Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

To što je za dnevnu politiku dodvoravanje penzionierima, to su za fudbal reprezentativna glupiranja.
Uber glupost, i stav povodom toga ne može ni da se iznese zbog političke korektnosti i osetljivosti. Iako to nema veze sa vezom, i sve je jedna glupost.

Ja kao navijač United-a bih voleo da United može, ali da naravno želi da uradi to, da postupi tako što će da kaže "Jasno definišite čija je ovo odgovornost, ako je argentinska, nema naših igrača tamo 4 godine, ako je brazilska, onda nema 4 godine niko tamo da igra... ako ne definišete, po 2 godine ne može da se igra za te reprezentacije"

Klubovi plaćaju ozbiljne novce, prave ozbiljne i takmičarske planove, formiraju ozbiljno velike budžete, da bi neko otišao tamo i zbog nekakvog necivilizovanog debilisanja treba da ispaštaš... Ili na ovaj način, ili treba nešto da mu se desi.
Pa tuki...

Link to comment
Share on other sites

Koja komedija je država zvana Brazil. Richarlison privilegovan zato što im je Everton izašao u susret i pustio ga da učestvuje na OI. Ako se boris protiv bolesti apsolutno ne sme da bude privilegovanih, pa makar celu platu donirao u dobrotvorne svrhe. No dobro posle onog prekida tekme više ništa ne može da me začudi. 

 

Meni ovaj karantin na igrače iz PL izgleda kao namerno uzvracanje Englezima na njihov karantin i stavljanje Brazila na crvenu listu, a ne zato što je covid u engleskoj u kriticnoj brojki sa obolelima. Kao kada dete mora uzvratiti drugom da pokaže da je bolje od drugog, iako realno nije. 

Link to comment
Share on other sites

Jak je ovaj Chelsea mnogo.
Typical Chelsea, tough and rigid.

Umrtve svakog.

Ali imaće i oni periodi kad im se umrtvi igra, i kad otupi oštrica napred skroz, pa se muče da pobedjuju.
Biće toga.

Duga je sezona.

City je i dalje ispred svih. Nemoj da se zavaravate.
Možda posle njih Chelsea.

Samo što će Man Utd i Liverpool bolji nego što su sad, ali će njihove amplitude veće. Chelsea će biti konstantniji....

Link to comment
Share on other sites

Meni je City i ove godine sigurica iako ce im predstavljati problem nedostatak klasicne devetke u nekim tvrdjim tekmama. Chelsea, United i Liverpool su tier 2, a ne sumnjam ni da ce Santo odraditi dobar posao sa Totenhemom. Oni su jedini koji bi u nekom scenariju mogli da se umesaju u borbu za LS. Ipak za tako nesto je potrebna serija povreda u Liverpulu i Unitedu pre svega.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nikad nije rano za kurcenje, 45 minuta niste mogli da prdnete sa igracem vise.

Ako se ne prosipaju bodovi u sledeca 2 kola mogu odmah da  namuruce pehar posto sledi laksi deo rasporeda do 14 kola.

Ne kazem zbog Liverpula, vec zbog Pepovih manijaka koji na leru u ovom (ligaskom) formatu uzimaju oko 90pts. 

Sreca da Jevrej nije dao Kejna i uvecao neizvesnost u sampionat.

Link to comment
Share on other sites

Protiv Pep-ovog City-a da bi mu uzeo ligasku titulu, tim mora da bude exceptional.
Chelsea je mnogo dobar i jak, ali nije exceptional. Da si flying team.

Liverpool je bio exceptional.

Cak i sad ima potencijal da postane exceptional (vrlo verovatno mnogo nekonstantnije i u kracim periodima).
Ima cak i Man Utd to u sebi. Ima tu rupa, ali postoji potencijal da tim LETI.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Ne kazem zbog Liverpula, vec zbog Pepovih manijaka koji na leru u ovom (ligaskom) formatu uzimaju oko 90pts. 

Sreca da Jevrej nije dao Kejna i uvecao neizvesnost u sampionat.

Bas zato i mislim da je Celsi favorit iako sam glasao iznad za City posto sam ocekivao Kejna ovamo.

Videce se nedostatak pravog spica protiv top tier ekipa a bas imaju nas i vas b2b u ligi. Protiv spursa su bili mlaki 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...