Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

Vojvodina preko Marbora i Iivesa/Djurgardena do Lige Konferencije. 

 

Ako ovo ne iskoriste, ne znam kad ce. 

 

Svi rivali su prolazni, ali Svedjani su najjaci od ova tri tim tj mislim da su najbolji, jer svedska liga je ozbiljna liga, videli smo kako je Cukaricki prosao protiv Hamarbija lani, ali Vojvodina se pojacala u pravom trenutku, mozda dovedu jos nekog sad kad su izbegli Chelsea. 

 

TSC ide na Maccabi Zarka Lazetica, pazi ti to, svet je nekada zasta mali. 

 

Ali za njih je bolje da idu u LK, tamo mogu da skupe neki poen, u Ligi Evrope bi bili silovani, mada mislim da TSC moze da izbaci Maccabi koji ce igrati na neutralnom terenu svoju domacu utakmicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš se radujem dvomeču AEKa i Hadjuk. Nadam se da će Splićani proći Slovake pa da gledamo taj duel. Iako sam simpatizer Aekare, pokašavajući da budem što manje pristrasan mislim da Hajduk nema šta da traži tu. Livaja koji je nekad bio zvezda AEK-a kao sada Hajduka bi danas pored Zubert-a, Levi Garcia-e i Lamele bio samo deo rotacije. AEK je prodao neke bitne šrafove (Ponce i Sidibe) ali su oni glavni ostali tu. Plus smo doveli pojačanja na golu (Brinjoli i Strakoša) i u napadu (Lamela i Koita) tako da imamo jači i uigraniji tim nego prošle sezone. Biće ovo interesantan dvomeč ali mislim ne i mnogo neizvestan.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Мџе said:

Baš se radujem dvomeču AEKa i Hadjuk. Nadam se da će Splićani proći Slovake pa da gledamo taj duel. Iako sam simpatizer Aekare, pokašavajući da budem što manje pristrasan mislim da Hajduk nema šta da traži tu. Livaja koji je nekad bio zvezda AEK-a kao sada Hajduka bi danas pored Zubert-a, Levi Garcia-e i Lamele bio samo deo rotacije. AEK je prodao neke bitne šrafove (Ponce i Sidibe) ali su oni glavni ostali tu. Plus smo doveli pojačanja na golu (Brinjoli i Strakoša) i u napadu (Lamela i Koita) tako da imamo jači i uigraniji tim nego prošle sezone. Biće ovo interesantan dvomeč ali mislim ne i mnogo neizvestan.

Sve bi to bilo super da itko od boldanih može nastupiti u eventualnom dvomeču protiv Hajduka 😎

Jonsson, Pizzaro, Perreyra, Odubajo, Athanasiadis isto sigurno ne nastupaju (iako pojma nemam ko su ti). Pineda i Eliasson možda.
 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bugl Khan said:

Sve bi to bilo super da itko od boldanih može nastupiti u eventualnom dvomeču protiv Hajduka 😎

Jonsson, Pizzaro, Perreyra, Odubajo, Athanasiadis isto sigurno ne nastupaju (iako pojma nemam ko su ti). Pineda i Eliasson možda.
 


Brinjoli ima povredu šake i on neće nastupati ali on je granični golman sa Strakošom tj. obojica se bore za prvo mesto. Atanasiadis je četvrti golman. Lamela, Cubert, Pereira, Pineda i Eliason su nazad u timu za dvomeč sa jermenskom Noom nakon virusa tako da će biti spremni i za Hajduk. Odubajo je isto pod virusom ali i i on će biti spreman za Hajduk iako sumnjam da bi igrao i da je potpuno zdrav. Lazaros Rota je tu prvi izbor. Jedini peh je Jonson i njega nećemo gledati ali roster je dovoljno veliki.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Мџе said:


Brinjoli ima povredu šake i on neće nastupati ali on je granični golman sa Strakošom tj. obojica se bore za prvo mesto. Atanasiadis je četvrti golman. Lamela, Cubert, Pereira, Pineda i Eliason su nazad u timu za dvomeč sa jermenskom Noom nakon virusa tako da će biti spremni i za Hajduk. Odubajo je isto pod virusom ali i i on će biti spreman za Hajduk iako sumnjam da bi igrao i da je potpuno zdrav. Lazaros Rota je tu prvi izbor. Jedini peh je Jonson i njega nećemo gledati ali roster je dovoljno veliki.

