Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Mocart pise da hocemo stopera Socija, Rodrigaa. Soci sam gledao samo u onim susretima protiv Partizana i bas sam komentarisao da su odvratna ekipa i da ne bih doveo nijednog njihovog igraca. Mada su bili visoko kotirani ove sezone u ligi.

 

A i ne znam sta ce nam stoper.

Link to comment
Share on other sites

Pa pisu vec danima da Erakovic navodno ostaje. A nesto ne verujem da ovog dovodimo za klupu, mada je sve moguce. Imamo Djurica i Lekovica koje treba isforsirati. Mislim da pravimo nepotrebnu guzvu u vezi i stoperima.

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Zagreb je u Eu, pa se ne lozi na strance, ima ih, ali u prvoj postavi 9 hrvata

Dobili cak i Sevilju u jednoj utakmici 


Mi da samo u Eu, ima li bi 22 stranca lagano

 

Gde ce to igrati  Lekovic, Djuric, pa kao i Lukic
Vezni red imamo talenatovane Stanica, Stankovica i KNEZEVICA, Mituljikice

 

Nikad talentovaniju decu nismo imali, ALI KOGA BRIGA, nece igrati... 

 

I da najveca sramota kako dajemo pasoše posle godinu dve igranja(to nema nigde) 

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Dinamo Zagreb je u Eu, pa se ne lozi na strance, ima ih, ali u prvoj postavi 9 hrvata

Dobili cak i Sevilju u jednoj utakmici 


Mi da samo u Eu, ima li bi 22 stranca lagano

 

Gde ce to igrati  Lekovic, Djuric, pa kao i Lukic
Vezni red imamo talenatovane Stanica, Stankovica i KNEZEVICA, Mituljikice

 

Nikad talentovaniju decu nismo imali, ALI KOGA BRIGA, nece igrati... 

 

I da najveca sramota kako dajemo pasoše posle godinu dve igranja(to nema nigde) 

Generalno postaješ jako naporan i već žestoko počinješ da spamuješ temu i ne samo ovu.

 

istine radi DZ ima 11 stranaca u timu i još 7-8 na pozajmicama, tako da odmori malo, bez nervoze i sekiracije, niko ovde nije za to da se ne daje šansa mladim fudbalerima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uf, Soci je delovao bas busno pozadi protiv komsija, posebno je ovaj Rodrigao bio nesiguran. Nece da valja ako je ideja da odmeni Dragovica, a pretpostavljam da je on taj koji odlazi, jer je Erakovic idealno resenje za bonusa i cena ce samo da mu raste.

 

Nije nemoguce ni da se mister i definitivno opredelio za postavku sa tri stopera, pa ce igrati sva trojica, a to je tek budalastina.

 

U svakom slucaju, ne bi bilo lose da se izjalovi.

Link to comment
Share on other sites

Ako smo bas resili da koristimo situaciju u Rusiji i skupimo sta moze, mislim da ovaj iz Socia nije bas dobar izbor, da sam video napadac Sochia na radaru Zvezde obradovao bih se, ovako mi se i ne svidja bas. 

Ima po Rusiji jos zanimljivih igraca, videcemo sta ce na kraju biti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Uf, Soci je delovao bas busno pozadi protiv komsija, posebno je ovaj Rodrigao bio nesiguran. Nece da valja ako je ideja da odmeni Dragovica, a pretpostavljam da je on taj koji odlazi, jer je Erakovic idealno resenje za bonusa i cena ce samo da mu raste.

 

Nije nemoguce ni da se mister i definitivno opredelio za postavku sa tri stopera, pa ce igrati sva trojica, a to je tek budalastina.

 

U svakom slucaju, ne bi bilo lose da se izjalovi.

Jel Erakovic i sledece sezone moze da bude bonus? Napunio je 21 godinu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor_ said:

Ako smo bas resili da koristimo situaciju u Rusiji i skupimo sta moze, mislim da ovaj iz Socia nije bas dobar izbor, da sam video napadac Sochia na radaru Zvezde obradovao bih se, ovako mi se i ne svidja bas. 

Ima po Rusiji jos zanimljivih igraca, videcemo sta ce na kraju biti.

