Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

On 3/15/2024 at 6:13 PM, Drug Crni said:

Izgleda da to dolazi sa godinama :classic_tongue:

 

Nisu igrali u CFL već u LE. 

 

23 hours ago, Drug Crni said:

Ti si Barose Romanista?

 

Jesam, od dolaska Batistute u Romu.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Cudno kako nema nijedan klub iz Spanije u 1/4 finalu LE.

 

Tri kluba iz Italije, dva iz Engleske, po jedan predstavnik nemacke, francuske i portugalske lige.

 

Bilo bi super kad bi Atalanta mogla da ode do samog kraja i izbori plasman u LS (ili Roma). Koliki je maksimalan broj klubova u LS za jednu zemlju?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Baros said:

Nisu igrali u CFL već u LE. 

Kažem ja: godine. Ja sam permutovao sezone..Roma je pre dve sezone osvojila CFL,a prošle izgubila finale od Sevilje. Sad je sve jasno,samo da prorade vijuge kod mene.

 

 

15 hours ago, Baros said:

Jesam, od dolaska Batistute u Romu.

Poštovanje.
I nemoj se ljututi,ali..da je ostao Murinjo,preskočili bismo vas kao plitak potok. Ovako će biti vrlo neizvesno.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 3/17/2024 at 12:17 AM, goldberg said:

Bilo bi super kad bi Atalanta mogla da ode do samog kraja i izbori plasman u LS (ili Roma). Koliki je maksimalan broj klubova u LS za jednu zemlju?

 

:classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Kakva jebena sreća da se Liverpul izblamirao pa niko ne spominje onu sramotu sinoć iz Leverkuzena. 32-1 odnos u šutevima jbt.... Jebeni  Karabag je ovima dao četiri gola. Mi toliko puta nismo imali kontrolu nad fudbalom na njihovoj polovini. Jebeni fosili dinosaurusa od Mojesa mora da ode onog trenutka kad sudac odsvira kraj u Mančesteru protiv Sitija u poslednjoj utakmici sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Opet sudije pokrale Liverpul?:classic_biggrin:

Suvise je nonsalantno Klop usao u ovu utakmicu. Atalanta ne igra sjajno ove sezone, ali Italijani uvek mogu da iznenade, pogotovo ne oprastaju katastrofalne greske u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Drug Crni said:

I ovi moji odigrali kilavo. Prenerzvozan Milan iako nipošto nije trebao da izgubi. Remi je bio po meri jel tako @Baros?

 

Ne znam, po meni je Roma juče bila bolja i zasluženo je pobedila. Čak sam se iznenadio kad sam danas video statistiku, jer sam imao skroz drugačiji utisak. Ništa ovde nije gotovo. Roma u nedelju mora u Udine po 3 boda, dok Milan može da statira za vikend, tako da će sigurno biti svežiji u revanšu. Inače, sve karte za revanš su rasprodate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Leverkuzen u sezoni 39 pobeda i 6 remija. Bez poraza. I treba sve da osvoje. Poštovanje.

 

Čestitke @Baros na prolasku. Više nego zasluženo. Ipak vam je dolazak De Rosija okrenuo sezonu. Ostajem pri stavu da bismo vas sa Murinjom na klupi izbacili.

 

Milan..šta reći? Čitava sezona se igra u ciklusima od 4,5 jako dobrih utakmica nakon kojih bi došao ne pad nego tresak na pod. Jednostavno,nema kontinuiteta neophodnog za vrhunske rezultate. Šteta,jer mi se čini da po kvalitetu finale nije bilo nerealno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo mec u Bergamu, Atalanta sjajno igrala, mogli su i do neresenog rezultata.

 

Bas bih voleo da njih gledam u velikom finalu, kao nekakav simbol da je moguce iz sredine donjeg dela tabele domaceg takmicenja doseci fudbalske zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...