Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

12 minutes ago, BattleBender said:

Zašto iznenadjuće? Moram da se ogradim da ne pratim pomno fudbal u poslednje vreme, ali mi deluje da je Stanoje jako korektan od kako se vratio u Partizan.
U svakom slučaju, zreliji je, nije na početku karijere...

Ма какви. Сваку изјаву прозива звезду и кука. Драми мало мало, пре неки дан рекао немамо луксуз 2 странца на свакој позицији као неки. Кукао како ће се запалити пред скупштином ако им отму титулу???? 

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, BattleBender said:

Zašto iznenadjuće? Moram da se ogradim da ne pratim pomno fudbal u poslednje vreme, ali mi deluje da je Stanoje jako korektan od kako se vratio u Partizan.
U svakom slučaju, zreliji je, nije na početku karijere...

Druze, covjek puca iz svih oruzja.

Link to comment
Share on other sites

 
Super ako je to... mene ona plavo-zuta pozadina asocirala na nesto drugo...
Nadam se da nece i neke druge asocirati na to
Svakog iole inteligentnog ce asocirati na ono sto su oni htjeli da postignu koreografijom, da predstve Ukrajinu kao groblje.
Jer zamisli bas slucajno u specificnim bojama ukrajinske zastave.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Papadac said:

 

Super ako je to... mene ona plavo-zuta pozadina asocirala na nesto drugo...

Nadam se da nece i neke druge asocirati na to

Pa ono vise je nego ocigledno

 

20220227-205651.jpg

 

 

Mada ako je neko bas blesav moze da mu lici i na Ukrajinu, Van Gogovo Zvezdano nebo ili najgora mogucnost grb demokratske stranke

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Odlicno, da ne kazem vrhunski odigran derby. U ovakvim utakmica tesko da se mozes stvoriti puno sansi, ali od minute 1 se krenulo jako i samo jako, dva gola i jos bar dve dobre sanse i nekoliko odlicnih smislenih akcija, vise nego dovoljno za 1/2. 
Dragovic je klasa, to smo znali, David Luiz pored njega postaje bolji i uci zanat. Ono sto se videlo u prve 3 utakmice ovog proleca, do derbija, a to je da je stoperski par dosta dosta pouzdan i da je to preduslov za sve. 

Kanga je bio briljantan, Rodic takodje, Ohi i Katai uradili sto je trebalo, Picini jako dobar, covek nije dzaba bio u ligi 5 i ovakav jos uvek nespreman 100%, je bio za klasu iznad Gajica i Gobeljica. 

Sanogo vrhunski. 

 

2/2 Zabarski odigrano, tj do neke 70 minute, kasnije smo prebacili teziste ispred gola njihovog i ulaskom Pavkov Ben postali dosta opasni, opet smo izuzetno dobro izlazili u kontre i u napad sa vecim brojem igraca. Ivanic imao zicer na kraju, ali covek je pre toga istrcao sprint od 60m, ponestalo mu snage, mada on slabo realizuje te zicere, bolje mu stoji sutevi sa distance. 

 

Pisao sam pre derbija da ce FKCZ dobiti ovaj derby, ali za titulu su kljucne male utakmice. Protiv Proletera smo odigrali izuzetno 1/2, i usli kao drogirani u 2/2 i zamalo da kiksnemo , nicim izazvani. Ipak, videcemo kako ce i Partizan da reaguje, i dalje mi deluje neverovatno da mogu od septembra 2020 da imaju samo jedan veliki kiks, 0 0 sa Proleterom, sve ostalo su osim derbija, dobijali, to mi ipak deluje malo nestvarno da moze da traje non stop. 

Gostuju Spartaku, Radniku i Cukarickom do play off, ako budemo prvi na kraju regularnog dela, bicemo domacini za treci derby i teoretski ce biti dovoljan i poen, ali ako se treba ici u gostima po pobedu, to ce Stankela i da uradi. Bolje igraju kad im je pobeda pod moranjem. 

 

Ne dolazi se do 1/8 Lige Evrope tek tako, to mi je krivo, ne mogu da se nacudim koliko ljudi povrsno gledaju FKCZ i pricaju o nekim slabim grupama u Ligi Evrope, a tamo su manje vise sve timovi kvalitetniji od Partizana mislim na Bragu i Mitjuland a i Ludogorets tesko da je slabiji od njih. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Šteta što nismo igrali drugo poluvreme.

