Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

7 minutes ago, gggggggg said:

pitam se koliko ces jos gluplji ispasti kada george uopste ne bude zaigrao do kraja fantasy lige.

 

neću ispasti ništa gluplji nego što već jesam.

 

ti ovo želiš da posmatraš kao neku kladionicu a ja te opet molim da vidiš sa magijom & samim sobom zašto ste uopšte došli u ovakvu situaciju. 

da ste utrošili ovoliko truda a magija i dobre volje, možda bi već sada imali završen trejd.

Link to comment
Share on other sites

a mozda ti potrosis 2 minuta i procitas vesti vezano za georga i shvatis zasto sam uradio ovakav trejd u ovakvom trenutku. ako trazim previse od tebe, jbg izvini.

 

cisto da ti nacrtam a i ostalima koji su lupili veto zbog dva posta uinija i chaosa.

 

george je out od kraja decembra kada su rekli 4 nedelje pauze i onda reevalution, sto obicno znaci jos nedelju-dve minimum. juce-prekjuce izasla vest da se na to doda jos tri nedelje, sto je vec skoro kraj februara tj. pretposlednja (verovatnije poslednja) nedelja ligaskog dela. sto znaci da je meni neupotrebljiv do kraja sezone jer u playoff se necu plasirati. sto znaci da trejdujem georga koji mi nece zaigrati ni minut vise ove sezone za 4-5 nedelja gordona. 

ako je vama 1-2 nedelje georga toliko puno od 4-5 nedelja gordona, onda ne znam. jos je magia 13. trenutno i nije siguran za playoff i mozda bi tih nekoliko nedelja gordona falilo za njegov ulazak u playoff. nije da ni on ne rizikuje. to sam mu i napomenuo pre nego sto smo uopste i dosli do price za gordona.

 

jos onako da napomenem da sam pre neki dan postavio vest da je moguce da ce georga shutdownovati ove sezone....i to treba uzeti u obzir.

 

ali najvaznije je da sam sada naucio da cu morati prvo uiniju poslati poruku da li se slaze sa mojim trejdom koji radim sa drugim igracima ili ne. ocigledno je on tu najpametniji, ipak nije slucajno prvi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, gggggggg said:

a mozda ti potrosis 2 minuta i procitas vesti vezano za georga i shvatis zasto sam uradio ovakav trejd u ovakvom trenutku. ako trazim previse od tebe, jbg izvini.

 

cisto da ti nacrtam a i ostalima koji su lupili veto zbog dva posta uinija i chaosa.

 

george je out od kraja decembra kada su rekli 4 nedelje pauze i onda reevalution, sto obicno znaci jos nedelju-dve minimum. juce-prekjuce izasla vest da se na to doda jos tri nedelje, sto je vec skoro kraj februara tj. pretposlednja (verovatnije poslednja) nedelja ligaskog dela. sto znaci da je meni neupotrebljiv do kraja sezone jer u playoff se necu plasirati. sto znaci da trejdujem georga koji mi nece zaigrati ni minut vise ove sezone za 4-5 nedelja gordona. 

ako je vama 1-2 nedelje georga toliko puno od 4-5 nedelja gordona, onda ne znam. jos je magia 13. trenutno i nije siguran za playoff i mozda bi tih nekoliko nedelja gordona falilo za njegov ulazak u playoff. nije da ni on ne rizikuje. to sam mu i napomenuo pre nego sto smo uopste i dosli do price za gordona.

 

jos onako da napomenem da sam pre neki dan postavio vest da je moguce da ce georga shutdownovati ove sezone....i to treba uzeti u obzir.

 

ali najvaznije je da sam sada naucio da cu morati prvo uiniju poslati poruku da li se slaze sa mojim trejdom koji radim sa drugim igracima ili ne. ocigledno je on tu najpametniji, ipak nije slucajno prvi.

 

Ne znam što se obraćaš Viniju direktno, ako si trigerovan treba da adresiraš sve koji su stavili veto a to je pola lige. Vini ne može ništa sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam što se obraćaš Viniju direktno, ako si trigerovan treba da adresiraš sve koji su stavili veto a to je pola lige. Vini ne može ništa sam.

 

fazon je sledeći: da smo ćutali (ili u ovoj romansiranoj verziji, da sam ja ćutao) - onda bi trejd (verovatno) prošao.

to je sad neka sidekick logika koja treba da nas ubedi da, osim što ne znamo vesti sa interneta, želimo da napakostimo ggggu i magiji.

 

nema veze, ja sam okej sa tim zonfićem.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam što se obraćaš Viniju direktno, ako si trigerovan treba da adresiraš sve koji su stavili veto a to je pola lige. Vini ne može ništa sam.

 

sokira me cinjenica da izgleda vise od pola lige ne prati desavanja u nba ligi i tek onako glasaju kako im se kaze. ali, ajde nije prvi ni poslednji put.

 

i nije poneta kome sam se obratio u tom postu nego cinjenice oko georga koje sam izneo i koje su 95% tacne i sigurne. problem je sto se na slepo glasa i nikoga nisu bitne cinjenice. 

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Pa ti si Gagaro i zaboravio kakve su hijene u ovoj ligi, ja cu biti jos i velikodusan. Sto se moze videti u primerima proslih sezona.

Ako ne stigne adekvatna ponuda za lika koji ima 3 TD u zadnjih 7 tekmi,hodajuca DD masina,ostaje kod mene,ispascu,nije prvi put.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gaga said:

Ako ne stigne adekvatna ponuda za lika koji ima 3 TD u zadnjih 7 tekmi,hodajuca DD masina,ostaje kod mene,ispascu,nije prvi put.:classic_biggrin:

Jeste, ali zaboravljas opciju da ce on biti trejdovan. Nema teorije da ce on u novoj ekipi biti tako mocan kao u Indijani gde nema nijedan dobar skakac. Bolje se nadaj da ce biti spreman, inace ti slede krvolocne rasprave za Sabonisa ili lagano ispadanje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Jeste, ali zaboravljas opciju da ce on biti trejdovan. Nema teorije da ce on u novoj ekipi biti tako mocan kao u Indijani gde nema nijedan dobar skakac. Bolje se nadaj da ce biti spreman, inace ti slede krvolocne rasprave za Sabonisa ili lagano ispadanje.

Mozda i nece,mozda on ostane,a Tarnera trejduju.Sumnjivo je ovo oko njega i Tarnera i povreda,mozda ih sklanjaju pre deadlajna.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Kao i uvek, imate dve strane medalje... sa jedne je Morant, sa druge SGA/AD :wink2: 

Nisu dve strane medalje, SGA je stigao zdrav i bio probable, to sto se prvi dan kod mene sjebao i bio out do kraja je skroz druga stvar u odnosu na ovo. 

 

Nisam ni video da je odradjen trejd, video samo notifikaciju da je ggg-u vetovan trejd. 😄 Rekoh nije valjda ono za Simonsa, cist trejd. Ovaj drugi je vec za veto. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Cekamo jos Maksu da nas podseti na zemsov AD i SGA trejd prosle sezone :classic_tongue: Kad vec  pominjete SGA.

 

Duvaj ga Zveki...sta radi ovaj tvoj Gasic,  ja sam danas morao da razbijam i cistim led na ulici ispred skretanja za zgradu  :wink2:

 

 

edit: I da sta ces ti na ovoj temi :classic_tongue:

 

edit 2....  @Itachi Uchiha jbg, senilan sam, ne mogu da setim :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...