Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Cini mi se da je iz utakmice u utakmicu sve bolji. Covek je godinama bio standardan u ozbiljnim klubovima kakvi su Sporting i Betis, dogurao do Valensije (platili ga 8 milki) i italijanske reprezentacije...

 

Sa takvim CV-em, nemoguce je da nema kvalitet i da ne pravi razliku u ovoj poluamaterskoj ligi. Teske povrede su ga vidno usporile, jbg, drugacije ne bi ni zavrsio u Zvezdi. Ali i njegovih 30% je nedostizno za Gobeljica i Gajica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo šta sam sanjao sinoć. Gledam utakmicu u nemok društvu, igramo polufinale nečega i korner i Kanga izvodi sa leve strane. I sada ja kažem evo ga gol sto posto daju ga ili Dragović ili Pičini. I Kanga izvede, golman boksuje ali loše, lopta se vraća na peterac i gol. I sada ko je dao gol.....i na kraju kaže komentator Srnić.....

 

Moraću da odmorim od fudbala na neko vreme 🤣.

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Juan said:

Evo šta sam sanjao sinoć. Gledam utakmicu u nemok društvu, igramo polufinale nečega i korner i Kanga izvodi sa leve strane. I sada ja kažem evo ga gol sto posto daju ga ili Dragović ili Pičini. I Kanga izvede, golman boksuje ali loše, lopta se vraća na peterac i gol. I sada ko je dao gol.....i na kraju kaže komentator Srnić.....

 

Moraću da odmorim od fudbala na neko vreme 🤣.

woke-up-nightmare.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Taj Srnić je najmanji problem Zvezde. Njegova borbenost je i dalje standard za sve igrače koji igraju ili imaju ambiciju da igraju u Zvezdi. Pritom nije fudbalski neuk i štetan poput Gobelje i ostalih intelektualaca, kojih smo se valjda rešili od ovog proleća. U nas je kratka pamet, možda bi se neko setio Srninog gola u Krasnodaru koji nas vraća u život, asistencije u Pragu za gol u gostima, gol protiv Kelna za proleće u Evropi, majstorsku partiju protiv budućeg šampiona Evrope na Marakani. Da ne pominjemo masu mlitavih tekmi u prvenstvu koje su rešene njegovim golom ili asistencijom. Možda nije u vrhunskoj formi, tehnički je limitiran, ali je neophodan u postavi kada se pojačava odbrana na krilu zbog veće slobode Kataija napred. Fakat. Nađite boljeg kojeg imamo za tu ulogu, pa da razgovaramo.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I da se osvoji titulu, šta je cilj na dalje staze sa matorom ekipom

Mora se podmladiti ekipa

Ima jako talentovani igraca u ligi, Kovač (nase dete, ima potencijal za reprezentaciju)klasican box to box igrac,da se ne desi Birmancevic .... 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dzistrou said:

Taj Srnić je najmanji problem Zvezde. Njegova borbenost je i dalje standard za sve igrače koji igraju ili imaju ambiciju da igraju u Zvezdi. Pritom nije fudbalski neuk i štetan poput Gobelje i ostalih intelektualaca, kojih smo se valjda rešili od ovog proleća. U nas je kratka pamet, možda bi se neko setio Srninog gola u Krasnodaru koji nas vraća u život, asistencije u Pragu za gol u gostima, gol protiv Kelna za proleće u Evropi, majstorsku partiju protiv budućeg šampiona Evrope na Marakani. Da ne pominjemo masu mlitavih tekmi u prvenstvu koje su rešene njegovim golom ili asistencijom. Možda nije u vrhunskoj formi, tehnički je limitiran, ali je neophodan u postavi kada se pojačava odbrana na krilu zbog veće slobode Kataija napred. Fakat. Nađite boljeg kojeg imamo za tu ulogu, pa da razgovaramo.

To sto si nabrojao je bilo pre 5 godina. On je kod nas dosao kao poluspic, krilo, sa golovima u nogama, ali se vremenom pretvorio u "defanzivno krilo", a evo sad je postao i kao zadnji vezni. Ne pamtim kada je poslednji put postigao gol, a i kada se neretko nasao u solidnoj prilici uglavnom je reagovao lose. Svaka mu cast na borbenosti, ali jel stvarno ne mozemo naci boljeg igraca od njega na ovoj poziciji? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To što on igra u odbrani košta puno na tržištu. Kad pored sebe ima Ivanića, Kataija i Rodića, nije toliko kriminalan u napadu. Problemi nastaju kada ima više lopte u nogama, a pored sebe igrače koji nisu na lopti jaki. Jebiga, to nam je što nam je. U svakom slučaju, bolje on nego neki vašarski driblerčići ili precenjeni stranci. 

Link to comment
Share on other sites

Pa kako druze puno kosta na trzistu kad je iz Zvezde pre tri godine otisao bez obestecenja, a prosle zime se vratio isto tako, i to iz druge spanske lige. Ne bih ja ni driblercica ni precenjenog stranca na ovoj poziciji, ali ne bih ni Srnica. Partizan je derbi odigrao lose, defanzivno dok nisu primili 2 gola, posle toga su psihicki pali i ne bi se vratili u mec nikada. I u jednom takvom mecu gse gotovo da nije bilo ozbiljnijeg posla na nasoj polovini prica se o Srnicevoj odlicnoj partiji koja se ogleda kroz nevidljivu statistiku. Kada dodje jaci rival koji se nece braniti jel moze Srnic tu da nam pomogne? Secam se da smo ga i protiv Milana i protiv Mitijlanda menjali vec na poluvremenu jer je bio najgori. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da ovo je za ovo sto Srnic igra trenutno planiran onaj Ado iz Šerifa, al nismo uspeli sad da ga dovedemo, jbg. Sigurno cemo dovesti nekog tu na leto.

 

Mada meni onaj mali Stankovic deluje predobro.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Moras i medijsku podrsku da obezbediš😄

Kad procitam Darjana o Srnicu koji je odigrao strasnu partiju "sa nozem medju zubima", dodje mi da se ritualno izbodem onim santoku nozem sto uzeh iz Maksija. Razumem da u nekim momentima utakmice njegova brzina i borbenost mogu znaciti u nekim specijalnim ulogama, ali nemojte da se zajebavamo da je za vise od retkog ulaska sa klupe.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kosjan Willavić said:

dodje mi da se ritualno izbodem onim santoku nozem sto uzeh iz Maksija.

Kladim se da ovaj post nema veze ni sa Srnićem ni sa Darjanom, nego si samo hteo suptilno da nam se pohvališ kako si došao do noža iz Maksija 😛.

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

srnic je totalno besmislen na domacim livadama protiv inferiornijih timova, posto mu treba 10 sansi da bi dao gol, i pre ce kreariti protivniku kontra napad nego sto ce uraditi ista korisno, da ne kazem dati gol..

 

paradoksalno, na jacim utakmica moze da daluje korisniji, posto njegovo bemisleno trcanje po terenu u stilu muve bez glave, takticko-psiholoski zbunjuje  protivnike, i dok se protivnik pita sta radi ova dalabu, katai i ivanic iz drugog plana kreiraju sanse i lakse dolaze do gola..:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...