Lamela, Zubert, Pereyra, Odubajo i Pizzaro neće igrati jer nisu prijavljeni za kvalifikacije za Ligu konferencija. Brignoli i Jonson neće igrati jer se vraćaju u 10. mjesecu. Pineda, Eliasson i Galanopoulos imaju virus.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bugl Khan said:

Lamela, Zubert, Pereyra, Odubajo i Pizzaro neće igrati jer nisu prijavljeni za kvalifikacije za Ligu konferencija. Brignoli i Jonson neće igrati jer se vraćaju u 10. mjesecu. Pineda, Eliasson i Galanopoulos imaju virus.


Prva tri, Eliason, Pineda jesu i igraće sada a i protiv Hajduka. Odubajo je još bolestan. Pizaro je nebitan lik. 
 

https://www.gazzetta.gr/football/europa-conference-league/2359393/aek-mesa-oi-lamela-pereira-tsoymper-kai-pineda-gia-noa

Link to comment
Share on other sites

Majko mila kakav gol. Jeste, reprezentivac Albanije. Došao ovo leto sa Brinjolijem da se bori za prvo mesto.

 

EDIT: A vidi i prvi gol 🫠


A vidi i treći

 

Edited by Мџе
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako su sramni igraci Mornara. Koje je to izlezavanje, foliranje pa to je nevjerovatno. 

 

Lik lezi, folira povredu pa ustane i vidi da ga trener mijenja i krene ka sredini terena i onda kad mu sudija pokaze da izadje kod gol linije on padne kao pokosen i trazi nosila i kad ga nosila iznesu lik bez imalo srama ustaje kao da nista nije bilo i provocira publiku.

 

Sramota.

 

I kao kazna nadoknada 10 minuta gdje primaju 2 gola.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Maribor je na svom zvaničnom kanalu izbacio sažetak. Ono što može da se zaključi je da je Voša stajala visoko s obzirom na količinu kontri koje je Maribor imao. Plus su odigrali doličan presing na 2:42 minuta videa i imali stopostotnu šansu. Šteta za crveni, verovatno bi sačuvali 1:1. Ali imaju šanse kod nas za prolazak.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li Vosa moze do prolaska, po onome sto sam gledao do sada deluje da mogu, ali jasna je stara i poznata boljka nasih klubova da nisu spremni da na startu sezone odigraju kvalitetno na dva fronta.

To je trademark, prosto nema dovoljno kvaliteta za to iako npr Vosa na terenu deluje dobro postavljeno i takticki pripremljeno.

 

Srpski fudbal poslednje 2 sezone pokazao je gde mu je mesto, pocetak ove samo je surova realnost, nema nista od koef sa ovakvim "radom". 

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Sta se desilo sa ovim terenom u Backoj Topoli? Secam se da sam slusao nekoga kako prica da taj teren koji su oni postavljali mora da se menja na odredjeno vreme, a da u TSC-u to rade i cesce kako bi obezbedili vrhunsku travu. Sad ispade pasnjak kao i vecina drugih terena u zemlji. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Del Piero said:

Sta se desilo sa ovim terenom u Backoj Topoli? Secam se da sam slusao nekoga kako prica da taj teren koji su oni postavljali mora da se menja na odredjeno vreme, a da u TSC-u to rade i cesce kako bi obezbedili vrhunsku travu. Sad ispade pasnjak kao i vecina drugih terena u zemlji. 

 

Mislim da je isto kao i sa terenom Čukaričkog i još nekih - prevelika vrućina.

