Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Aleksic bi bio pojacanje pre 2 3 godine, mislim da sad ne bi trebali njega da jurimo. 

Radoja mislim da je ljubitelj komsijskog kluba, nisam siguran. 

Mislim da i Veljkovicu isticr ugovor, kakav bi to stoperski tandem bio on i Dragovic.. 

Iz nase lige jedino zanimljivo moze biti nase dete Tufegdzic, gledao sam ga par puta delovao sasvim pristojno.

Link to comment
Share on other sites

Nema trika da Veljkovic u najboljim godinama i sa Bundesligaskim stazom dodje u srpski fudbal.

 

Aleksic je imao bas dobru proslu sezonu, a ove je sasvim solidan. Mada ako mu bude ponovo stigla neka unosna ponuda iz Turske, tesko da tu mozemo sta da trazimo.

 

Najrealniji je Lazar Randjelovic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

Nema trika da Veljkovic u najboljim godinama i sa Bundesligaskim stazom dodje u srpski fudbal.

 

Aleksic je imao bas dobru proslu sezonu, a ove je sasvim solidan. Mada ako mu bude ponovo stigla neka unosna ponuda iz Turske, tesko da tu mozemo sta da trazimo.

 

Najrealniji je Lazar Randjelovic

Sve zavisi od ponuda, Veljkovic igra drugu ligu nemacke.. ali jeste tesko. 

Randjelovic mi se nikad nije svidjao.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni Bombarder said:

Veljkovića Fiorentina vidi kao naslednika Milenković, ako ode. Tako nešto sam čitao nedavno. Mislim da Veljković nije realan, čak i ako ne sleti u Firencu

Pa sa našom politikom jeste nerealno, pošto je po logici našeg menadžmenta bolje platiti zarade Gobeljiću, Srniću, Falku, Dioniju, Živkoviću, nego zavući ruku u džep i platiti kvalitetno pojačanje.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj NBA maraton, i non stop ide reklama za neki turnir malog fudbala u Boriku u BL. Nekih 15 ljudi u snimcima od 5 sekundi poziva da se dodje na turnir, izmedju ostalih i dobri Gobelja koji je u 4 reci koje treba da izgovori uspeo da se zbuni i zamucne.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pantelia said:

Gledam ovaj NBA maraton, i non stop ide reklama za neki turnir malog fudbala u Boriku u BL. Nekih 15 ljudi u snimcima od 5 sekundi poziva da se dodje na turnir, izmedju ostalih i dobri Gobelja koji je u 4 reci koje treba da izgovori uspeo da se zbuni i zamucne.

“On nije čovek, on je greška” 

😄

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

Giovanni González je nova koska koja nam se baca u tanjir. Urugvajac - desni bek. Šanse da zaista dođe - minimalne.

Ako ne dodje, onda taj zna nesto. Ako dodje, taj je promasaj.. Situacija kristalno jasna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Juan said:

Pa igra povremeno za reprezentaciju Urugvaja, tako da je za GG šou Maradona verovatno.

Brzi voz za sve naše fudbalere, on je idealno rešenje za desni bok u formaciji sa 3 štopera i bočnim igračima koji pokrivaju celu stranu. Ističe mu ugovor 31-og, sumnjam da ostaje u Urugvaju (nema para), opcija su Evropa/Brazil/River&Boka. Zvezda bi mu mogla biti solidna odskočna daska i ako se otvorimo mislim da ima šanse da dođe kod nas.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzistrou said:

Ne postoji teorijska šansa da dođe u Zvezdu.

Ja ti kažem da igrač od 28 godina čeka finansijski najbolju ponudu, a to može dobiti samo iz Evrope ili Brazila. Nisam rekao da bi bio jefitn, ali ako hoćemo kvalitetno pojačanje onda je red da se isprsimo.

 

Počela je spin mašinerija da "licitira" sa ponudama za Lazetića, a u suštini prodaćemo ga čim dođe prva ozbiljna ponuda. Kao što Markos reče, on j ei dobijao minutažu samo kako bi mu porasla cijena.

 

edit: Nama je ponuđen igrač od strane agencije, toliko o skautingu. Da nije bilo Bjelogrlića siroti Mita ne bi ni znao gde je taj Urugvaj, Tvorza nudi razmjenu Tirke za Gonzaleza.

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Don Juan said:

U drugim vestima iz rubrike nije se dogodilo, Stanković odbio povremenog reprezentativca Italije Pićinija zato što je suviše visok za desnog beka (3 cm viši od Gobeljića)

 

Eto, još jedan dokaz kako 3cm stvarno mogu da ti promene život 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Redstar0356 said:

Kome smo to mi bili odskocna daska da smo ga prodali u neki veci klub od nas? Od nas  odlaze ili u slabije lige ili u magacine.

Pre svega Žander ni u prajm Barsi ne bi uspeo izgledati korisno, a zajedno sa njim levati poput Prevare, Bakajoka, Dionija. Ne možeš usranoj kombinaciji biti odskočna daska, to ti je krvopija koja je tu da izvuče barem nešto. Sa druge strane dobri stranci poput Donalda, Taleka, Boaćija, Kange su uspevali naći dobar i finansijski unasan angažman na Istoku. Zapamti da ovaj momak u Evropu dolazi u 28-oj godini, njemu je samo cilj da se što bolje naplati! Para ima ili u top 5 liga ili na Istoku, a mi smo mu definitivno dobra odskočna daska za Tursku, Arabiju, Aziju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...