 

Pa i napadac je. Navodno pokusavamo da dovedemo i napadaca Socija Kasijeru. On nije igrao protiv Partizana, ove godine u ruskoj ligi 14 golova i 6 asistencija, dosta dobar ucinak. Igrao za Ajaks pre par godina. On mi se dopada, brz, pokretljiv napadac.

 

Navodno nam je glavni konkurent za njegov potpis Rendzers.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Venger said:

 

Pa i napadac je. Navodno pokusavamo da dovedemo i napadaca Socija Kasijeru. On nije igrao protiv Partizana, ove godine u ruskoj ligi 14 golova i 6 asistencija, dosta dobar ucinak. Igrao za Ajaks pre par godina. On mi se dopada, brz, pokretljiv napadac.

 

Navodno nam je glavni konkurent za njegov potpis Rendzers.

O njemu i pricam, odlican je, al mi je promaklo to da ga jurimo, ako je tacno.

To bi bilo odlicno pojacanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Pa, generalno mi smo u manjku sa jednim štoperom, ali pretpostavljam da hoće da prodaju nekoga na leto.

 

U manjku jesmo, ali ako vec imamo standardni stoperski par, taj manjak ne treba da popunjava standardni clan vicesampiona druge lige, uz to i stranac.

 

Terzic se i dalje ponasa kao ne pijani, nego drogirani milioner. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, pantelia said:

 

U manjku jesmo, ali ako vec imamo standardni stoperski par, taj manjak ne treba da popunjava standardni clan vicesampiona druge lige, uz to i stranac.

 

Terzic se i dalje ponasa kao ne pijani, nego drogirani milioner. 

Pa ja nisam siguran koliko ima istine u svim tim naslovima, ali ja se plašim da će Eraković da napusti klub u ovom prelaznom roku.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Igor_ said:

Kako Mozzart pise, Djuric, Stankovic i Radulovic idu na pozajmice. Pominju se Novi pazar i Napredak.


Мали Станковић је колико се сјећам лагано метно као везни Новом Пазару 2х па је баш логично да да га пошаљу да учи у тако перспективном развојном окружењу:classic_laugh:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:


Мали Станковић је колико се сјећам лагано метно као везни Новом Пазару 2х па је баш логично да да га пошаљу да учи у тако перспективном развојном окружењу:classic_laugh:

I da ga trenira sjajni stručnjak Sivić😝

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katai,Ivanic,Sanogo, Dragovic, Rodic, Kanga, Ben - kakav poligon za afirmaciju mladih igraca pored njih koji su iskusni i vecina vec dugo u klupu i moze dobar uticaj da ima na mladje. 

A mi bas nista ne koristimi da afirmisemo mlade, a imamo bas dobar primer kako je Erakovic izrastao u ozbiljnog igraca. Steta sto ne koristimo momentum, sa 3 4 velike prodaje nasih igraca u sledecih 4 5 godina napravili bi odlican sistem i nesto slicno onome sto je Dinamo radio godinama..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor_ said:

Katai,Ivanic,Sanogo, Dragovic, Rodic, Kanga, Ben - kakav poligon za afirmaciju mladih igraca pored njih koji su iskusni i vecina vec dugo u klupu i moze dobar uticaj da ima na mladje. 

A mi bas nista ne koristimi da afirmisemo mlade, a imamo bas dobar primer kako je Erakovic izrastao u ozbiljnog igraca. Steta sto ne koristimo momentum, sa 3 4 velike prodaje nasih igraca u sledecih 4 5 godina napravili bi odlican sistem i nesto slicno onome sto je Dinamo radio godinama..

Ozbiljan igrač se postaje nakon barem dve odigrane sezone a Eraković će biti prodat već ovog leta tako da će korist imati samo menadžerska ekipa oko njega i terza i mrkela.

Setimo se da tako funkciionišemo od kad je terza upao u klub, Jović, Terzić, Ristić, Manojlović, Jovanović, Adžić, Joveljić, Petrović, Lazetić sve isti kalup a ovde neki kukaju da treba mladima dati šansu.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Luka Ilić, Ivan ilič, Račić, ta lista je mnoooogo duga.

Ima i onih koji nisu ni prišli prvom timu, zato se uopšte više ne radujem kad se pojavi talentovani klinac, taj nije ni predviđen da igra u Zvezdi nego za prodaju, možda ga vrate posle 4-5 godina ako baš nigde ne uspe da se snađe kao Simića što su probali da ožive.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...