Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

isto je bilo zvanicno saopstenje i kad je simon morao da se povuce a nije on pozitivan.tako kaze i ozmo.

ne mogu oni da kazu ako je pozitivna vec ona sama , ako jeste. ipak ima nesto i u lekarskoj - medicinskoj etici , nebi trebalo da zvanicnici turnira trube o takvim stvarima.

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Evo baš slušam Koreču kako potvrđuje da nema veze sa koronom.

1 minute ago, wwww said:

Ben mora da je mnogo razocaran

Ako se Novak nije vakcinisao biće nekog kontakta pre ili kasnije, a neće mi biti toliko krivo zbog njega što je glup koliko zbog raznih rotenberga koji samo na to čekaju.

Link to comment
Share on other sites

pitanje je sta se definise kao bliski kontakt. ja mislim da su ovi u timu oko njega vakcinisani (Amanovic, Vajda, Marco), plus mislim da su Amanovic i Marco vec prelezali covid. Ne znam koji je protokol za one koji su vec imali virus, da li se uopste smatraju da imaju (ikakav) imunitet.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim publika se "ubi od navijanja" za underdoga protiv Simone :classic_dry: , kao i za sto duzi mec.

A i sinoc su svi ostali da gledaju Biancu jer su hteli da u potpunosti iskoriste karte koje su skupo platili :classic_dry:

 

Spoiler

sarkazam - za one koji ne prepoznaju

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kako se definiše bliski kontakt sa zaraženom osobom?

Evropski centar za prevenciju i kontrolu bolesti (ECDC) definiše bliski kontakt kao:

- biti okrenut licem u lice sa zaraženom osobom na udaljenosti manjoj od 2 metra duže od 15 minuta;

- biti u zatvorenom prostoru (na primer, sali za sastanke) sa zaraženom osobom na udaljenosti manjoj od 2 metra tokom najmanje 15 minuta;

- živeti u istoj kući/stanu sa zaraženom osobom;

- direktan fizički kontakt sa zaraženom osobom (na primer, rukovanje);

- direktan kontakt sa sekrecijama zaražene osobe (na primer, dodirivanjem upotrebljenih papirnih maramica golim rukama).

 

 

a sta ameri definisu kao bliski kontakt, pojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

ma znam sta generalno epidemiolozi definisu kao bliski kontakt, ali je pitanjue kako USO (ili nadezne zdravstvene vlasti u NY) definisu bliski kontakt, posebno za delta varijantu.

 

nemacki komentator na Simoninom mecu prica koliko ce para dobiti njena protivnica kad izgubi: nekih 100000 $ (+-) .  Kako je meni to bez veze! Prvo sto je to bruto iznos, drugo sto igracica treba od toga da plati sve troskove, plus joj je to zapravo i "plata" za to sto je igrala cele godine i kvalifikovala se na USO. Ovako ostavlja utisak da ona dobija 100000$ za sat vremena jurenja loptice, sto definitivno nece uciniti tenisere "omijenijima" medju publikom.

 

Sad da cujem sta ce "pametno" Beker da kaze u "matchball Becker" :classic_dry:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

slusam Wish & Go vlog i obojica se cude otkud Pedro Martinez u R2 USO. U stilu; Spanac=sljakas. A Martinez je jedan od onih netipicnih Spanaca (kao Lopez) koji znaju da igraju na betonu...

I ono kao: Rusi (Rubljov i Medvedev) ce lagano 3:0 da pobede...

 

Rubljov izgubio 2. set, izasao da se presvuce i vratio se za 2min.

 

 

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, wwww said:

slusam Wish & Go vlog i obojica se cude otkud Pedro Martinez u R2 USO. U stilu; Spanac=sljakas. A Martinez je jedan od onih netipicnih Spanaca (kao Lopez) koji znaju da igraju na betonu...

I ono kao: Rusi (Rubljov i Medvedev) ce lagano 3:0 da pobede...

 

Rubljov izgubio 2. set, izasao da se presvuce i vratio se za 2min.

 

 

 

 

 

Ozmo je mnogo bolji od njih dvojice, jednostavno je u toku i prati sve igrace, retko kad mu se desi da lupi nesto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dimitrov predao kod rezultata 6:7 6:7 0:4 (valjda je pre toga uzimao neki MTO za stopalo).

 

Muguruza - Azarenka R3. Muguruza nije imala bas lagan zreb: prvo Vekic, pa Andrea - nisu bas naivne protivnice.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Sinoc nisu dali Novaku da potpisuje loptice navijacima niti da odradi selfije, a sad Rubljov ladno potpisuje (kao i mnogi drugi koje sam videla da to rade) i slika se...

 

nisam uhvatila sam pocetak, kako je pocela prica, ali malocas Beker ladno objasni na ES DE kako je Krajinovic lenstina i nece da trenira, da bi onda ko-komentator objasnio kako mu je Novak mnogo pomogao posle operacije ramena i generalno u karijeri...

sad ko-komentator prica kako Lajovic ima restoran... on izgleda ima dosta informacija o mnogim igracima.

Beker misli da Köpfer, kad bi igrao svoju najbolju igru, bi mogao da pobedi Medvedeva... :ajme: pri tome se poziva na mec od pre nekoliko godina na USO, u doba kad Medvedev nije bio ovo sto je danas.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...