Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Povećanje budžeta i pakovanje konkurentnijeg EL rostera je verovatno nemoguće uz ostanak Pefija, Ivanovića i Vajta. Njihovu drugu sezonu sigurno niko neće preuzeti...Džoni i Vajt su ovakvi bledunjavi svima preskupi a Marković je bukvalno izvučen iz naftalina i sa njim smo ga ugasili. Odguslaće taj sezonu ovako debeloguz i to nelagodnosti bez, kao što je uslovio dvogodišnji ugovor. Ali to je gistro Radonji na dušu i na krkače da iznese. Ako uspemo da zadržimo Kalinu, Holinsa i Voltersa...i ako se Vajt preko leta vrati na podešavanja iz predsezone, Dobri mora nazad na trojku (kod nas ili u nekom drugom dresu), Kalina više na 3-4 umesto 4-3 a Deda da krpi Belog. Lazarevića pustiti negde gde će imati minute jer ode mu mladost u borbi za poziciju dvanaestog praseta. Mi odlaskom Cirbesa, Simketa i Kuza nećemo ništa uštedeti ali nam zato ode po kile para ako isplatimo Pefija i Ivanovića koji nam je preskup za trećeg pleja a tanak za bekapa. Nema nam apgrejda rostera bez prvog pleja ili bar nekog iz Wolters foldera, bar solidnog beka kome je forte šut, i namudjenog centra kome ako samo Luka bude bekap opet rizikujemo na petici ali bolje i to samo da se Kuz obikoli više te košarke.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Marković je došao kod nas kad je video da ga bukvalno ni jedan ozbiljan klub neće.

 

To je bar jasno.

 

Johny Ivanović je kvalitetan igrač ali ne znam koliko se on brzo prilagođava. Mislim da mu treba vreme.

 

Vajt je prilično razočaranje i za njega nemam sumnju. Ako ikako može, razići se.

 

Ukratko. Ja bih zadržao Ivanovića. Naš problem nije jedan a nije ni jednostavan.

 

Nemamo glavnog strelca, nemamo centra. Ofanzivno smo jako impotentni. Tim ima kvalitet ali taj kvalitet nije distribuiran po pozicijama. Jako disbalansiran roster.

 

A i slabiji od nekih ranijih.

 

Mislim uporedite trio

Brown, Baron, Punter sa

Wolters, Dobrić, Ivanović.

 

Pa prvog centra Nnoko vs Kuzmić.

 

Mi smo samo na trojci jači no ranije i to zbog Kaline naravno.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Marković je došao kod nas kad je video da ga bukvalno ni jedan ozbiljan klub neće.

 

To je bar jasno.

 

Johny Ivanović je kvalitetan igrač ali ne znam koliko se on brzo prilagođava. Mislim da mu treba vreme.

 

Vajt je prilično razočaranje i za njega nemam sumnju. Ako ikako može, razići se.

 

Ukratko. Ja bih zadržao Ivanovića. Naš problem nije jedan a nije ni jednostavan.

 

Nemamo glavnog strelca, nemamo centra. Ofanzivno smo jako impotentni. Tim ima kvalitet ali taj kvalitet nije distribuiran po pozicijama. Jako disbalansiran roster.

 

A i slabiji od nekih ranijih.

 

Mislim uporedite trio

Brown, Baron, Punter sa

Wolters, Dobrić, Ivanović.

 

Pa prvog centra Nnoko vs Kuzmić.

 

Mi smo samo na trojci jači no ranije i to zbog Kaline naravno.

Ако се већ пореди треба Холинс уместо Добрића. Јесте то и даље слабије али не толико. Највећи недостатак су високи играчи и то убедљиво.

