Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Kako luda sezona!
Od navodnog "top tiera", borbe za playoff, pa do zone za opstanak... to moze samo fantazi. 😄

No, drzim se i dalje koncepta, ne rade se panicni potezi i veruje u ekipu koja vec 2 meseca igra sa polovinom igraca, ali bkv.
Bolje bi vam bilo da ne udjem u doigravanje, jer se otp tada svi vracaju i moze da najebe svako.

Samo da utvrdimo nesto oko pravila, pre nego sto kazem "sranje su" itd. 🙂
Da li se igra playout? Tj. da li se racuna plasman posle 19 kola, ili na kraju svega?
Pitam jer sam u drugim ligama igrao ovo potonje, sto ima vise smisla i sto espn ima kao default (da se igraju tekme i za donji dom), ali to je kao sto svaki kraj ima svoja pravila za Amerikanca. S obzirom da ovaj "teren" vec ima par fail pravila (tipa neograniceni transferi, IL-ovi itd), ne bi me cudilo da je tako.

A ako je tako: KD je dostupan za trejd.

Imao sam vec 2 ponude u toku prethodne nedelje, jedna bolja - druga losija, ali nisam ga dao za badava.
Dakle, samo ozbiljne ponude, top2 runde igraci, ili top40 po ranku.
 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Davai Davai said:



Samo da utvrdimo nesto oko pravila, pre nego sto kazem "sranje su" itd. 🙂
Da li se igra playout? Tj. da li se racuna plasman posle 19 kola, ili na kraju svega?
Pitam jer sam u drugim ligama igrao ovo potonje, sto ima vise smisla i sto espn ima kao default (da se igraju tekme i za donji dom), ali to je kao sto svaki kraj ima svoja pravila za Amerikanca. S obzirom da ovaj "teren" vec ima par fail pravila (tipa neograniceni transferi, IL-ovi itd), ne bi me cudilo da je tako.

 

playout se igra proforme. plasman (ispadanje iz lige) se računa na kraju regularnog dela

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad videh tabelu i neverovatna je ujednačenost lige. Poslednji timovi i dalje zaostaju manje od 40 kategorija, dok primera radi u B ligi zaostaju po 80+ kategorija.

 

Ne zna se ovde ništa do poslednje nedelje ko će ispasti, sem Somborca koji je zaostaje 10+ kategorija za svojim rivalima za opstanak. Mislio sam da je finiš regularnog dela prošle sezone bio epski, ali ovo što se sada sprema je definitivno nivo iznad, jer skoro pola lige konkuriše za ispadanje.

 

 

Davai ako ne trejduje Durenta ispada veoma lako, ipak ja se neću zanositi sa ponudama, jer istek šeste nedelje je 2. mart, samo 5 dana pred početak plej ofa i ne znam koja ekipa bi mogla do kraja sezone toliko puno da da.

 

Samo Uini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Samo Uini.

 

za duranta je neki kombo lavine + kusur ili garland + jači kusur a ja ionako imam popunjen IR plus gogu, collinsa i gafforda u igri muzičkih stolica koje traju do 11. februara  : i

 

igramo bukvalno sa pola rostera, tako da nema tu računice za mene

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

 

Davai ako ne trejduje Durenta ispada veoma lako, ipak ja se neću zanositi sa ponudama, jer istek šeste nedelje je 2. mart, samo 5 dana pred početak plej ofa i ne znam koja ekipa bi mogla do kraja sezone toliko puno da da.

 

Samo Uini.


Moze biti, videcemo.

Ipak, molicu da se ne sire dezinformacije.

Juce sam citao kako oporavak ide brze od ocekivanog i da moze da se desi da se vrati posle 4 nedelje, tj. vec za allstar.

 

To bi znacilo da je tu poslednje 2 nedelje sezone, kao i ceo playoff. Tako da vrednost te kako stoji, zamolicu zato za fairplay i da  se ne devalvira nista dok su pregovori u toku.

 

Stigla je prva ponuda, onako.

#noMorey

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

playout se igra proforme. plasman (ispadanje iz lige) se računa na kraju regularnog dela

 

Prosle sezone je bilo na krv i noz finale plej auta, cak je pre toga neko izgubio i opkladu. Pa ti vidi koliko je ti samo proforme :whistling:

 

Doduse to sto nije jos ispunjena opklada , to je sad druga prica.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

mislim da već magia prošle sezone nije bio u top4

ako se dobro sećam, igrap sam protiv njega 1/8 finala, tako da ti je slabašna statistika

Da da jeste, imao je isti broj kategorija kao Chaos, ali je bio peti zbog slabijeg međusobnog skora. Plus on je imao Vesbruka, pa bolji seed apsolutno ništa nije značio.

 

Hoću reći da bez TD igrača ne možeš biti šampion sa slabijom pozicijom. Mislim da je nemoguće biti bolji od ostalih ekipa, ako se to prethodno u sezoni nije pokazalo, pa čak i Mađijina situacija nije bila za bacanje, jer je bio na korak.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Itachi Uchiha said:

nas stavi kao 12. favorite, ejtona ti

Pa s obzirom u kom smeru vam se kreće ekipa, mislim i da je realno da bidnete tamo oko 10-12 pozicije. Holms igra kao curica, a nema nagoveštaja da bi se to moglo popraviti, Porzingis standard aut, meni bi bilo neverovatno da on izdrži 4 nedelje fantazi plej ofa, a da ne bude aut bar nedelju. Sve kako više vreme prolazi, ekipa ti igra sve slabije, a sem Porzingisa, nemaš nikakvu haubicu na IR-u da se bar ponadaš da bi mogla da izuva.

12 hours ago, Zvezdinho said:

 

Broj 1 na listi najeba.

Ako se bar nešto ostvari kako sam zamislio, mogao bih lagano i ja da uskočim na to prvo mesto :wicked:

 

Trejd Bena Simonsa

Šengun - promocija u startera

 Ruki Ajzea iz Pejsersa postane nekim čudom starter, a Goga bidne benčovan.

Džejlen Smit padne u tankersu ekipu

Valančjunas bidne deo trejda za CJ i time Ernangomez postane starter.

I najmanje verovatno da Jurtseven bude deo paketa u trejdu (Dankan Robinson ka o što se priča) gde bi završio u tankerskoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dracarys said:

Pa s obzirom u kom smeru vam se kreće ekipa, mislim i da je realno da bidnete tamo oko 10-12 pozicije. Holms igra kao curica, a nema nagoveštaja da bi se to moglo popraviti, Porzingis standard aut, meni bi bilo neverovatno da on izdrži 4 nedelje fantazi plej ofa, a da ne bude aut bar nedelju. Sve kako više vreme prolazi, ekipa ti igra sve slabije, a sem Porzingisa, nemaš nikakvu haubicu na IR-u da se bar ponadaš da bi mogla da izuva.

 

❤️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...