 

Hrvatska je ispustila istorijsku šansu sinoć. 

 

Osijek ispao od Zire, čekala bi ih Omonia u PO.


Rijeka ispala od Elfsborga, čeka ih Olimpija u PO LK.

 

Hajduk ispao od Ružomberoka, čekala bi ih Jermenska Noah predvođena Miljkovićem, koja je priredila najveće iznenađenje izbacivši AEK.

 

Igrali svi protiv slabije rangiranih ekipa i prvenstava, sve tri ekipe favoriti i jebeš ga. Hajduk baš neverica šta je promašio i kakav gol je primio. Retko se ovako otvori na žrebu svim ekipama. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Mislim da je isto kao i sa terenom Čukaričkog i još nekih - prevelika vrućina.

 

Hrvatska je ispustila istorijsku šansu sinoć. 

 

Osijek ispao od Zire, čekala bi ih Omonia u PO.


Rijeka ispala od Elfsborga, čeka ih Olimpija u PO LK.

 

Hajduk ispao od Ružomberoka, čekala bi ih Jermenska Noah predvođena Miljkovićem, koja je priredila najveće iznenađenje izbacivši AEK.

 

Igrali svi protiv slabije rangiranih ekipa i prvenstava, sve tri ekipe favoriti i jebeš ga. Hajduk baš neverica šta je promašio i kakav gol je primio. Retko se ovako otvori na žrebu svim ekipama. 

Iskreno, znao sam da Hajduk ispada jer to je ono što Hajduk radi, ispada iz Europe u turističkoj sezoni. Osijek radi isto ali sam mislio da prolaze zbog raspada ot protivnika. Omonia bi ih ubila. Hajduk da je spremio koji zicer igrao bi skupine. Ali to onda e bi bio Hajduk. Rijeka je ostala bez trenera koji se do kraja tukao za naslov s Dinamom prošle godine. Zamjenio ga je Radomir Đalović. Play stupid games win stupid prizes. S Olimpijom je to 50-50

Link to comment
Share on other sites

I Voša je ozbiljno fejlovala, iznervirao sam se kao da su moji. Sasrali se penala kao da je plejof za LŠ a ne jebeni Maribor koji je nivo Čuke i TSC-a. Mogli su glat preko Jurgordena do LK, sasvim solidan roster i trener koji nije dunster.

 

Uefa bukvalno poklanja takmičenje i pare za 80% balkanskih klubova koji nikad ne bi ušli u LE. Ali večite pizde kao da se takmiče koji su veći idioti i luzeri. Uveo bi pravilo ko ne uđe bar iz 3 puta kroz LK kvalifikacije, odma' suspenzija 3 godine i vozdra. 

Edited by Molina23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Bosanska amaterska blato liga sa boljim rezultatima u Europi od hrvatske i srpske lige. What a time to be alive. 

Ko nas jebe kad nemamo ovakvog fudbalskog radenika i vizionara. 

spacer.png

 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Molina23 said:

I Voša je ozbiljno fejlovala, iznervirao sam se kao da su moji. Sasrali se penala kao da je plejof za LŠ a ne jebeni Maribor koji je nivo Čuke i TSC-a. Mogli su glat preko Jurgordena do LK, sasvim solidan roster i trener koji nije dunster.

 

Uefa bukvalno poklanja takmičenje i pare za 80% balkanskih klubova koji nikad ne bi ušli u LE. Ali večite pizde kao da se takmiče koji su veći idioti i luzeri. Uveo bi pravilo ko ne uđe bar iz 3 puta kroz LK kvalifikacije, odma' suspenzija 3 godine i vozdra. 

Ali drito to. Ne može lakše. Kakve igre oni pruže jbt. Kako su Osječani pucali penale. Hajduk imao skupine garantirane jer su ovi izbacili AEK. Razumijem da ne mogu izbacit Villarreal, ali Ružomberok. Pa nemoj me jebat. Torcida krenula premlatit cijelu ložu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...