Link to comment
Share on other sites

Uf mislim da se ovde baš rasipamo maštarijama. Do te mere da Wolters treba da bude back up, Ivanović treći plej, Kalinić treća opcija itd. Za takvo planinarenje nama treba Makabijev budžet. Mi moramo i "pronaći" nekog igrača a ne samo slagati proverena EL imena. Takođe, slažem se da je domaća osnova problem, ali moramo malo pretražiti i region i zameniti istrošene delove novim. Zato treba da nam budu zanimljivi igrači koji imaju upside, npr Dalibor Ilić i slični. Možda nisu trenutno EL kalibar ali možda mogu da postanu i to kao finansijski dostupne opcije. Preplaćivati nekog proverenog EL prašinara poput John Browna je imho klasičan način kako ne treba. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Chaos Is Me said:

 ali moramo malo pretražiti i region i zameniti istrošene delove novim. Zato treba da nam budu zanimljivi igrači koji imaju upside, npr Dalibor Ilić i slični. 

 

apsolutno, svi uspesi u košarci i fuci na ovim prostorima su dolazili kada procunjaš po xsfrj prostoru jer je strogo srbija ipak previše limitirana da se bunari. 

međutim, onda ti dođu navijači olimpijakos navijača i razgledaju krštenice, tako da na kraju mogu po neki pravoslavni primeri iz republike srpske, crnogorac koji nije nikada bio za mila i poneki slovenac. onda shvatiš da je bolje bunariti strance kojekude nego da se zajebavaš saa poreklom i minulim radom.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

 
apsolutno, svi uspesi u košarci i fuci na ovim prostorima su dolazili kada procunjaš po xsfrj prostoru jer je strogo srbija ipak previše limitirana da se bunari. 
međutim, onda ti dođu navijači olimpijakos navijača i razgledaju krštenice, tako da na kraju mogu po neki pravoslavni primeri iz republike srpske, crnogorac koji nije nikada bio za mila i poneki slovenac. onda shvatiš da je bolje bunariti strance kojekude nego da se zajebavaš saa poreklom i minulim radom.
Velikodušne su delije , dozvoljavaju da igraju Ameri....za sada[emoji20]

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam juniore protiv Stella Azura u ovoj juniorskoj EL. 

 

Jbt. 

 

Na 6:40 do kraja 3. cetvrtine imamo 44:33 i za 6min mi ne da smo to prosuli nego se raaaaazbili. Dozvolili smo im seriju 23:0 (44:56) i tako usli u poslednju cetvrtinu. 

 

Za to zaista treba biti talentovan. 

 

Spustili smo posle na -2 ali opet serija gluposti i glatko smo izgubili. Topic nije igrao, od ostalih prospekata Vudragovic potrosio bruka lopti i tek pred kraj utakmice nesto pogadjao. Matovic onako, utopio se u sivilo. Pavlovic drnda onu loptu kao da igra basket 1na1. Bas bas lose izdanje. 

 

U prvom kolu smo izgubili od Asvel-a, tesno, i sada ostaje da odigramo tu revijalnu trecu utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Od klinaca i da ocekujes tako nesto a sta reci o ovim matorim konjinama iz prvog tima 😂 jedino je protiv PAO-a u pioniru bilo jako i do samog kraja, u ostalim utakmicama nase vodjstvo je bilo kao kula od karata

Link to comment
Share on other sites

Prvi bek treba skorer, cetvorka skorer koja nije sisica kao Vajt i prva petica takodje skorer, da ostanu Vanilica, Ivanovic, Dobric, Holins, Lazic, Lazarevic, Kalinic, Deda, Mitrovic i Kuzmic za treceg centra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Omica...

 

Ja ne mrzim nijednu naciju, trudim se da volim sve ljude koliko je to moguce i naravno moja zemlja i narod su mi najdrazi.

 

Nisam nikada zvizdao Omicu pa skoro nijednom nasem bivsem igracu, kamoli skandirao, ali nece mi biti zao sto ce mu se verovatno pojacano skandirati ono sto je na proslom mecu sa Cedevitom.

 

Oduvek sam znao da lazno forsira svoju ljubav prema Zvezdi objavama na kkcz instagramu, bas je iz aviona bilo usiljeno i znao sam da to radi iz inata prema Delijama. Toliko se busao u ove dve utakmice da je presisao i Novicu, Aleksu i Bogdana zajedno. Ali busao onako na negativan nacin ne radovao za svoj tim, isijavala mu je mrznja iz ociju u fazonu aa jebi cigane.

 

Ako volis Zvezdu kao sto se lazno predstavljao po instagramu i tviteru kako se onda tako busas protiv istog kluba, bez obzira sta ti je deo navijaca skandirao?

