Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Na ES2 golf :classic_rolleyes: bar je manje iritantan od biciklizma.

 

Quote

Ali ako je daleko svlacionica, ovaj moze da se vuce  do same svlacionice, a neko ce da ide brzo, neko normalno...u svakom slucaju nece biti ista pauza i to onda ponovo nije fer

E onda je jedino rešenje pored terena da im instaliraju montažne kabine, pa da vidimo koliko će da se žure tamo, iz mog iskustva izašli bi što brže mogu :classic_tongue:

Edited by alcesta
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Bas me zanima da li ce i njega sad komentarisati i da li ce ga novinari pitati za tu pauzu.

Evo da ti pojasnim ponovo i ponovo i ponovo...

Nije problem u pauzama za WC-njih koriste svi - TT je javno optužen od dvojice vrhunskih igrača za varanje i nefer igru...

Da pokušam da citiram jednog od komentatora "on ode u WC, vrati se posle 10 minuta, petlja oko torbe, nešto traži, krene pa se vrati jer je nešto zaboravio, OPET KRENE I OPET SE VRATI..." i sve to traje i traje i traje do sudnjega dana...

Ranije je po nekoliko puta menjao patike, pa je onda lupkao reketom o pod dok protivnik udara lopticu...

 

Tako da ne, Aslanu niko neće predbacivati pauzu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Helena said:

Evo da ti pojasnim ponovo i ponovo i ponovo...

Nije problem u pauzama za WC-njih koriste svi - TT je javno optužen od dvojice vrhunskih igrača za varanje i nefer igru...

Da pokušam da citiram jednog od komentatora "on ode u WC, vrati se posle 10 minuta, petlja oko torbe, nešto traži, krene pa se vrati jer je nešto zaboravio, OPET KRENE I OPET SE VRATI..." i sve to traje i traje i traje do sudnjega dana...

Ranije je po nekoliko puta menjao patike, pa je onda lupkao reketom o pod dok protivnik udara lopticu...

 

Tako da ne, Aslanu niko neće predbacivati pauzu...

 

 

 

Otisao je na pauzu koja je trajala 9 minuta, citaj malo postove, nemoj odmah da skaces i da pokusavas da zapocnes svadju sa svakom osobom na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

Beretini i Moutet imali vrlo zabavan mec, Ameri odusevljeni Francuzom, a mislim da je Beretiniju malo isao na zivce onako zivahan i napaljen :lol_2:

Beretini na Ivashku u narednoj rundi, pa onda na pobednika Otte-Seppi

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Boxy said:

Pa je l napravio pauzu od 9 minuta ili nije?

Ako je problem kad Cicipas napravi toliku pauzu, onda mora da bude problem kad bilo koji drugi igrac napravi toliku pauzu, nema nikakve razlike

PREKID a ne sama pauza trajalo je mnogo duže, a i na drugom topicu su drugi ljudi pisali....takođe sam rekla da on nije jedini bio u WCu taj dan pa se zapitaj zašto se toliko insistira baš na TOJ pauzi...

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Ovaj sad reče o novcima, po sedam k svaka:reading:

Koliko novca dobijaju singl igrači za prolaz u drugi kolo?

Ispali i Mektić i Pavić...

 

Hvala.

Zabraniti ženski tenis.

1 hour ago, Martin Mystere said:

35.754$ poraženi a 60.420$ pobednici prve runde

 

 

Hvala,

Ja ne znam da obriše post, kvotovala sam samu sebe :lol_2::lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...