Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Zašto uopšte kvalifikujete to utišavanje tribine kao šabansko? To je meni potpuno ok, David protiv Golijata, trenutak trijumfa, zamislite 1/8 finala lige Evrope protiv Barselone i Ivanica kako posle postignutog gola uišava kop na Kamp Nou, da li bi mu nwko to uzeo za zlo? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

bolje da su prećutali i napravali se mutavi nego što postavljaju pitanje "ko je odobrio" 

onaj što lebdi iznad marakane i čija slika visi na zidu u kancelariji zvezdana terzića!

ako već nisu znali da im pojasnim! 

 

Cenis da nisu znali 😄 

Link to comment
Share on other sites

U Zvezdi igra veliki broj kršina od igrača.

Falko,žabarski Mesi kako su ga nazvali ima desnu nogu koja mu sluzi da stiska papučicu za gas u svom automobilu.

Ne treba objašnjavati vise o Krsticicu,Gobeljardu,Srnaldu,Pankovu.O njima je sve rečeno milion puta.

Nista ne doprinose.

Sinoc utakmica idealna za malog Stankovica koji je prototip modernog veziste,ili tzv. Box to Box igrača,počinje Srnaldo koji trci prazne kilometre i igra non stop unazad.

Opet Ivanic na levom krilu,ljudi pizde,jer znaju da neće ni trećinu doprinositi kao na ofanzivnom veznom.A krilnih igrača imamo na kilo.

Ja i dalje tvrdim da je najveći gubitak odlazak Milosa Milojevica,covek je verovatno bio glavni za taktiku i sistem igre.Ove sezone se to i vidi.Dejan je ipak trener koji će na ime nametnuti autoritet i motivisati igrače.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U moru razočarenja sa nekim ljudima u FKCzv Mister mi je ubedljivo najveće - verovatno zato što sam očekivao da je igrajući značajnu ulogu u velikim evropskim klubovima i sarađujući sa velikim trenerima nešto i naučio i da će to i primeniti, da je utakmica protiv Milana nešto što ćemo češće gledati, da će igrati hrabar i ofanzivan fudbal, da će mu igrati najbolji igrači, da će bar povremeno davati više šanse mladim igračima, da će mu konferencije za štampu biti mesta kojima će moći da se čuje nešto konkretno i pametno...

Od svega toga u praksi nisam video ama baš ništa, znači duplo golo šta više igra nam je sve gora i neorganizovanija, igraju polufabrikati, mladih nigde, konferencije pune floskula i alibija...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sasvim je normalno i to utisavanje i to sto su krenuli sa koskanjem, pa sport je to, treba da ima zara,  dosadne su utakmice kad igraci izadju da odrade ugovore i kao super, svejedno da l' je pobeda ili poraz.  Lepo je videti koskanje, da ti na terenu nisu masine vec igraci od krvi i mesa. Nije lepo da bas Milijas i Stankovic  jure klinca, dziberski je, treba da smiruju ili da se jure sa Batakom i ostalim starijim likovima.  Nije lepo ni to sto igraju Pankov I Srnic i sto nemamo igru, mnogo stvari nije okej kod nas a ovo koskanje je nebitno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam malo Partizan veceras, a i jos par puta ove sezone i isti je zakljucak, a to je: SRAM BILO MISTERA, a i njegove igrace sto ne mogu da dobiju ovu grupu gradjana, ovu hodajucu sramotu, ovaj Samrok poluamaterski. Sta je ovo, kakva je ovo ekipa, oni osim pola ovog Gomesa i trecine pokojnog Natha bukvalno nemaju nijednog jedinog igraca fudbala u ekipi.

 

i mi zaostajemo 6 poena za njima i ne mozemo da ih pobedimo vec 5 utakmica ili koliko?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bosMan_jr said:

Pogledao sam malo Partizan veceras, a i jos par puta ove sezone i isti je zakljucak, a to je: SRAM BILO MISTERA, a i njegove igrace sto ne mogu da dobiju ovu grupu gradjana, ovu hodajucu sramotu, ovaj Samrok poluamaterski. Sta je ovo, kakva je ovo ekipa, oni osim pola ovog Gomesa i trecine pokojnog Natha bukvalno nemaju nijednog jedinog igraca fudbala u ekipi.

