Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

Nema veze, ja sam za to da svaki nas gol ide na VAR procenu, pa kad se dokaze da su regularni vise nece biti osnova za pricu o nekakvom namestanju.

 

Pa namešten VAR...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

A stvarno, gde su one linije, da lepo vidimo kao u Engleskoj npr? 

Ovako, oni nešto tamo pričaju, gledaju, pokazuju, a na TV-u nema ničega bukvalno, čak ni neka ofsajd kamera. 

 

 

Kakve crne linije. Nije bilo na TVu kamere da to isprati, kako ce biti u VAR sobi?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je jadno sta se radi sa ovim deckom u napadu (ruzno mu je pominjati ime i prezime). Daj da ispadnemo u drugu ligu, nemoj da se ovo radi. Jadno, al bas jadno.

Pankovo, delijo, brate, srbine, kako god hoces...daj ti odustani kad vec oni nece... Budi svjestan da nisi za startne postave ove ekipe...tvoj realne mogucnosti su trenutno klupza ove ekipe i po potrebi da udjes... 

Vracam se opet na špica, bonusa, kako god da nazoves...jadno...al jadno...cemu sluzi onda skola fudbala nasa...jadno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Мали Лазетић је већ сада Ван Бастен за Крстовића. Али јбг, пуковник и даље јаше.

Ово са Дегенеком је стварно брука. Да имамо праве навијаче, тачно би требало отићи у билатералну посету господину Мркели а затим и Терзићу и Станковићу.

Панков је пао испод нивоа Лазића и Крнете. Ту је негде са формом као Омега.



Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nije mi samo jasno, da toliko drže Degeneka van ekipe, pa nije to bezazleno šiljenje patke.. pa vrlo lako ćemo direktno zbog toga ostati bez relevantnog rezultata u Europi, čitaj, i bez para.. pa nisu bre ovi sve od Terze pa nadalje baš toliko ludi da ne znaju to. Pa odakle će da kradu.

A ovaj Panjkov je dosad verovatno postavio neki rekord, barem u svom uzrastu 🙂 koliko puta nas je bilo direktno ili indirektno ukanalio. Aman bre, šta je puno, puno je.

Edited by Piksi
slovo
Link to comment
Share on other sites

Da je ovo normalna zemlja, normalni mediji... Rascerecili bi ih temom o Degeneku, ne bi se izvukli. Umesto toga ljigavi novinari zarad mesta na nekom gostovanju po Evropi uvlacice se u guzice. Koliko sam voleo Dekija.... Sada se zgadio, makar usao u LŠ. Toboze uzor igracima, garant vlastitom karijerom da se radom moze sve...  A ovamo zarad nekog sitnog interesa, sitnog naspram onoga sto je vec stekao, sluzi prljavstini koja se natalozila u nekad velikom klubu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Perkos2 said:

Dejan Stanković je upao u istu kriminalnu grupu sa terzom i mrkelom. Da li voljno ili na silu pokazaće vreme!

 

Са становишта Звезде потпуно је свеједно да ли слуша лопове, не схвата шта се око њега дешава или стварно мисли да је балване неопходно ротирати. Ако то не превазиђе  коштаће га резултата, а на крају и тренерске каријере.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda sam ja lud, ali nemam toliki problem sa Pankovim kao sa Krstovićem, Srnićem, Gobeljićem i Vukanovićem. Dečko je doveden kao rezerva, bez pogovora je to radio/igrao dve sezone, nije on kriv što je Stankela došao na ideju da ga gura kao startera kao osveta Degeneku.

 

Stankeli ne verujem niti jednu reč, svaka izjava mu je floskula i odmerena baljezgarija. Delima verujem više nego rečima, a njegova dela i usta ne pričaju istu priču.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Možda sam ja lud, ali nemam toliki problem sa Pankovim kao sa Krstovićem, Srnićem, Gobeljićem i Vukanovićem. Dečko je doveden kao rezerva, bez pogovora je to radio/igrao dve sezone, nije on kriv što je Stankela došao na ideju da ga gura kao startera kao osveta Degeneku.

 

Stankeli ne verujem niti jednu reč, svaka izjava mu je floskula i odmerena baljezgarija. Delima verujem više nego rečima, a njegova dela i usta ne pričaju istu priču.

Slazem se donekle, s tim da je Pankov upravo i doveden da bude zamena kako si napisao, a "ni kriv ni duzan" igra startera na tako osetljivoj poziciji i to pred meceve koji odredjuju tok sezone i najavljuju mogucnosti ekipe u jevropi.

To je vrlo opasna zajebancija i ni jedna laz koju Deki izrekne, braneci tako one koji daju naloge i ocigledno mu kroje sastave pred meceve, nece doneti bolje rezultate u vaznim tekmama, vec ce nas upravo gurnuti u blatiste.

Ovo sa poluigracima i idiotima tipa Gobeljica je nesto sa cim ocigledno mora da se mirimo, makar je to praksa koja nikad nije promenjena u Zvezdi, koliko god odvratno i pogresno to bilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...