 

Ja kad bi igrao za Cedevitu i da mi skandiraju Delije jebem ti majku mrtvu ili nesto slicno nema logike da bi iz inata prema njima da pokazujem svojom gestikulacijom da uvredim taj klub.  

 

Citaj pod Radanov, mada on se nije ni predstavljao kao veliki Zvezdas pa tim je Omic jos veci licimer.

Link to comment
Share on other sites

Koga uopste briga kolko Omic voli Zvezdu, o cemu se ovde pise. Nek se busa kolko oce, nek radi sta oce, nebitan lik za KKCZ, bio par meseci ovde, ostao u ok secanju, al nit ima razloga da nesto bude blagonaklon pri kreveljenju, niti iko treba da se uzurpira sto on nije zvezdas, koga boli uvo. 

 

Ni blizu situacija sa Radanovim koji je u Zvezdi proveo bar deceniju i koji je u zivotu jedine pare zaradio od te iste Zvezde. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 1945 said:

Ja kad bi igrao za Cedevitu i da mi skandiraju Delije jebem ti majku mrtvu ili nesto slicno nema logike da bi iz inata prema njima da pokazujem svojom gestikulacijom da uvredim taj klub.  

 

to ne pokazuje da si veći zvezdaš od mene ili npr omića, već da imaš neke vrednosne kriterijume koji su ..takvi kakvi su.

 

čuj busanje u grudi. sigurno ti se dopalo kada su neki bolidi hteli da tuku luku mitrovića što se radovao jer je dao zvezdi koš za budućnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

apsolutno, svi uspesi u košarci i fuci na ovim prostorima su dolazili kada procunjaš po xsfrj prostoru jer je strogo srbija ipak previše limitirana da se bunari. 

međutim, onda ti dođu navijači olimpijakos navijača i razgledaju krštenice, tako da na kraju mogu po neki pravoslavni primeri iz republike srpske, crnogorac koji nije nikada bio za mila i poneki slovenac. onda shvatiš da je bolje bunariti strance kojekude nego da se zajebavaš saa poreklom i minulim radom.

 

Na stranu sto ja licno nemam problem da neki Hrvat ili Bosanac igraju za nas klub, osim mozda par pojedinaca koji su nekim objavama ili gestovima uvredili Srbe al na stranu to sad...

 

Ovaj upis sto si napisao je nerealan na nekoliko nivoa pa makar ga i 500 ljudi lajkovalo. Ja ne pisem komentar da bi se dopao nekom evo sad mogu da napisem nesto protiv navijacke grupe ili Olimpijakosa i to bi se vecini dopalo, al to ne znaci da je to objektivno i racionalno.

 

Koliko su Delije iracionalne u mrznji u tom stavu da ne mogu da igraju siptar, ustasa i balija jer nije svaki Hrvat ustasa ili Bosanac balija ili Albanac sa Kosova. Ne bas najbolji primer ali karikiram. Isto toliko je tvoj stav i mnogo slicnih ovde iracionalno u mrznji prema navijackoj grupi ili Olimpijakosu primera radi.

 

Juce bas na onoj temi o pravilima neko okacio Tegeltijinu objavu gde prica o licimerstvu Aba lige jer su Lideju sudili drugacije, umesto da napise da je sudijska greska al nije ni vazno. Udjem u komentare gde su zbog sudijske greske umesto da se obruse na sudije ili Covica ako misle da je on kriv za to, citam komentare poput "cigani najveca govna na kugli zemaljskoj", "rak vas naceo", "treba im jebati mater", "neka umre svako ko ne voli Partizan" i slicne komentare. I sam znas da je to iracionalna mrznja i komentari tj. ljudi ogrezli u mrznji i bolescu. Koliko samo znam dobrih i postenih ljudi koji navijaju za Zvezdu tako da me ti komentari i nisu pogodili, samo ti skrecen sustinu gde Tegeltija i njegovi svedoci traze razlog tamo i gde ne postoji da bi mrzeli Zvezdu i njene navijace.

