Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

11 hours ago, Dropkick Murphys said:

Mene samo plaši to što bi i ova utakmica i pored brdo asistencija i malo izgubljenih lopti, išla u egal da nismo imali šut skoro 50% za 3 poena. 

Plaši me jer i te kako umemo već u sledećoj da šutiramo 3/24 i da sebi zakomplikujemo život. 

 I u ovoj tekmi, na poslednji njihov trzaj i prilazak na 6 razlike posle 2 trojke Mura, uzvratili smo sa Ivanovićeva dva šuta. Da nismo pogodili... 

Samo koncentrisano do kraja i punog samopouzdanja. 

I oni su odigrali 40 50 92 utakmicu, sto nije bas standard. Imamo i mi lufta, prevashodno u odbrani a i Kalina je podbacio. Slazem se da treba samo stalozeno, utakmicu po utakmicu.

Snimila je kamera na kraju Dobrica kako skace i stiska pesnice, pa onda posle dve sekunde smiruje sam sebe, u fazonu polako ima jos da se igra. 🙂

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Snimila je kamera na kraju Dobrica kako skace i stiska pesnice, pa onda posle dve sekunde smiruje sam sebe, u fazonu polako ima jos da se igra. 🙂

 

to baš liči na dobrića, da vodi dijalog sam sa sobom.

šalim se, dobrić je baš primer saigrača koji bodri ekipu sa klupe; 

sad protiv olimpije-cedevite je grlio hollinsa na tajmautu kada je napravio tipa 6x mega-gluposti u 60sec; nije da to dobrić ne razume iz ličnog primera ali je strava za famoznu hemiju u ekipi.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro je , Deda nikad ne omane protiv KKP. Za Đonija možemo polako reći da je uhvatio formu i to u najbitnijem trenutku sezone. Dobrić me baš ugodno iznenadio svojom partijom jučer.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moze Dobric jos bolje u odbrani, da ne ispada i ostavlja same njihove najbolje sutere. Volters samo u drugom poluvremenu odigrao nesto, Holins moze bolje od ovoga u napadu, Kalinic takodje. Maksimalno ozbiljno do 2:0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jel imas procenat za 3 kad ostanu sami ili dobrih pozicija, a ne kad sutiraju preko ruke i 9 metra.

 

Panter iz otvorenih catch and shoot situacija ima svega 34.0% u sezoni... Iz driblinga pak šutira 43.1% i to na ogromnom uzorku.

 

Mur iz otvorenih catch and shoot situacija ima čak 50.9% u sezoni... Iz driblinga ima isto odličnih 41.9%. 

 

To je računajući sva takmičenja (ABA, EC, KRK).

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Mogu samo da zamislim koliko bole Dzonijeve trojke navijace kkp.

Ja sam ludeo dok je to radio u dresu kkb.

Ne moze se to objasniti, ali svi ti njegovi talasi poena kao da potpuno odseku protivnicku ekipu.

 

Nadam se da cemo sto manje gledati ohladjeni les pefija markovica.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Mogu samo da zamislim koliko bole Dzonijeve trojke navijace kkp.

Ja sam ludeo dok je to radio u dresu kkb.

Ne moze se to objasniti, ali svi ti njegovi talasi poena kao da potpuno odseku protivnicku ekipu.

 

Nadam se da cemo sto manje gledati ohladjeni les pefija markovica.

Da Dzoni ima peticu sa kojom moze da rola, jos bi bio ucinkovitiji.

Prosto ga je u jednom trenutku povreda izbacila iz ritma, trazio se, prilagodjavao, ali on je igrac kakav je potreban Zvezdi i voleo bih da ostane jos dugo i osvaja titule.

Zao mi je sto ga vecinski deo foruma ne ceni, al dobro.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Džoni je ozbiljan igrač za ABA nivo. Mislim da je i on svjestan da je ovo njegov teren, rješavao je dosta velikih mečeva u ovom takmičenju, podigao je nivo igre otkad je krenuo PO i preuzima odgovornost kad se lomi utakmica. Wolters sa druge strane uvijek igra manje-više slično, njegova prednost je što je dokazao da i na EL nivou bez problema može da isporuči svojih 10-12 poena. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo mnogo bolje vođena ekipa od KKP, šta god ko pisao. Željko se opredelio za ekipu koja igra na koš više ali to ne može da prođe protiv ozbiljnih i sistemskih ekipa poput naše. Ima KKP dosta poena u rukama ali su pozadi bušni kao sito. Radonji sinoć zameram samo Marković Lazić Lazarević Kalinić Mitrović petorku, ako je i od nas previše je to kameno. Opet, možda je cilj bio da se izmore KKP nosioci, onda uđe Džoni kad intenzitet malo opadne pa natrpa. Kod nas mnogo bolje raspoređeni i poeni i minutaža. KKP nema drugi izbor nego da se kladi na svoj napad. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

gledam sad snimak 3p
majkomoja kakva tehnicka nakon sto je ledej napravio faul na dobricu posle bacanja

Kaze trolina sa avangarde da smo zadovoljni sudjenjem.

