloti treba C a ovaj je najjeftiniji 
@Itachi Uchiha sta je to usao duh zvekija pa si vec ispucao 7 izmena. Natrpalite ova 4 fa igraca i dobili poene ?

Hahaha, sinoc bilo 6-6 u izmenama, ja jutros napravio 7. Jako velika razlika. 😄

 

Vodis za 4 poena, al' ako ti kazes da si dobio poene, neka bude da je tako. 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Itachi Uchiha said:

Hahaha, sinoc bilo 6-6 u izmenama, ja jutros napravio 7. Jako velika razlika. 😄

 

Vodis za 4 poena, al' ako ti kazes da si dobio poene, neka bude da je tako. 😄

Moram da pratim ritam koji nameces izmenema.
Da vodim za 4 poena tako sto su te juce okrenuli 4 fa igraca (Jackson, Ibaka, Hart, JOnes) a tebi su igrali Kat, Budi, Holms i 3 fa igraca. Frank Jackson dobio Kata u ppgu.
Nece moji i danas da se raspadnu kao sto su se raspali u sredu.
Edit: drz se debeli

Edited by LayupFromTheMidget
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...