Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Ne zezajte da je ispao Cicipas :classic_ohmy:

Juče sam došla s posla, ručala i komirala se, prespavala sve mečeve do jutros.

Za Osaku mi nije neko iznenađenje, sad je očigledno da problem postoji mada ga je uglavnom sama sebi napravila, a ne olakšava joj što i protivnice znaju da postoji.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, wwww said:

dok npr. u Holandiji nema nadsinhronizacije i Holandezi uglavnom imaju sasvim fin engleski akcent (bez primesa holandskog).


Uglavnom pričaju fino ali kod nekih ume da se javi uticaj holandskog pa umeju da suskaju dosta, tj da pričaju kao u tesnoj koži, isplezis jezik

Link to comment
Share on other sites

Nikad ništa od Rubljova, ne verujem da će on ikad biti slem šampion. Igra na tri seta mu je izgleda velika boljka. Ako nije u stanju sada sa 24. godine da pobeđuje, neće nikada.

 

Tijafo ga je u petom pregazio kao plitak potok.

 

Alkaraz bi u nekom u nekom scenariju mogao igrati i polufinale slema, jer Feliks i Tijafo su dobri igrači, ali ništa posebno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

:classic_sleep:

 

Vamos vamos

 

 

Jeste, svima im je uzor Fed, a svi igraju ko Noliša :classic_laugh:

5 hours ago, alcesta said:

Ne zezajte da je ispao Cicipas :classic_ohmy:

Juče sam došla s posla, ručala i komirala se, prespavala sve mečeve do jutros.

Za Osaku mi nije neko iznenađenje, sad je očigledno da problem postoji mada ga je uglavnom sama sebi napravila, a ne olakšava joj što i protivnice znaju da postoji.

SERVIRALA za meč...:lol_2:

 

 

5 hours ago, alcesta said:

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo sta je Alcaraz zapravo odgovorio:

Quote

Q. What player have you most patterned your game after or think you're similar to and why?

CARLOS ALCARAZ: A player that his game similar of mine or...

Q. Yes. Is there a player that you've tried to copy or be like?

CARLOS ALCARAZ: Honestly I don't copy any style of a players. I just play my game. But if I have to say one player that is similar my game, I think it's Federer. I think similar as mine game, trying to be aggressive all the time. I think it's a good similar for me.

Q. How so? In what ways?

CARLOS ALCARAZ: In more ways?

Q. Yes.

CARLOS ALCARAZ: I don't understand.

(Translation in Spanish.)

Yeah, trying to be aggressive all the time with the forehand, backhand. I think I have to improve a little bit the serve. But I think is similar, yeah.

https://www.usopen.org/en_US/news/interviews/2021-09-03/2021-09-03_interview_carlos_alcaraz_round_3_2021_us_open.html

 

Spoiler

fascinantna je nesposobnost novinara da skapiraju da momak slabije prica i razume engleski, pa da onda pojednostve pitanje, ali jok, on sad koristi "komplikovane" izraze, pa ovaj mora da trazi objasnjenje na spanskom.

slicno je bilo i s Medvedevim, koji odlicno prica engleski, ali morali su da ubace neke fraze koje ne mora da znaju ni oni kojima je engleski maternji, a kamo li neki stranac. radi se o pitanju o Evansu.

 

Edited by wwww
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...