Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nije nista pogresio, doveli smo pogresnog brata 😁 , mada do ovog drugog starijeg nemamo nacin da dodjemo, Nemanja je dosta bolji igrac igra nesto ofanzivnije, mislim krilo, dok ovaj kojeg smo doveli igra defanzivnije (nesto kao slavoljub i dragoljub srnic 🤣) .

Za ovog starijeg je bilo pisanja da ga hoce par nemackih prvoligasa, Bajern jedno vreme isto polako nade u njega da moze do prvog tima, nakon toga nisam ispratio sta mu se desilo. A mladjeg je Bajern davno otpustio iz mladjih selekcija. Mislim da je i ovaj igrac za Graficar i da nas dres videti nece.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Pazi,ja svakako pojma nemam o kome se radi,ali napisi koji red o ovome^^

 

Ma ne znam ni ja ... 😄

Ovaj kojeg smo doveli je mladji brat,Nikola '04 godište ...

Bio je u mladjim selekcijama Bajerna,ali ih je napustio letos i otišao u Austriju iz Klagenfurta ....

Verovatno se nije naigrao ni kod njih pa je došao kod nas ...

 

Stariji brat je Nemanja,'03 godište...

Prošao je isto mladje selekcije Bajerna i došao do drugog tima ...

Odigrao za njih 24 utakmice dao 15 golova i ima 8 asistencija ...

Ide priča ovih dana da pošto trenutno ne može da izbori minute u prvom timu,verovatno odlazi na pozajmicu,ali,jbg. već se javilo par timova iz Bundeslige ... 🙂

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Kako mislis "pogresnog"?

Pazi,ja svakako pojma nemam o kome se radi,ali napisi koji red o ovome^^

Verovatno je mislio na njegovog brata koji je omladincima Bayerna i koji po nekim pisanjima navijaca njihovih jeste zaista talentovan. Ovaj sto je dosao u Zvezdu verovatno je brat, a posto sam video da je Markoss napisao da igra stopera nije ni ista pozicija kao burazer. Mislim da je brat ili krilo ili ofanzivni vezni. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Verovatno je mislio na njegovog brata koji je omladincima Bayerna i koji po nekim pisanjima navijaca njihovih jeste zaista talentovan. Ovaj sto je dosao u Zvezdu verovatno je brat, a posto sam video da je Markoss napisao da igra stopera nije ni ista pozicija kao burazer. Mislim da je brat ili krilo ili ofanzivni vezni. 

Ne ovaj sto ke dosao je kum, a vi ste drug🤷‍♂️

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mare80 said:

Ne znam,negde sam pročitao da njegov matični klub ne želi da ga vrati pre isteka pozajmice.U principu dali su odrešene ruke Zvezdi da ga prosledi u neki drugi klub do leta,sada da li ovi naši buzdovani ne mogu da mu nadju angažman ili on neće da ide to već ne znam ...

Znaci u principu nece ga niko a samo smo mi bili dovoljno glupi da ga uzmemo. Najs 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Урош19 said:

Нек неко обавести Мркелу да испрати ситуацију око Гринвуда. После 5 година затвора таман да дође да оживи каријеру, уклапа се

Ili mu ponudimo bekstvo na KiM, i onda ga tajno svercujemo kad nam treba za utakmicu, igra na legitimaciju Axel Bakajoka. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...