Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

14 minutes ago, Darth Steva said:

Jebeni Mane... u stanju je da promasi milion sansi.

 

A bas bi bila fora da su ovo ponistili zbog ofsajda.

 

Nisam fudbalski strucnjak, vise pratim kad imam vremena ili bude neki veci derbi. 

 

Zato pitanje, kako je ono mogao biti ofsajd kad je igrac Leeds-a stajao metar iza Manea na gol liniji? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, greenenvy said:

 

Nisam fudbalski strucnjak, vise pratim kad imam vremena ili bude neki veci derbi. 

 

Zato pitanje, kako je ono mogao biti ofsajd kad je igrac Leeds-a stajao metar iza Manea na gol liniji? 

 

Golman je bio ispred Manea, tako da bi ono bio ofsajd da je VAR soba smatrala da je Mane uticao na igru. Bilo je elemenata

4 minutes ago, Markoss said:

Sta bi, ko se povredio?

 

Mali Elliott. Otvoreni prelom noge, uleteo mu sa dve noge Strujik, nije bilo namere, ali prilicno neoprezno

Edited by threepwood
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@BattleBender grijesis za City, za mene uopste nisu ispred Celzija, Liveepula i Utd a vidjece se tokom sezone koliko ce im faliti taj napadac.

isto tako moze City itekako da se izbaci u dvomecu.

Da su jaki, jesu ali nisu prime Barca.

 

U trci u PL, timovima koji su isli protiv njih je falila sirina osim Liveprula koji je te 2 godine bio bez povreda i igrali na max obrtaja.

Sad vec Celzi ima brutalnu dubinu a isto tako i Utd.

Celzi mi je 1 favorit, Siti tu uz njih a Utd malo iza s tim da je Utd doveo tog veznjaka koji im fali mislim da bi bili 1 favoriti. U svakom slucaju nadam se da se ove sezone sampion nece znati u februaru/martu

City je tim koji 90,,95 posto vremena, od tih 90 minuta, kontrolise protivnika. I tih 90% ne moze da nametne samo ovim najjacima.
Inace svim ostalima oni lagano postave mec u okvir gde City igra svoju igru. Nekad su ostriji i opasniji u poslednjeoj treciji, nekad manje, ali uvek su tu.

To United, Chelsea i Liverpool nemaju. Liverpool je imao kad je uzeo titulu, sad nemaju taj kapacitet da rade cele sezone.
United i Chelsea ce imati svoje meceve kad neki Everton, Brighton i sl. rade nesto 25,30 minuta, i u najmanju ruku su egal po igri.
Naprave se nekakve 2 glupe greske, izgubi se tempo, inicijativa. City odmah vraca utakmicu u svoje dvoriste.

U takmicenju gde se igra 38 kola, to City-evo ima ogromnu prednost, najvise otupe protivnika, kumulativno su najduze u situaciji da se desava ono sto je njihov modus.

I nema boljeg od Pepa da brzo ištreberiše i da nekog prinauči da igra neku poziciju. Zinchenko, Delph itd itd itd.

Poprlicno sam siguran da ce vec za 7,8 kola Feran da bude legit napadac, naravno ne Kane nivo.
Ali taman je takticki pismen, ima Pep-a, i dobro im se uklapa zato što može da bude deo te City igre, ali je drugačiji malo od ostalih igrača. Donosi neku različitost.


City je najmetodicniji, a na long run, metod uvek pobedjuje.

Edited by BattleBender
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Zasto neki jaci klub jos uvijek nije pokupio ovog Saint Maximana iz Newcastlea? Bas odlican igrac, gledam ove sezone ima prosjecno 4.4 driblinga po utakmici.

Rovit je, stalno neke povrede, a i nije prosle sezone imao konstantno dobre partije

Link to comment
Share on other sites

Nisam ljubitelj Gvardioline igre, iako priznajem da je imao najjaču ekipu u istoriji ove igre u Barseloni. Igrali su najbolji fudbal pod njegovim vođstvom.

 

Siti da nema svake sezone ubedljivo najskuplju ekipu, ja ne znam da li bi Gvardiola jednu Premijer ligu osvojio, jer taj njegov stil ne prolazi u engleskom fudbalu.

 

I dobro je što nisu pokupili Kejna, da je došao Kejn i ova sezona bi bila ne zanimljiva u smislu borbe za titulu, ovako je makar samo Čelzi veliki konkurent sa Liverpulom i MJ iz senke.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...