 

Penal čist za Partizan, po meni, ali sem toga nisu ništa uradili.

 

Zaslužena pobeda ali ovde je moglo gaženje da se desi.

 

Ni govora o penalu, ama ni govora ! Lopta koja odskoci od zemlje i udari ruku koja je bila u prirodnom polozaju, tj skoro uz telo, za onako nesto se ne sudi penal nigde. Nema potreba da se ovde pise o tim stvarima, da je bio penal, prvi bih ovde to napisao. 

 

  

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Pa sta drugo da kaze, svestan je i on da veze nisu imali. Nije minimalna pobeda

 

Upravo tako, da je izjavio bilo sta drugo osim ovoga sto je izjavio , sam sebe bi popisao i napravio sebe na cirkuzanta. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SamoFlacko said:

Svakog iole inteligentnog ce asocirati na ono sto su oni htjeli da postignu koreografijom, da predstve Ukrajinu kao groblje.
Jer zamisli bas slucajno u specificnim bojama ukrajinske zastave.

Jos kad bi koreografija preko cele tribine mogla da se uradi za 4 dana koliko traje rat...

 

Treba i onog molera bez uvete ispitati da li namerno slika da bi isprovocirao

20220227-205701.jpg

 

 

 

5 minutes ago, Don Juan said:

Samo da kažem da možemo da budemo u ozbiljnom problemu zbog koreografije. Ako UEFA protumači onako kako neki sada tumače letimo iz Evrope.

Iznenadjujuce da nije bilo zastava, transparenata, pesama...

Ocigledno da je stiglo narednje odozgo da se ne radi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na jednoj utakmici je na severu istaknuta zastava Donbasa. Posle toga je bilo rasprave medju njima zbog toga i zakljucak je bio da to nije trebalo da se radi jer su i Ukrajinci blizak narod koji je osudio nato agresiju i nisu priznali Kosovo. Tako da je vrlo verovatno da ce se drzati po strani u ovoj situaciji, makar zvanicno.

Ne bi iznenadilo da oni Fare, kako li se vec zovu, i zene u crnom zaurlaju da je koreografija ruganje ukrajinskim zrtvama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konačno da se i nama fino otvori na jednom derbiju. Odavno nijesmo dali Partizanu dva gola za jedno poluvrijeme. U drugom poluvremenu smo se očekivano preselili na našu polovinu. I ne bi bilo problematično što smo prepustili loptu Partizanu, ali zabrinjavaju situacije u kojima samo izbijamo loptu što dalje od gola, bez nekog plana. Generalno utisak je pozitivan, zadovoljan sam kao i svi zbog uvjerljive pobjede. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/Goc1jedini/status/1498014892909019155?t=rhfZkRHOtD9_cWhv2N45xQ&s=1

 

 

Иначе морам признати, Срнић ме је изненадио позитивно. Учествовао код гола, није имао неких грешака. Плус омогућио Канги да буде више напред што је олакшало посао и Катаиу и Иванићу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne svidja mi se stankovicevo zabarsko taktiziranje ali sta da se radi. da ne trazimo dlaku u jajetu

 

picini je bio ocajan na pocetku, kasnije se sabrao i imao par dobrih poteza... svakako mi se ne svidja taj tip beka, nama na ovaj tim treba neki brzi, prodorniji 

 

katai i ivanic su majstori ali oni ne mogu da pokrivaju krilne pozicije... bar ne obe strane

 

sredina je odradila posao ali taj trio sa srnicem je preslab za evropu... 

 

fali bolji igrac od kange, kao i igrac tipa radonjic na krilu

 

dragovic je igracina, erakovic ima od koga da uci

 

rodic najbolji danas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vepar said:

 

a boje zastave predstavljaju nebo i mesec... jer su nebo i mesec te boje. genije

 

Genije, nemoj da seres mnogo jel ti jasno. Ako ne znas kulturno da razgovaras odjebi od mene da ne bi bilo svasta. Kao da ne znamo koje je stanje svesti navijacke grupe Delije Sever.

 

Potpuno nepotrebna koreografija koja moze da nas kosta. Zasto davati povoda Uefi, kad jedva cekaju da nas kazne.

Edited by Zvezdinho
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...