Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

ozbiljan bizgov je stankovic, bas ozbiljan.. em je utipovao da su gobeljic i pankov alves i silva, em ubacuje rajovog vola, em ne vadi kangu i sanoga na vreme.. srecom ovi nisu imali nameru da idu napred.. uglavnom malo je reci katastrasno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzistrou said:

Saberi se.

Nemam sta da se sabiram. Najbolje da ga izbacimo iz tima sad zbog ovoga. Videli smo kako smo igrali kad je on bio na klupi u prvim mecevima, on je motor ove ekipe, usrao je danas al jbg. Gazimo ove lagano tamo, ljudi nemaju blage veze.

Link to comment
Share on other sites

Da se napusi kurca ovo govedo Terza. Djubre jedno lopovsko, govedo jedno. Jebo te Krstovic, konjino jedna odvratna. Jebeni Kasaliica i Mudrinski su doktori fudbala za ovog malog debilka.

Stankovic je sve odvratnija i odvratnija njuska. Kamo srece da nikada nije dosao i ovako se osramotio pristajanjem na muljavine.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Rizikuje se 20ak miliona eura od LS da bi menadzeri i lopovi podelili nekoliko stotina hiljada eura na provizije za Degeneka i Krstovica, toliko smo pilicarski klub postali. Umislili da moze Borjan do 40-te da nas vadi.

Delije mirne jer Ultra kop. 

Edited by Cavani
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Krivo mi zbog Kange do iskljucenja bio je jedan od najboljih igraca,a opet ce sve to biti zaboravljeno posto ce se pricati o njegovom crvenom kartonu

Rodic odigrao jednu od najboljih utakmica u Zvezdi.

Krsticic nije ni za Graficar

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Krivo mi zbog Kange do iskljucenja bio je jedan od najboljih igraca,a opet ce sve to biti zaboravljeno posto ce se pricati o njegovom crvenom kartonu

Rodic odigrao jednu od najboljih utakmica u Zvezdi.

Krsticic nije ni za Graficar

Nene, Kanga je lom nisi ispratio dobro.

Link to comment
Share on other sites

Krstović ne zna da igra fudbal i vrlo je bezobrazan momak. Ja sam rekao da ga je trebalo najuriti posle one penal serije u finalu kupa, tu se savršeno vidjelo da je riječ o velikoj seljačini. Stalno nešto gestikulira saigračima, krsti se, vata se za glavu, buni se na njih kad mu ne dodaju loptu, a on kad ima loptu jedva čeka da je opali. Ozbiljna je sramota da se forsiraju do iznemoglosti igrači poput Krstovića, to je mnogo gora stvar od ovog večerašnjeg remija.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Nesto mi mirise na Srnica u revansu,da budem iskren Krsticic je ocajan i stavrno ne zasluzuje da bude u 11

 

Zlocin je staviti Kataia u vezni a Bena na njegovu poziciju, ali to mi deluje bolje od Krsticica ili nekog drugog u veznom 😕 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...