 

i mi zaostajemo 6 poena za njima i ne mozemo da ih pobedimo vec 5 utakmica ili koliko?

Prvo ne treba tako pricati o vecitom rivalu, nisu toliko losi.

Drugo, dobismo ih lagano prosle godine na Marakani u ligi, mada poprilicno godina nismo briljirali u derbijima iako bejasmo kvalitetniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zapravo, igraju konkretniji i smisleniji fudbal od nas, iako su na gotovo svakoj poziciji slabiji. U derbiju mirise na zakucanih 0-0, mada ostavljam malo prostora da ih Sparta sokira u cetvrtak i baci u poprilican nokdaun. Nisu Cesi toliko losi koliko je to veceras izgledalo.

 

Ali prvo mi da prezivimo taj Proleter, a za to ce nam trebati nesto vise od ove smehotresne igre iz prethodna dva meca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Pogledao sam malo Partizan veceras, a i jos par puta ove sezone i isti je zakljucak, a to je: SRAM BILO MISTERA, a i njegove igrace sto ne mogu da dobiju ovu grupu gradjana, ovu hodajucu sramotu, ovaj Samrok poluamaterski. Sta je ovo, kakva je ovo ekipa, oni osim pola ovog Gomesa i trecine pokojnog Natha bukvalno nemaju nijednog jedinog igraca fudbala u ekipi.

 

i mi zaostajemo 6 poena za njima i ne mozemo da ih pobedimo vec 5 utakmica ili koliko?

Zaostajemo 5.

Nije nam Partizan kriv sto ne mozemo da pobedimo Surdulicane.

Stanoje kakav god da je, uspeo je sa tim kako kazes krs timom da naoravi dobre rezultate za sada.

To sto Zvezda ima skuplji tim, ne znaci da je i bolji, zaoravo pojedinacno ima bolje igrace, ali vodjene od strane coveka koji se drogira, pa ne treba da cudi sto i igraci deluju cesto osamuceno.

 

Link to comment
Share on other sites

U drugim vestima:

 

Quote

- Lazetić je bio testiran čim je došao. Iako je malo igrao u ligi za Crvenu zvezdu, zaostaje i treba mu individualni režim rada. Mislim da bi se kroz nedelju dana mogao vratiti u ostatak grupe - rekao je Pioli.

Ukratko. Lazetić ce imati specijalni tretman, i radiće po posebnom programu, pošto nije spreman. Lazetić je dve sezone uz prvi tim, i naravno pored toga što nije igrao, jasno je da nema kapaciteta u ovom trenutku za ozbiljan fudbal.

Sada upamtite ovu priču i razmislite malo o tome kako se radi sa našim igračima, posebno onim mladim.

Ja mislim da je otišao na vreme.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da je otisao na vreme. On sve i da napravi nesto napolju, u nasem dresu tesko da bi dobacio do neke vece vrednosti, jer igra na poziciji gde prosto klinac nikad nece biti prva opcija, vec neko proveren. 

 

S druge strane, sto je stariji, cena mu je sve manja, osim ako ne krene da igra dobro. 

 

Jedino sto ja nisam siguran da je Milan uopste dobra opcija po njega, ali jbg, o tome nek misle njegovi zastupnici. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Don Juan said:

U drugim vestima:

 

Ukratko. Lazetić ce imati specijalni tretman, i radiće po posebnom programu, pošto nije spreman. Lazetić je dve sezone uz prvi tim, i naravno pored toga što nije igrao, jasno je da nema kapaciteta u ovom trenutku za ozbiljan fudbal.

Sada upamtite ovu priču i razmislite malo o tome kako se radi sa našim igračima, posebno onim mladim.

Ja mislim da je otišao na vreme.


Чу’ да упамтимо ову причу и размислимо!?:classic_laugh:

 

Годинама се пише о демагогији звана омладинска школа и чињеници да се у домаћици мора са 2 шпица баш да малобројни клинци нападачи лакше дођу до минута.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dzistrou said:

Jel istina da je Vlahović u mlađim kategorijama odigrao prijateljsku za Zvezdu, pa je neki genijalac procenio da nema osnova da se zadrži u klubu?

Ne bih se iznenadio.. bilo je priča za par evropskih zvezda koiu nisu zadovoljavali našu "struku" u mlađim kategorijama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...