Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Vreme će pokazati ali mislim da će Cicipas, ukoliko ne prekine sa ovom praksom, debelo da zažali jer će mu se vratiti kao bumerang, posto se lavina već pokrenula i samo će biti jači i veci pritisak na njega. U danasnje vreme medija, interneta i tvitera nema te (relativno) mlade osobe koja će se izboriti sa takvim masovnim pritiskom, pa i hejtom. 
Kolikogod da mu je bilo oruzije, ili preciznije rečeno kolikogod mu koristilo, posle meča sa Endijem svaki njegov potez i gest se gledaju pod ogromnom lupom.

 

Verujem da je i veceras mladi Španac ušao sa dodatnim nabojem i motivacijom da pobedi zlog i bezobraznog teniskog buntovnika

Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna da ce hejt da bude intenzivan sto se tice Cicija, ima on izgleda reputaciju lepotanka, devojcice ga obozavaju, sponzori ce da pokusaju da ga pretvore u zrtvu, bice tu podeljenih misljenje ali to ce sve da mu donosi popularnost ja mislim (nazalost)

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki pad u igri Alkaraza nakon teško osvojenog trećeg seta. Slaba konstanta, što je i razumljivo kod igrača starih samo 18. godina. Vremenom će biti bolji po pitanju toga. Ostaje mu da prepusti ovaj set koji mu je otišao niz vodu i da se mentalno pripremi za peti.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Kao ujka Toni nekada :classic_sleep:

boga mi ovaj je gori, Toni je bar kao pokusavao da prikrije, i nije non-stop pricao. ovaj ne zatvara usta. prosto vidis kako se vrpolji u stolici kad ne prica, ne moze da izdrzi a da ne prokomentarise.

Jos im Moratoglu u stabu...

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...