Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

4 hours ago, Arsenije Pesic said:

Znači pretrnuo sam. Kad su povratili svest Popu a on i dalje nije pomerao donji deo tela...Hvala Bogu da je sve ok. A onaj mali je stvarno mogao sa više obzira da uđe u duel.

 

Drugo, teren je skandalozan. Jbt, neki minimum standarda za stanje terena mora da se uvede, po ovome prosto ne bi smelo da se igra u ligi koja se iz nekog razloga zove super.

 

Ovde je samo bilo bitno da se uzmu tri boda, bilo kako i to je i urađeno, ja zadovoljan. Saničanin vrlo značajan u skoku, ali baš problematičan u svakom pogledu kad je lopta na zemlji. Živković baš ograničen. Ali odbrana jeste malo štucala u prvom poluvremenu, a kako je odmicala utakmica bilo je sve sigurnije. Golman brat izlazi na centaršuteve bez da trepne, pa ako dohvati - dohvati.

Morao je neko da štiti golmana, ali sa ovim hebenim VAR-om, to bi bio penal vrv.

Meni su naši štoperi top. Ne razumem kritiku kad protivnik ne napravi polu-šansu na domaćem terenu. Igrati po onakvom vetru koji ti duva ka golu u prvom a teren njiva pokošena je mnooogo teško. Nemaš golmana kao opciju za pas a naš vezni red ne može 10 sekundi da drži loptu i zato se kriju po terenu.

Napred ništa nije valjalo, nadam se da je do terena.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Constantin said:

Mali Mitrović je možda bio neoprezan, ali namere nije bilo. Na kraju, najbitnije je da je Pop OK...

Pobeda zaslužena, nismo kasvetno šutnuli u gol. Vi ste mogli još bar dva....čestitam, iskreno.
 

 

Nisam ni rekao da je bilo namere. Samo ne volim da vidim kod igrača tu bezobzirnost, naročito u duelima sa golmanima. Nije baš bio toliko blizu lopte. Kao i u svakoj situaciji kada golman i igrač idu na loptu, a igrač nema nameru da prikoči ili preskoči golmana nego ga gazi po ruci, kači po glavi i slično. To formalno nisu faulovi i ne može da se kaže da igrači idu s namerom da povrede golmana, ali može da se kaže da ih zabole da li će da povrede golmana. E to nikada nisam voleo.

 

I hvala na čestitkama :thumbsup:

 

12 hours ago, dekifisher said:

Morao je neko da štiti golmana, ali sa ovim hebenim VAR-om, to bi bio penal vrv.

Meni su naši štoperi top. Ne razumem kritiku kad protivnik ne napravi polu-šansu na domaćem terenu. Igrati po onakvom vetru koji ti duva ka golu u prvom a teren njiva pokošena je mnooogo teško. Nemaš golmana kao opciju za pas a naš vezni red ne može 10 sekundi da drži loptu i zato se kriju po terenu.

Napred ništa nije valjalo, nadam se da je do terena.

 

Kao što rekoh, u prvom poluvremenu bilo je dosta nesigurnosti, naročito na dubinske lopte, umalo i jedan preglup penal da se napravi. Nisu pomagali ni bekovi koji su par puta sa svojih pozicija, umesto da čiste lopte u stranu, pa makar i u aut, vraćali u sredinu. Kasnije je bilo dosta sigurnije, bila je samo jedna situacija u drugom poluvremenu gde su oba štopera ispala visoko na levoj strani njihovog napada, srećom Jojić je uspeo da zatvori sredinu, a i Radnički je mogao mnogo bolje da završi taj napad.

 

Što se napada tiče istina je da mnogo toga može da se opravda terenom, jedino što ozbiljno zameram je da su napadači, kada bi se konačno i dovukli u 16, samo gledali kako da padnu. Ne znam otkud im ti maniri, znam da me mnogo nerviraju zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Večeras kad istrče Jevtović, Fejsa i Zdjelar, po bokovima Miljkon i Urošević a u napadu Stanojevo iznenađenje po Spartu Lutovac.

Svaka vam čast na entuzijazmu da pratite ovu temu, ja ne mogu..

 

Hvala na informaciji.

 

Sve i kad je nesto izvesno lose, osnovna lepota sporta je ta nada da se desi nesto potpuno suprotno ocekivanom. 

 

Gazi Riki!

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...