Daleko od toga.

Pukl nije smeo da da zekici petu pa tras nama tehnicka, onda koraci smailage ali ipak 2 bacanja. I gomila nesudjenih koraka kkp, ali zato vajtu na keca.

Sudjenje bilo 55-45 na stranu kkp usled pokusaja vestackog stvaranja egala.

Kako li ce biti u mordoru...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, daba said:

Jedna mala zanimljivost oko derbija. Davidovac i Dobrić su odigrali 23 odnosno 27 derbija do sada. Dea 16-7, Šegi 19-8. Šegi ima više poena u dresu Zvezde od Dede i to nekih 700 poena ali zato ima manje u derbiju 90 poena. Deda kako god da igra sezonu derbiji su za njega specijalnost-

Sa druge strane Partizanovi košarkaši poput Zagorca ima skor 4-12, Trifunović 2-7, Dangubić 0-5.

I posle strucnjaci kazu kako ih se treba resiti.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moj komšija Džoni počeo da me prepoznaje na ulici i javlja se, bez da ga smaram. Poslednji put smo se sreli pred majstoricu sa Cedevitom. Može se reći da sam mu okrenuo sezonu u pravom trenutku ( :

Sledeći put ide slika zvana "pozdrav za Cigane sa voxa". 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mi smo mnogo bolje vođena ekipa od KKP, šta god ko pisao. Željko se opredelio za ekipu koja igra na koš više ali to ne može da prođe protiv ozbiljnih i sistemskih ekipa poput naše. Ima KKP dosta poena u rukama ali su pozadi bušni kao sito. Radonji sinoć zameram samo Marković Lazić Lazarević Kalinić Mitrović petorku, ako je i od nas previše je to kameno. Opet, možda je cilj bio da se izmore KKP nosioci, onda uđe Džoni kad intenzitet malo opadne pa natrpa. Kod nas mnogo bolje raspoređeni i poeni i minutaža. KKP nema drugi izbor nego da se kladi na svoj napad. 

Ne treba zaboraviti da su oni krenuli da grade od nule, a mi samo okrečili ... em EL iskustvo i t.d.

Trebaće vremena za neko ozbiljnije poređenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krenuli da grade od nule je malo sirok pojam.

Niko ih nije tukao po usima da gro budzeta ulupaju u dva igraca umesto u malo siru ekipu sa akcentom na tim, plus imaju igraca iz Nba kojeg ni ne koriste. Sami su koncipirali ekipu kakvu su zeleli sa raspolozivim sredstvima.

Mi smo samo za razliku od njih imali nesto od domace osnove koji bi mnogi da razbucaju da ne ostane kamen na kamenu. 

Bolje smo vodjeni to stoji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iako sam od pocetka sezone uveren da dobijamo ovu seriju, druge utakmice se vise pribojavam nego prve. Sutra se mora biti maksimalno na oprezu, jedna lasta ne cini prolece. Dobijemo li i sutra, pritisak je na njima i strpljivo mozemo cekati sansu da mozda i na gostujucem terenu resimo pitanje sampiona. Pobeda sutra po @goldberg  teoriji znaci da smo sampioni 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kaze trolina sa avangarde da smo zadovoljni sudjenjem.
Daleko od toga.
Pukl nije smeo da da zekici petu pa tras nama tehnicka, onda koraci smailage ali ipak 2 bacanja. I gomila nesudjenih koraka kkp, ali zato vajtu na keca.
Sudjenje bilo 55-45 na stranu kkp usled pokusaja vestackog stvaranja egala.
Kako li ce biti u mordoru...
Davidovcu su bar tri faula sudili bezveze, tj. izmislili. Kad se on buni za faul odmah znaš da nije bio. Isekli ga a taman je krenuo da šuri..
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kankkunen said:

Ne treba zaboraviti da su oni krenuli da grade od nule, a mi samo okrečili ... em EL iskustvo i t.d.

Trebaće vremena za neko ozbiljnije poređenje.

Graditi ekipu od nule = Uros Nikolic ti je najbolji igrac.

Nemojmo se zajebavati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...