Jump to content

KK Partizan 2021/22 - After Dark - Live


Cooper

Recommended Posts

5 minutes ago, Xpert said:

Kakva sekvenca Trifunovica... Umesto da krene na ulaz, on uzme pretezak sut sa poludistance. Airball. Kasni za svojim igracem, od kojeg popijemo trojku.

 

Znači, opsovao sam kada sam video kako poteže dok ima livadu ka obruču. kao da je unapred odlučio šta će da uradi, nezavisno od razvoja situacije.

 

Nervira me što Avramović nema lepši i mekši nabačaj na tablu kada probije prvu liniju. Samo je frfljne, uz minimalne šanse da ubode.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Isiah said:

Perfidno sudjenje. Jedan faul gostiju u 2/4 na manje od minut do kraja. Hoce to.


Jos jace u odbrani sada, otvorice se malo i kontra plus sut, pobeda.

 

 

Nije to toliko cudno. Kad je Alimpije bio u Zvezdi, desavalo se da nemamo faul za celu cetvrtinu. Totalna suprotnost onoga kako Zvezda obicno igra.

Elem, Bursa ima nekoliko stvarno dobrih igraca, za koje nisam imao pojma da su kod njih. Nisam imao razloga da ih gledam ove sezone. Ni malo naivan tim.

Link to comment
Share on other sites

Koliko su nam se ruke odsekle, neverovatno. Priželjkujem da napravimo bar 6-7 poena prednosti, valjda ce se opustiti malo onda. Početak drugog je jako bitan, bojim se velike nervoze ako se nastavi ovako koš za koš.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...