Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Sigurno su momci odigrali danas protiv Norwicha. Taman da se successfully nadovezu posle pobede nad Brentfordom.. 

Skeptik sam i po pitanju Kontea, dugo nesto nije u redu sa Tottom, ali ajde, za sad ekipa izgleda nesto bolje i ekipa je u trci za LS sa WHU, Arsenalom, UTD-om... 

Prvi gol Moure je bio majstorija...  Mada imao je i NoriC nekoliko baaas dobrih sansi u prvom i jednu 100%nu da izjednace na 1-1 tu sam izneverovao kako je neki Idah promasio. Sanchez se lepo snasao u guzvi nakon kornera, lik se nimalo nije obradovao golu 😄  treci gol Sona, da potvrdimo pobedu...  Makar je sok terapija za sad dala rezultate, videcemo kako ce biti dalje... taj zaostali mec u Burnleyu je vazan sam tako..

 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Čestitke, razvalili ste nas ko gladan tepsiju bureka. Malo je 2-0 za ono prikazano na terenu. 

 

Pa kad vam se diže samo protiv prvog na tabeli. Da ste tu "vijagru" pili protiv ovakvih ekipa sad bi imali više bodova. Ovako istamburate Liverpul, pa vas mesec dana nema nigde, pa onda Čelsi pa će opet biti mesec dana posta.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Baros said:

 

Pa kad vam se diže samo protiv prvog na tabeli. Da ste tu "vijagru" pili protiv ovakvih ekipa sad bi imali više bodova. Ovako istamburate Liverpul, pa vas mesec dana nema nigde, pa onda Čelsi pa će opet biti mesec dana posta.

 

Biće da ipak nije do nas, pošto vidim da i osakaćeni Everton nema problema sa potencijom kad vidi Čelzi

Link to comment
Share on other sites

Biće veselo danas sa Čalobom u sredini, tek oporavljenim Kanteom i Pulišićem na mestu napadača. Na klupi dva golmana, Malang Sar kao rezervni štoper neupotrebljivi Saul, Barkli i Kovačić koji zbog povrede i korone nije igrao skoro 2 meseca. 

 

 

 

Edited by Baros
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ZiS said:

Sramno suđenje...Crveni za Kejna i penal nad Žotom...

 

On 12/11/2021 at 6:00 PM, Darth Steva said:

Kavanagh, Attwell i Tierney su takva tri retarda da mi je nejasno kako oni i dalje sude PL i ako se dese neka sranja, mozes biti siguran da je jedan od njih u glavoj ulozi.

 

Kad su sranja u pitanju, nema promasaja... ne znam da li je neko od ova tri idiota nekada imao neku krstenu utakmicu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...