Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

3 hours ago, n4l1m said:

dati 4 gola na brzinu i onda sakriti loptu do kraja utakmice, ako koja lopta i krene u gol borjana ziva ce da je cusne u gol aut..:default_coffee:

kako kad niko nije ispunio živinu poslednju želju, kremirao ga i pepeo bacio u šesnesterac marakane_

Link to comment
Share on other sites

nadam se da stankovic nije apsolutna budala i da nece poslusati savete sa kojekakvih foruma da se od prve sekunde svi moramo stuštiti ka golu rendzersa i da u 20. minutu moramo voditi 1:0. to je siguran recept da na poluvreme odemo sa 0:1 i da jos u prvom poluvremenu umremo popišani. nadam se da je kao nekakav imperativ igracima postavljena samo bilo kakva pobeda, a ako se utakmica otvori i desavanja na terenu nameste mozemo izboriti produzetke i ako u 70. minutu povedemo. samo treba odigrati ozbiljan, odgovoran i kompetitivan mec i cekati sansu za cudo, previse lozenja samo moze dovesti do toga da izgorimo do 30. minuta. raduje me jedna okolnost a to je da nece igrati gobelja, da je on starter veceras  stavio bih kucu da ce dobiti crveni u prvom poluvremenu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne vidim šta dobijamo sa 2 slična špica koja ce da se sudaraju u šesnaestercu ali znam šta gubimo : tranziciju i mobilnost pomoću koje smo napravili svaku šansu u prvom meču.ovo će još lošije da izgleda ako rendzers odluči da parkira autobus. izgleda da je stankoviceva taktika veceras uzdanje u svetog pavkova-dao je 2 komata protiv redsa pa ce dati i ovima jer sujeverje... ne znam zasto se taktika menja kada smo ih onako postavljeni nadigrali u polju i stvorili duplo vise opasnih situacija iz igre i to na njihovom terenu. nikada od paljevine trener... 

Edited by SunZero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

ne vidim šta dobijamo sa 2 slična špica koja ce da se sudaraju u šesnaestercu ali znam šta gubimo : tranziciju i mobilnost pomoću koje smo napravili svaku šansu u prvom meču.ovo će još lošije da izgleda ako rendzers odluči da parkira autobus. izgleda da je stankoviceva taktika veceras uzdanje u svetog pavkova-dao je 2 komata protiv redsa pa ce dati i ovima jer sujeverje... 

Slazem se, mi ovim gubimo sredinu jer ni Pavkov ni Ohi ne ucestvuju previse u igri... nadam se da gresim

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Papadac said:

Slazem se, mi ovim gubimo sredinu jer ni Pavkov ni Ohi ne ucestvuju previse u igri... nadam se da gresim

taj fazon, kada ekipi koja je vec prespora dodas na noge robijasko djule. jos jedan minus nepokretni picini umesto gajica, on posle prikazanog u prvoj utakmici moze da staruje ispred noja kada se juri 3 razlike iskljucivo ako je treci bek

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mozda je bolje bilo pojacati ofanzivni deo sredine umesto duplirati 2 igraca slicnih karakteristika
s tim da ni za ovo prvo nemamo nekih opcija…jedino falko?
sta je sa njim, kad je poslednji put igrao?

Ben bi u toj varijanti igrao pre Falka.

Rekao bih da se ide da na frku uvalimo gol ili dva na pocetku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...