Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Gade mi se Srnic i Krstovic. Ne mogu ni minut vise da ih gledamo.

 

Ostalo je sve ok, Pavkov je dosta bolji od Dionija sto se tice igre u polju i bitniji nam je takav igrac za nasu igru u smislu skoka, zadrzavanja lopti i slicno. Takodje i Ben jebiga ispred Falka u k og sam polagao nade, ali nisam vise siguran. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Upravo stigao sa Marakane.

Ima nesto magicno u ovom Pavkovu sto je tesko objasniti, veceras je desetak pasova odigrao od cega jedno 5 grudima, 3 glavom i dva nogom, a opet uticaj na igru neverovatan. Atmosfera na stadionu mlaka, ni priblizno kao sto ume. Utisak je i da nije realan rezultat, da smo bili bolji za gol ili dva, al ne mari. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto će me eddard poslati u kinšasu samo da još jednom napomenem da uprkos pobbedi mora da se trazi odgovornost svih u klubu zasto nisu na prethodnim utakmicama igrali Ben,Degenek i Pavkov a igrali Pankov,Falko,Krstovic i Srnic. To nije urađeno zbog taktike ili lose forme ovih prvih vec iz nekog mutnog razloga.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Pošto će me eddard poslati u kinšasu samo da još jednom napomenem da uprkos pobbedi mora da se trazi odgovornost svih u klubu zasto nisu na prethodnim utakmicama igrali Ben,Degenek i Pavkov a igrali Pankov,Falko,Krstovic i Srnic. To nije urađeno zbog taktike ili lose forme ovih prvih vec iz nekog mutnog razloga.

 

sustina svega

moramo poslati terzu raju bozovica mrkelu dekija.... u kinsasu izgleda jedino resenje

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

Pošto će me eddard poslati u kinšasu samo da još jednom napomenem da uprkos pobbedi mora da se trazi odgovornost svih u klubu zasto nisu na prethodnim utakmicama igrali Ben,Degenek i Pavkov a igrali Pankov,Falko,Krstovic i Srnic. To nije urađeno zbog taktike ili lose forme ovih prvih vec iz nekog mutnog razloga.

 

Degenek je igrao protiv Šerifa u revanšu, pa smo izgubili. Falko je igrao na mestu Bena, koji večeras i nije blistao, iako je dao gol. Nije baš u sjajnoj formi na početku sezone. Pavkov očajan protiv Kairata u gostima, posle je bila informacija da je i povređen.

Ovo su neki objektivni razlozi. 

A naravno da nije trebalo da igraju Krstović i Srnić ni minut. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sassha said:

nisam obavesten 🙂 jel grobari preuzeli forum tj vox forum ? 🙂 pa zele da hvalimo "nase" neznalice ? 🙂

Nije to, neki lični "rat" 

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Degenek je igrao protiv Šerifa u revanšu, pa smo izgubili. Falko je igrao na mestu Bena, koji večeras i nije blistao, iako je dao gol. Nije baš u sjajnoj formi na početku sezone. Pavkov očajan protiv Kairata u gostima, posle je bila informacija da je i povređen.

Ovo su neki objektivni razlozi. 

A naravno da nije trebalo da igraju Krstović i Srnić ni minut. 

 

Ben i kad ne blista uvek doprinese rezultatu, Degenek nije igrao dok nije postalo zajebano. Umesto da se odmah uigrava sa Dragovićem oni su ga kaznjavali sedenjem na tribinama. Pavkov zna da odigra i lošu utakmicu ali i najgori Pavkov bolji je.od bostandžije a pokazalo se da nije forma bila u pitanju nego ugovor. Kockanje ove godine im nije potpuno uspelo ali ce se ovim ulaskom u LE barem povratiti iz bule. Do sledeće kocke ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...