Jump to content

Recommended Posts

Voli Bron da igra protiv Golden Stejta, mislim i kada bi eventualno bila serija LAL-GSW da bi Bron bio kao iz prajma. 

 

Sinoć ih je baš uništio.

 

 

 

 

Ovo je Bronu četvrta najbolja skorerska sezona u karijeri i na pravom je putu da poveća na 30+ ppg. 

 

Još 208 poena do Karla Melouna. 19 utakmica do kraja regularne sezone, tipujem da će igrati nekih 15-16 utakmica, poslednje utakmice bi morale biti iskorišćene za odmor Brona pred plej in!

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Sada je Bron postao igrač sa najvećim PPG (points per game) u ovoj sezoni. Niko nikad neće biti toliko dugo na visokom nivou. Ima 37+ godina!!!

 

Pada Karl Meloun za par utakmica, još 3 takve utakmice i postaje drugi vodeći igrač.

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

lbjlove.jpg

 

 

Partija protiv Toronta izuzetna, pogodio je no-look fejdavej bazzerbiter trojku slicno kao protiv Wizardsa za OT 16/17, samo je ovde bilo ranije ali pri tesnom rezultatu pred kraj, potom toga je usledila jos jedna trojka za izjednacenje... Bilo je ozbiljnog rudarenja pod kosem i prelepih zavrsavanja i poteza, kao i 2 strasne blokade.

 

 

 

Nazalost, prekrasna partija protiv Wizardsa nije zavrsena pobedom, ode +14 pred kraj trece u vetar, ode jos jedna neverovatna partija pod L kolumnu. A bilo je vazno pobediti, mrtve Wizardse... Steta i zbog trenutka za 21i poen kada je prestigao Kareema i zagrlio se sa KCP-em. Bio je King u fazonu "Sto te neemaaa" ...

 

 

I onda kao sto se i ocekivalo, mocna partija protiv svojih Kavsa, bio je skroz u elementu i sutevi su ulazili, jos jedan mocan tripl-dabl, tako ih je izresetao i prosle sezone na gostovanju kada je imao 50+ ... Ovoga puta, pobeda nije izostala, 2 pobede u gostima posle dugo vremena za Lakerse i neki pomaci si prisutni (bolja igra Vesbruka, novajlije Augustin i Gabriel znace, posebno Gejb jer je ipak neki hasler i neko koga ce Vogel hteti da stavi na C. I dalje ne kapiram sto ne stavlja Dwighta na 20min samo da skace i stoji u reketu, al jbga...

++ ovaj poraz od HOU na produzetke sramotni, gde smo imali opet napad za pobedu i nista, Spursi u gostima su se mogli dobiti ali tu King nije igrao.... pa onda 2 poraza od Klipersa na 1 loptu, gde smo opet imali oba puta sut za pobedu...  Zbog svih tih isprosipanih stvari, izostajanja Dejvisa (pa i Lebrona) na duuuge staze, svega sto se desavalo, 7. mesto je teoretski nedostizno a jedino ono bi znacilo kakvu takvu nadu za prolaz 1. kola, protiv Finixa nema sanse, a put dotle je jako tezak --> treba sacuvati 10. mesto od Spursa/Kingsa, treba dobiti Nju Orleans najverovatnije koji je jako zajeban & porazenog Minesota-LAC a nista ne garantuje da ce Dejvis i ako se vrati ostati u komadu... 

 

Navijam iskreno svim srcem jer jbg izvuci max iz date situacije sta god to znacilo, to je sampionski mindset, idemo po scoring titule u 38oj godini i 2x u karijeri, trka sa juncima u naponu Giannisom i Embiidom od kojih je James deceniju stariji, pa da se dogegamo kroz trnovit put za sansu za bar jos 4 PO utakmice, da se i taj PO legasi nadopunjava i poboljsava....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado, poslao mi juce @freethrow jos jedan dokay bromanse iy nase fantazi posade

 

On the latest episode of "The Draymond Green Show," Green congratulated James on moving into second on the league's all-time scoring list and also delivered a message to Golden State Warriors head coach Steve Kerr.

"Congrats to LeBron, second all-time," the Warriors star said. "Probably in 50 more games or so, 50 to 70 games or so, he'll be first all-time, and I can't wait to see that. And I hope - Steve Kerr, I'm throwing this out there right now: if LeBron is passing the all-time scoring record and we have a game, I'm going to LeBron's game and witness history. So that's what we doing, coach Kerr."

 

https://www.thescore.com/news/2324186

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stigla jos jedna nagrada:s_d:

 

Quote

 

Zvezda NBA LeBron Džejms sigurno je mislio da će ulogom u filmu "Space Jam" postići još jedan veliki uspeh i to na dodeli prestižnih Oskara, a ne na uručenju satiričnih priznanja Zlatna malina, i titule kojom je okićen kao najgori glumac, saopštili su organizatori nagrade za najgora filmska ostvarenja.

LeBron Džejms je osvojio neslavnu titulu za „jadnu glumu“ u filmu u kojem su kombinovane uživo akcione scene i likovi iz crtanih filmova kao što Duško Dugouško i Patak Dača.

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Bron u poslednje 4 utakmice ima 38-10-7. Izvrstan je.

 

Bron u poslednje vreme ističe da ga potcenjuju što ga ne uvrstavaju u najveštije skorere ikada, jer pored toga je radio i mnogo drugih stvari na terenu, bio je all round igrač, postizao poene, kreirao za druge i igrao odbranu. Mislim da je potpuno u pravu za to.

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliki je skor sa davisom ali sam gledao puno tekmi lejkersa jer su u 5-6 ujutru plus fantazi = i mogu vam reci da taj rez nije bajan a ni igra. ostali povredjeni, ariza, nunn, breadly i ko vec, nisu faktor, tako da bi sa zdravim davisom bili tu negde, oko playina ili eventualno sesti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Davis je igrao jako lošu sezonu za svoje standarde i dok je bio zdrav. Ja sam uvek bio njegov apologeta i mislim da je u nekom vakuumu idealan visoki (znam da sada to zvuči kao blasfemija, da - bolji mi je od Jokića i Embida tj kompletniji), međutim deluje mi kao da se tip zasitio nakon onog prstena u bablu i da su ga "zanela svetla velegrada", da mu fokus nije na košarci i daje eto tek neki minimum da se kaže da se i dalje profesionalno bavi košarkom. Baš se nekako ofucao i igrački i karakterno, mislio sam da je gladniji uspeha i trofeja proporcionalno neverovatnom talentu. Voleo bih ako je moguće da se nekad u nastavku karijere dozove pameti (kad bude zdrav naravno) i da na nekom manjem tržištu gde će biti fokusiran na košarku krene u neku novu priču.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dracarys said:

Da se Dejvis ne povređuje, on je sa svojom formom uvek TOP10 igrač lige, a to dosta znači, pogotovo ovakvim Lejkersima. Mislim da bi lagano bili u TOP4 zapada..

 

opet kažem, ono što sam ja video sa zdravim dejvisom, ne da nije bilo za top4, nego je pitanje da li bi i onda izbegli playin.

jednostavno, ekipa je puna rupa a i tamo gde nema rupa, nije dovoljno kompatibilna.

 

lebron može da napravi impresivne statse ali nije u godinama u kojima može da vuče takvu skalameriju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...