Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Pravilo je debilno i ne postuju ga svi, mrze me sad da trazim gde i kada sam video da za istu situaciju se dize ofsajd, nikave nove akcije nista slicno. Mogu da kazu pravila sta hoce, ovo je zdravo razumski cist ofsajd bio. Covek igra namerno glavom, jeste, ali zasto igra??? Pa da lopta ne dodje do spica koji ide sam ka golu. Svojom pojavom spic utice na ponasanje citave odbrane, i to je to. 

Čist ofsajd...za sve, osim za tebe. Uskoro će to pravilo biti promenjeno, stvarno je glupo...strpi se [emoji4]

 

Link to comment
Share on other sites

Pravilo je debilno i ne postuju ga svi, mrze me sad da trazim gde i kada sam video da za istu situaciju se dize ofsajd, nikave nove akcije nista slicno. Mogu da kazu pravila sta hoce, ovo je zdravo razumski cist ofsajd bio. Covek igra namerno glavom, jeste, ali zasto igra??? Pa da lopta ne dodje do spica koji ide sam ka golu. Svojom pojavom spic utice na ponasanje citave odbrane, i to je to. 
Zdravorazumski gledano, da jeste bio ofsajd, ali je sa druge strane ipak i pravilo koje kaže da nije bio ofsajd. Po meni, sve dok postoji kao pravilo, pa ma kako god bilo debilno i ma šta god zdrav razum govorio, mora se poštovati i istovremeno se insistirati da se ono što pre promeni i uskladi sa zdravim razumom.

I u kružnom toku je vrlo jasno kako glasi pravilo i ko ima prednost pa opet ima masa tantuza koja tumači vožnju po nekom svom "zdravorazumskom" razmišljanju, seče put kroz kružni korišćenjem unutrašnjih staza i prave sranja...
Link to comment
Share on other sites




I u kružnom toku je vrlo jasno kako glasi pravilo i ko ima prednost pa opet ima masa tantuza koja tumači vožnju po nekom svom "zdravorazumskom" razmišljanju, seče put kroz kružni korišćenjem unutrašnjih staza i prave sranja...


Kad sam ja polagao vozački ispit, u kružnom toku je važilo, isključivo, "pravilo desne strane"...imao si prednost prilikom ulaska u kružni tok. Danas je to pravilo promenjeno i reguliše se saobraćajnim znakovima i prednost imaju vozači koji voze kroz kružni tok. A kako je na mestima u kružnom toku gde nema postavljenih znakova ? Tu sad slobodno sudijsko uverenje baš i ne pomaže [emoji848]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Kad nema znaka onda prednost ima onaj koji ulazi u tok, zbog pravila desne strane. Nema sudijskog uverenja. 🙂

Samo je problem objasniti to srBskom prosečnom vozaču.....ima da te "obriše" bez da trepne......

troll off

 

U kakvom sastavu se izlazi danas .... ? 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Constantin said:

Samo je problem objasniti to srBskom prosečnom vozaču.....ima da te "obriše" bez da trepne......

troll off

 

U kakvom sastavu se izlazi danas .... ? 

Pa nema nekog razloga de se prave eksperimenti, tako da će verovatno igrati najjači sastav, jedino na desnom beku može doći do rokade, ali i to je malo verovatno.

 

edit. možda vidimo Bena od prvog minuta.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Pa nema nekog razloga de se prave eksperimenti, tako da će verovatno igrati najjači sastav, jedino na desnom beku može doći do rokade, ali i to je malo verovatno.

 

edit. možda vidimo Bena od prvog minuta.

Objektivno TSC nije nešto jak posebno, ali i protiv nas u Kupu ste se pošteno ispromašivali. Mada i ono što je išlo u gol, odbranio je Dujmović koji je imao svoje veče. Mada, Kup je to, nikad se nezna...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srdina Krstičić- Srnić, sunce ti žarko. Ima da pokidamo sada [emoji16]
Razmišljam, da li su nam treneri veći džiberi ili su sudije veće picqice....danas Stanojevića ne mogu da zadrže, kidiše na sudiju Minakovića, nije svirao penal za Partizan, a evo sad i Stanković.

Sudije..i malopre i sad stidljivo, posle premišljanja po žuti karton. A što ih psuju kao poslednje ološe, ako im je...
Link to comment
Share on other sites

Kad nema znaka onda prednost ima onaj koji ulazi u tok, zbog pravila desne strane. Nema sudijskog uverenja. [emoji846]

Naprotiv, po sasašnjem zakonu prednost uvek ima onaj koji je već u kružnom toku.

 

Takođe, onaj koji se kreće unutrašnjom trakom prilikom isključenja MORA da propusti one koji se kreću spoljašnjom trakom - druga stvar je što ima puno onih koji to ne znaju pa samo projure sredinom kružnog i iseku one koji idu spoljašnjom trakom.

 

Ovde ne ulazim u to šta je logično ili zdravorazumsko već samo kako je regulisano zakonom.

 

Uostalom, ovo je samo jedan od linkova koji kažu isto...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Dies at the End said:

@Don Juan Za'ebavam se bre :classic_biggrin:

 

Ne ostaju ni naši dužni, bijemo i mi... biće dobro ako prođe bez crvenog. 

To što se biju, biju se, ali što je nama sredina Sanogo-Srnić-Kestičić je za plakanje, i ode igra u kanal, i svi to vide sem Stankovića.

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, po sasašnjem zakonu prednost uvek ima onaj koji je već u kružnom toku.

Takođe, onaj koji se kreće unutrašnjom trakom prilikom isključenja MORA da propusti one koji se kreću spoljašnjom trakom - druga stvar je što ima puno onih koji to ne znaju pa samo projure sredinom kružnog i iseku one koji idu spoljašnjom trakom.

Ovde ne ulazim u to šta je logično ili zdravorazumsko već samo kako je regulisano zakonom.
To je suština...zakon (pravilo)...nepoštovanje, sankcija.

P.S. Kad nema znakova važi pravilo desne strane [emoji4]
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Martin Mystere said:

Naprotiv, po sasašnjem zakonu prednost uvek ima onaj koji je već u kružnom toku.

 

Takođe, onaj koji se kreće unutrašnjom trakom prilikom isključenja MORA da propusti one koji se kreću spoljašnjom trakom - druga stvar je što ima puno onih koji to ne znaju pa samo projure sredinom kružnog i iseku one koji idu spoljašnjom trakom.

 

Ovde ne ulazim u to šta je logično ili zdravorazumsko već samo kako je regulisano zakonom.

 

Uostalom, ovo je samo jedan od linkova koji kažu isto...

 

 

 

 

Sve pet za napisano, posebno za retarde koji se nepravilno isključuju iz unutrašnje trake, ali to važi na tipa 90% kružnih tokova, onih koji su obeleženi. Tada na svakom ulazu u KT stoji obrnuti trougao, zato imaju prednost oni koji su unutar toka. Mali broj tokova nije obeležen (u Beogradu imaš onaj na starom sajmištu, kada sa Ušča prođeš ispod Brankovog mosta pa hoćeš da se uključiš na most) pa pošto nema nikakvih oznaka važi pravilo desne strane, tj. oni u toku puštaju one koji ulaze u isti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...