 

Tako isto tvoj stav i mnogo slicnih ovde traze problem u Delijama tamo gde ne postoji. Evo i meni smeta taj njihov stav i ja se ne slazem sto ne dolaze na Aba ligu jer idem na svaku utakmicu, i meni je zasmetao njihov stav o slucaju Kalinic. ALI, to ne znaci da cu biti iracionalan u mrznji prema njima i biti licimeran da trazim problem u njima tamo gde ne postoji.

 

Evo ti par pitanja pa pokusaj da budes realan u odgovoru bez emocija i subjektivnosti.

 

Znaci glavni je problem za nas iskorak na top8 ili f4 sto nemamo Hrvate ili Bosance u timu? Da li zaista to mislis?

 

Ivanovic i Radonjic se ne deklarisu kao Srbi iz Crne Gore tako da crnogorci svi mogu, a Albanci i nemaju kosarkase, osim Mura. 🙃

 

Tako da ostajemo na kompromisu od 2 nacije od 100 i nesto drugih nacija na svetu. Ponovicu, ne slazem se sa tim, ali ako to donosi mir u kuci i organizovanu podrsku sa kojom je bolja atmosfera, mogu da progutam to jer znam da to nije glavni razlog naseh neiskoraka ove godine vec samo jedan centar i nedostatak sreca sa povredama.

 

Jos jedno pitanje sve i kad bi mogli da dodju i Hrvati i Bosanci.

 

Da li si svestan da je Zvezda 91' u fudbalu ko sto si naveo primer za uspeh mogla da plati najboljeg Hrvata Prosineckog i najboljeg crnogorca Savicevica? A da sada ne moze najboljeg Hrvata recimo Sarica i najboljeg Crnogorca recimo Vucevica?

 

Da li si svestan da Zvezda ne moze da plati Sarica, Bojana Bogdanovica, Krunu Simona ili Hezonju trenutnog a ni recimo do skora Mirzu Teletovica? Koga drugog da dovedes da bi ti pravio kvalitet u Evroligi, Lovra Gnjidica i Lenija ukica mozda?

 

A da li si svestan da je u fudbalu Zvezda tada bila jedan od najjacih klubova u Evropi i da je fudbal u Evropi svetski no1 pa su mogli da priuste najjace igrace iz regiona a kosarka u Americi svetski no1 pa su Kukoc i Drazen kad su bili najbolji igrali u Nba a ne u Splitu, Ciboni, Partizanu ili Zvezdi tu se igralo kad su mladji bili kao na primer i Stojakovic i Divac. Vec 90ih se intenzivnije odlazilo u Nba nego ranije a i ta drzava se raspala pa taj primer ne postoji nigde nikada nakon Zvezde 91' ni u fudbalu ni u kosarci. 

 

Ali to nam je najveci problem, hvala sto si nam otvorio oci.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1945 said:

Isto toliko je tvoj stav i mnogo slicnih ovde iracionalno u mrznji prema navijackoj grupi ili Olimpijakosu primera radi.

 

olimpijakos ne mrzim a navijačko-kriminalnu grupu delije server ne podnosim pre svega zato što ne poštuju klub za koji navijaju, već navijaju za svoje neke uzore iz grčke posred zvezdine tekme.

 

eto nadam se da sam ti to razjasnio a ostatak posta ne mogu da čitam, kreće tekma a verujem da ću solidnije potrošiti vreme i bez toga  ( :

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Markoss said:

Koga uopste briga kolko Omic voli Zvezdu, o cemu se ovde pise. Nek se busa kolko oce, nek radi sta oce, nebitan lik za KKCZ, bio par meseci ovde, ostao u ok secanju, al nit ima razloga da nesto bude blagonaklon pri kreveljenju, niti iko treba da se uzurpira sto on nije zvezdas, koga boli uvo. 

 

Ni blizu situacija sa Radanovim koji je u Zvezdi proveo bar deceniju i koji je u zivotu jedine pare zaradio od te iste Zvezde. 

Zato sto je ovde i generalno mnogo ljudi forsiralo Omica iz inata prema navijackoj grupi sto je po meni nakaradno.

