Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Just now, L' Imperatore said:

 

Aha, hočemo. Več vidim Mrkelu i Drkelu kako ga na zimu optužuju da neče pomogne klubu, tako što odbija transfer u Bunyodkor iz Taškenta.

Ma ko njih j... Biće Zvezde i posle njih a ono što je El Fardu uradio ostaje zapisano... 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Aha, hočemo. Več vidim Mrkelu i Drkelu kako ga na zimu optužuju da neče pomogne klubu, tako što odbija transfer u Bunyodkor iz Taškenta.

 

Da se najedu govana ako bude tako. Od njegove prodaje svakako vise ne moze da se zaradi. Dati nov ugovor coveku na 3 godine i da zavrsi karijeru u Zvezdi. Mislim da ni on ne bi imao nista protiv

  • Like 3
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

ne menja na sustini i da risario ima srbski pasos i da dolazi za dz a ne dolazi...

na krilu vec imamo dva stranca koja se debelo placaju a za koje ni nema mesta u 11, a ovaj risario je sa formom daleko i od te dvojice..

koncepcija, plan i ekonomija= 0 bodova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

ne menja na sustini i da risario ima srbski pasos i da dolazi za dz a ne dolazi...

na krilu vec imamo dva stranca koja se debelo placaju a za koje ni nema mesta u 11, a ovaj risario je sa formom daleko i od te dvojice..

koncepcija, plan i ekonomija= 0 bodova.

Ja ga nisam gledao nikad, ali mu na transfermarktu primarna pozicija stoji kao centralni napadač, tj. špic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ZiS said:

Ma ko njih j... Biće Zvezde i posle njih a ono što je El Fardu uradio ostaje zapisano... 

 

Ma to je jasno. Za nas če uvek biti legenda. Ali verujem i da če ostati neki gorak priokus na celu priču u Zvezdi, ako se neko sranje izdešava na rastanku. Iz njegovog ugla gledano.

 

4 minutes ago, threepwood said:

 

Da se najedu govana ako bude tako. Od njegove prodaje svakako vise ne moze da se zaradi. Dati nov ugovor coveku na 3 godine i da zavrsi karijeru u Zvezdi. Mislim da ni on ne bi imao nista protiv

 

I ja se naravno nadam da neče biti tako. Ali se ni malo nebi iznenadio.

 

edit: Rišario nije krilo nego špic. I po transfermarktu, i po snimcima na youtube gde se jasno vidi gde igra

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja ga nisam gledao nikad, ali mu na transfermarktu primarna pozicija stoji kao centralni napadač, tj. špic

Kaže Željko Petroviić, može i krilo i špic, i još dodaje da je dobar momak koji nije nigde pravio probleme.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja ga nisam gledao nikad, ali mu na transfermarktu primarna pozicija stoji kao centralni napadač, tj. špic

 

Stoji i da je u poslednje dve godine odigrao trinaestak mečeva. Ne znam koj će nam k...linac, jer mu u najboljem slučaju treba pola godine da bi ličio na nešto. Totalna mačka u džaku.

 

Zvezda u periodima izgleda sjajno, ako smem reći evropski. Ali, nisu ovo bila tri laka komada. TSC je dobra ekipa za naše uslove, neka priča ko šta hoće. 

 

Ne znam da li se samo meni učinilo da je Krle negodovao kad je izašao? Ne bih rekao da je spreman za full 90 minuta ali dobro je što dade golčinu. U pravi čas, trebalo mu je to a i može samo biti dobro za ceo tim. Ako se vrati na nivo iz prvog mandata pa da pevamo.

 

12 minutes ago, Don Juan said:

Kaže Željko Petroviić, može i krilo i špic, i još dodaje da je dobar momak koji nije nigde pravio probleme.

 

Iz tvog pera... Samo neka bude da sam se ogrešio. :classic_smile:

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Neme said:

Zvezda u periodima izgleda sjajno, ako smem reći evropski. Ali, nisu ovo bila tri laka komada. TSC je dobra ekipa za naše uslove, neka priča ko šta hoće. 

 

Kako ja vidim situaciju (a bem li ga dal je tacno), Stankovic ume da namesti ekipu ali ima problem kad ga rival procita - u tim situacijama kao da nema rezervni plan. Nismo slucajno pobedili dve u Evropi sa 5-0 i 4-0, ali nije nas ni Serif bez razloga izbacio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Živković došao da gleda utakmicu sa Tošićem ...

Koliko mi imamo uopšte igrača pod ugovorom?

Mada,Tošića bih nekako i mogao da svarim pod uslovom da se nekako otarasimo Pankova ...

Edited by mare80
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...