Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Levi bek AIK-a zapratio instagram stranicu, jel zna neko nesto vise o tome ?

Ako dovedu ovog to znaci definitivan rastanak sa Rodicem a ujedno i svaku jacu utakmicu sa tri stopera jer defanziva mu nije jaca strana dok su mu brzina i centarsut na zavidnom nivou.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kenta said:

Levi bek AIK-a zapratio instagram stranicu, jel zna neko nesto vise o tome ?

Ako dovedu ovog to znaci definitivan rastanak sa Rodicem a ujedno i svaku jacu utakmicu sa tri stopera jer defanziva mu nije jaca strana dok su mu brzina i centarsut na zavidnom nivou.

 

 

Za tu avanturu sa 3 štopera nam treba barem 5 štopera u rotaciji, a mi ih trenutno (sa Degenekom) imamo 4. Tu su uvek sitne povrede, kartoni, umor! Takođe su nam potrebna dva leva bočna i dva desna bočna. Na desnom beku će to verovatno biti Gobeljardo ili Gajić (sumnjam) uz startera, a na levom beku opet ostaje upražnjeno to mesto rezerve ako Rodić ode. Jedino da u domaćici gura Radulovića na tu poziciju ili možda Erakovića, ali se tako smanjuje rotacija na štoperskim pozicijama. Dolaskom Adoa bi zatvorili manevar, momak je idealan za ovu formaciju obzirom da pokriva ogroman prostor i sigurno bi dosta napredovao uz Sanogoa. Tu su još Kanga, Katai, Ivanić i napadač.

 

Otieno je brz kao vetar i maksimalno fizički spreman, ne liči mi to na bombe Mite i Tvorze. Čovek je u određenim trenucima igrao i desnog beka i tvrdim da on kao levak ima bolji centaršut desnom nogom od mučenog Gobeljarda. Idealan igrač za navedenu formaciju sa dva bočna igrača, dovoljno fizički spreman da pokrije celu stranu, dobar centaršut, brz, dovoljno defanzivno pismen da ne ostaje rupa iza njega. Verujem da je to preporuka Milojevica koji ga je dobro upoznao dok je vodio Hamarbi. Nije ni to loše, osloniti se na svoje ljude koji rade u drugim ligama da ti urade skauting, bolje i to nego yt kompilacije koje se poturaju Miti Skeledžiji i Tvorzoneu.

 

Baš bi se iznenadio ako bi potpisali Otiena i Adoa, ako ne umeš da proceniš tehničke aspekte kod određenog igrača, barem možeš da proceniš ko je fizički spreman za moderan fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Liska Manjina said:

Za tu avanturu sa 3 štopera nam treba barem 5 štopera u rotaciji, a mi ih trenutno (sa Degenekom) imamo 4. Tu su uvek sitne povrede, kartoni, umor! Takođe su nam potrebna dva leva bočna i dva desna bočna. Na desnom beku će to verovatno biti Gobeljardo ili Gajić (sumnjam) uz startera, a na levom beku opet ostaje upražnjeno to mesto rezerve ako Rodić ode. Jedino da u domaćici gura Radulovića na tu poziciju ili možda Erakovića, ali se tako smanjuje rotacija na štoperskim pozicijama. Dolaskom Adoa bi zatvorili manevar, momak je idealan za ovu formaciju obzirom da pokriva ogroman prostor i sigurno bi dosta napredovao uz Sanogoa. Tu su još Kanga, Katai, Ivanić i napadač.

 

Otieno je brz kao vetar i maksimalno fizički spreman, ne liči mi to na bombe Mite i Tvorze. Čovek je u određenim trenucima igrao i desnog beka i tvrdim da on kao levak ima bolji centaršut desnom nogom od mučenog Gobeljarda. Idealan igrač za navedenu formaciju sa dva bočna igrača, dovoljno fizički spreman da pokrije celu stranu, dobar centaršut, brz, dovoljno defanzivno pismen da ne ostaje rupa iza njega. Verujem da je to preporuka Milojevica koji ga je dobro upoznao dok je vodio Hamarbi. Nije ni to loše, osloniti se na svoje ljude koji rade u drugim ligama da ti urade skauting, bolje i to nego yt kompilacije koje se poturaju Miti Skeledžiji i Tvorzoneu.

 

Baš bi se iznenadio ako bi potpisali Otiena i Adoa, ako ne umeš da proceniš tehničke aspekte kod određenog igrača, barem možeš da proceniš ko je fizički spreman za moderan fudbal.

Brt ja kao neko ko fudbal igra podjednako lose sa obe noge, verovatno imam bolji centarsut od gobelje. To i nije neki uspeh 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za sada Vukanović i Degenek - out, Ohi - in.

 

Status Srnića mi je totalna misterija, navodno nismo produžili ugovor sa njim, pošto se on premišlja šta da radi, meni je ovo blago rečeno neverovatno, ali videćemo.

 

Elem, za 4 pozicije u odbrani mi imamo 6 igrača, od kojih je jedan Gobeljić. Dakle 5 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Don Juan said:

Status Srnića mi je totalna misterija, navodno nismo produžili ugovor sa njim, pošto se on premišlja šta da radi, meni je ovo blago rečeno neverovatno, ali videćemo.

 

Ma za Srnalda spinuju ... kao ima ponude  iz inostranstva (Atromitos hebeni,predposlednji tim kod Grka i neki mučenici iz Letonije) , biće priča : Imao je ponude iz inostranstva,ali ljubav prema klubu je presudila da ostane ....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milos Degenek ostavio je dubok trag u Zvezdi, momak koji je dao celog sebe kad je bio na terenu, makar takav utisak sam stekao, deo je generacije koja je ostvarila najvece uspehe kluba u novoj istoriji.

Milos, nakon svega lepog i nazalost ruznog sto mu se dogadjalo u Zvezdi, zasluzuje veliko hvala i posebno mesto u srcima pravih navijaca.

Neka mu je srecno u nastavku karijere, u Zvezdi je ostavio dubok trag!

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

ali kakvo spinovanje za degeneka, kae pogresio protiv danaca(sto na kraju nije ni imalo uticaj na ishod u grupi), pa zbog toga izgubio poverenje mistera..

pa sta onda reci za sve one greske gobeljica i pankova, koje su napravili? trebali bi ne da dobiju otkaz, nego minimum krivicno da odgovaraju.

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, BojanaCZV said:

Dosla sam da vidim ima li ovde nesto zamimljivo, bitka sa Noletom, je u ovoj fazi, izgleda privedena kraju 😁

 

Oni hteli da proteraju Noleta,mi preventivno proterali Degeneka ...

Falko dobio ponudu iz Salernitane,on bi da ide mi se kao dvoumimo ....

Srnaldo se dvoumi da li da nas časti svojim prisustvom još godinu dana ...

To bi bilo to ukratko ... 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...