Jump to content

KK Partizan 2021/22 - After Dark - Live


Cooper

Recommended Posts

Možda sam se kasno uključio pa nisam objektivan zbog njegovih par trojki, i možda sam nemač pojma, ali ja bih ovog Glasa zadržao... ima nešto što mi se sviđa a što ne mogu da objasnim (rekao bih da je to instinkt i donošenje odluka) i što mi govori da može biti dobar igrač

Edited by Dzep
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda sam se kasno uključio pa nisam objektivan zbog njegovih par trojki, i možda sam nemač pojma, ali ja bih ovog Glasa zadržao... ima nešto što mi se sviđa a što ne mogu da objasnim (rekao bih da je to instinkt i donošenje odluka) i što mi govori da može biti dobar igrač
Na mestu Drexlera
Link to comment
Share on other sites

Možda sam se kasno uključio pa nisam objektivan zbog njegovih par trojki, i možda sam nemač pojma, ali ja bih ovog Glasa zadržao... ima nešto što mi se sviđa a što ne mogu da objasnim (rekao bih da je to instinkt i donošenje odluka) i što mi govori da može biti dobar igrač
A umesto koga bi igrao?
Ja ne vidim mesta za njega iako bi vise voleo od Trife da ga gledam. Mladji je od njega, ali stranac. On je Raskovicev igrac pa zato mislim da je ovo samo jedna dobra reklama za njega.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AgroLaki said:

Ima ovo gore da pukne nego O'bradovic saga sa Zvezdasima.

 

na stranu što si popio narativ sa zvezdine teme kao istinit (plus željko još nije potpisao ugovor, tako da opušteno što se opraštanja para tiče) - zvezda je i pripremne i početak sezone igrala vrlo dobro, tako da nema sličnosti otprilike nikakve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

 

na stranu što si popio narativ sa zvezdine teme kao istinit (plus željko još nije potpisao ugovor, tako da opušteno što se opraštanja para tiče) - zvezda je i pripremne i početak sezone igrala vrlo dobro, tako da nema sličnosti otprilike nikakve.

 

Jbg, komsijsku temu citam onako dijagonalno. 😄

Nadam se da ce i outcome biti drugaciji, kad je vec i pocetak. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...