Jump to content

Filmska revija


Drug Crni

Recommended Posts

12 minutes ago, drperce said:

Pa to je Indi, to i sw se ide u bioskop i ako znas da je djubre

 

 

IV deo IJ, kao i nove SW i ST sam gledao preko torrenta - gre`ota da mi kvare secanje na bioskopski uzitak u originalnim delima.

Ovo je, ipak, mamuzanje mrtvog konja.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, drperce said:

Pa to je Indi, to i sw se ide u bioskop i ako znas da je djubre

E zato im nije ni bitno što prave đubre jer znaju da će svakako da uzmu pare, a kakve će kritike da budu koga briga, nije da pucaju na Oskara.

Meni je bilo dosta posle ovog zadnjeg SW-a, a IJ4 sam gledala kad je stigao na TV, a i to bolje da nisam. Svakako mi se ne žuri za još jednu štancovanu mamiparu, ubuduće ih gledam samo na TV, ako se i to budem nakanila.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

E zato im nije ni bitno što prave đubre jer znaju da će svakako da uzmu pare, a kakve će kritike da budu koga briga, nije da pucaju na Oskara.

Meni je bilo dosta posle ovog zadnjeg SW-a, a IJ4 sam gledala kad je stigao na TV, a i to bolje da nisam. Svakako mi se ne žuri za još jednu štancovanu mamiparu, ubuduće ih gledam samo na TV, ako se i to budem nakanila.

 

Ma fucking Dizni, verovatno najgora kompanija koja je postojala. Krenuli su da cenzurisu i stripove, te zbog toga nikada vise nece biti izdanja Life and times of Scrooge Mcduck od Dona Rose koji je uz Barksove stripove nesto najbolje sto je izdato pod okriljem Diznija.

O djubretu od filmova i serija koje stancaju od faze 4 MCU mogao bih danima da pisem jer sam bas veliki fan Marvel stripova. Skoro sam skroz batalio mcu da gledam u bioskopu, jedino cu guardianse da odgledam.

 

E sad zasto moram Indija u bioskopu - jbg nostalgija i neka tradicija, Last crusade je prvi film koji sam gledao sa caletom i burazerom u bioskopu tako da cemo i ovaj deo zajedno.

Trilogiju sam sto na vhsu sto kasnije na novim medijima gledao bar 20ak puta, gledao i onaj amaterski film koji su radili tinejdzeri fanovi Raidersa koji su snimili svoju verziju skidajuci original frejm po frejm

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

@uini
 

 

 

u to ime, naebolji podcast na temu

 

The Ringer’s Bill Simmons, Chris Ryan, and Sean Fennessey narrowly escape from a Peruvian temple to rewatch the 1981 classic Raiders of the Lost Ark, starring Harrison Ford, Karen Allen, and Paul Freeman, and Sean Fennessey

 

https://www.google.com/amp/s/www.theringer.com/platform/amp/2021/6/8/22523718/raiders-of-the-lost-ark-with-bill-simmons-chris-ryan-sean-fennessey

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

...

inace, gledao sam juce sa cjerom across the spiderverse, ili kako se vec kliche; vrhunsko stivo, makar prvih sat i 50mins, cjeri bilo dosadno pa smo izasli.

1 minute ago, Drug Crni said:

U,dugačak podcast..delom ću ga poslušati sada,a delom kad budem ustao da gledam NBA :classic_biggrin:

 

legnes da spavas i stavis sluske, kao da ti neko prica pricuza laku noc. ja tako odslusam iz tri puta 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odlične prve reakcije i kritike na "Openhajmer" :bravo::thumbsup:

Film kreće u distribuciju sledećeg vikenda..šteta što ga ne mogu gledati u IMAX-u. :classic_sad: Istog vikenda kreće i "Barbi". Očekujem da Barbi potuče Nolanov film na blagajnama prvog vikenda..ne zezam se..zaista mi to deluje realno,ali na duže staze nema sumnje koji će film izdominirati..iako nisam siguran da je Openhajmer zapravo pravi blokbaster..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...