Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Medvedev je sjajan. Nije da se ne može raspasti u nekom trenutku, ali mislim da Novak sigurno nije u stanju da i večeras veže 3 seta, a i Medvedev nije Cicinjo koji će sve to mirno da gleda.

 

Koštalo je Novaka sve, mnogo teži žreb, 6 h više na terenu, umor, istorijski meč, pritisak itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTIme said:

Ako Nole dobije ovo onda je zaista najbolji sportista svih vremena. Tu neće biti dileme, iznad Džordana čak. Međutim Danil igra meč svoje dosadašnje karijere, fenomenalan je noćas. 

 

Svakako nekad se mora i izgubiti ali mislim da samo Novak zna koliki je pritisak na njemu. Bar znamo kakav će mu osećaj biti kada bude igrao poslednji meč u karijeri...

 

Iznad Jordana mozda, iznad Kinga nikad 😄

 

 

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

Ako Nole dobije ovo onda je zaista najbolji sportista svih vremena. Tu neće biti dileme, iznad Džordana čak.

 

Kad ti molis da ga ne pljuju (i slazem se), evo ja tebe da zamolim da se ne zajebavas.

 

Moze da osvoji 20 narednih slemova i igra do pedesete godine ne bi bio bolji od Dzordana.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovde definitivno nije do umora ............................. prosto, zbog pritiska je kasno usao u mec, ispustio zicere u drugom, i ponovo se zablokirao ................. ovo sto sada vidimo je nesto do sada nevidjeno na Slemovima u mecevima sa momcima koji dolaze, ali to je nesto sto se svejedno ocekivalo, ako ne ove, a onda sledece godine .................... evo i sad, Novak uopste nije fokusiran, koliko je ovakvih lopti iz trka danas promasio .....................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

 

Iznad Jordana mozda, iznad Kinga nikad 😄

 

 

 

Tvoj King ne može u istu rečenicu sa šampionima poput Džordana i Novaka. 

 

2 minutes ago, McLeod said:

 

Kad ti molis da ga ne pljuju (i slazem se), evo ja tebe da zamolim da se ne zajebavas.

 

Moze da osvoji 20 narednih slemova i igra do pedesete godine ne bi bio bolji od Dzordana.

 

 

Ja se ne zajebavam. Da je ovo rasprava na tu temu argumentovala bih ali sad nemamo vremena i nije mesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTIme said:

 

Tvoj King ne može u istu rečenicu sa šampionima poput Džordana i Novaka. 

 

 

Ja se ne zajebavam. Da je ovo rasprava na tu temu argumentovala bih ali sad nemamo vremena i nije mesto.

 

Slazem se, daleko je ispred i jednog i drugog, i u sportskom a i u daleko vise slojeva

 

Udri Medo, posalji ga kuci da pije Jelenine home-made shejkove od zelenih algi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...