 

Nek kazu ljudi posteno da se ne slazu sa tim i tim stavovima navijacke grupe a ne da forsiraju Omica i glorifikuju njegovu licnost a nemoj da se lazemo da se to nije masovno ovde radilo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

olimpijakos ne mrzim a navijačko-kriminalnu grupu delije server ne podnosim pre svega zato što ne poštuju klub za koji navijaju, već navijaju za svoje neke uzore iz grčke posred zvezdine tekme.

 

eto nadam se da sam ti to razjasnio a ostatak posta ne mogu da čitam, kreće tekma a verujem da ću solidnije potrošiti vreme i bez toga  ( :

Imaces vremena kasnije sutra, prekosutra ne moras ni da mi odgovoris budi iskren prema sebi pa se pogledaj u ogledalo kada procitas 2-3 pitanja koja sam ti postavio, ako je predugacak upis koji se procita za 3 minuta imas pitanja na dnu teksta, a ako neces da ih procitas tvoja stvar.

 

Sam sam napisao da se ne slazem sa nekim stavovima navijacke grupe. To sto se pojedinci odande bave kriminalom i sta rade van tribine mene ne interesuje, svestan sam da je atmosfera bolja kad je organizovana nego kao sto je bila u sezoni 17/18 ili 18/19 gde je bila pozorisna atmosfera. Nemam ni s tim problem ja idem i na Aba i na Kls gde bude 500 ljudi samo sam svestan sta je bolje po momke na terenu i zbog cega smo se dokopali polufinala Evrokupa na atmosfere protiv Budiveljnika i Uniksa sto istice cela Evropa.

49 minutes ago, uini said:

čuj busanje u grudi. sigurno ti se dopalo kada su neki bolidi hteli da tuku luku mitrovića što se radovao jer je dao zvezdi koš za budućnost

Naravno da nije, debili su skandirali Mitrovicu Luka prostituka i to je samo delic navijaca iz hale i trajalo je kratko. Svako normalan se gadi toga.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 1945 said:

Nek kazu ljudi posteno da se ne slazu sa tim i tim stavovima navijacke grupe a ne da forsiraju Omica i glorifikuju njegovu licnost a nemoj da se lazemo da se to nije masovno ovde radilo.

 

jel' se ti slažeš sa ljudima osobama koje cene nekoga po poreklu, mestu gde je rođen, pasošu, boji kože?

 

što se tiče onog drugog posta, ne, neću imati vremena, pošto sa takvim individuama tvog profila nemam nikakvu volju ni da čitam ni da diskutujem.

nije davno bilo kada si mi objašnjavao ko je jugosloven a ko srbin ili crnogorac; samo ti piči svoju logiku, al' bez mene.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 1945 said:

Zato sto je ovde i generalno mnogo ljudi forsiralo Omica iz inata prema navijackoj grupi sto je po meni nakaradno.

 

Nek kazu ljudi posteno da se ne slazu sa tim i tim stavovima navijacke grupe a ne da forsiraju Omica i glorifikuju njegovu licnost a nemoj da se lazemo da se to nije masovno ovde radilo.

 

E neće biti druže nego je ta navijačka grupa prva počela da određuje ko može a ko ne može da igra u Zvezdi i to na osnovu krvnih zrnaca.

 

I nemoj sad da mi spinuješ priču.

 

Ta narko kriminalna grupacija nije niti će ikada biti iznad Zvezde niti određivati nešto Zvezdi.

 

I naravno da je normalno da gomila igrača a posebno stranci, neće biti navijači Zvezde, i te velike patrijote već treba jednom da shvate to.

 

I da, potpuno ima pravo da se busa i da fleksuje i da se raduje, pa neće valjda da plače? Ta ista navijačka grupa zamerala Mitroviću jer se, pobogu, radovao pobedi Budućnosti prošle godine. Budale.

 

Što se Olimpijakosa tiče, nemam razlog ni da ih mrzim ni da ih volim. Jebe mi se za njih. I neće mi neki debili sa šipke naređivati da pevam njihove pesme jer im je tamo neki Grk platio kurvu na Sintagmi.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

jel' se ti slažeš sa ljudima osobama koje cene nekoga po poreklu, mestu gde je rođen, pasošu, boji kože?

 

što se tiče onog drugog posta, ne, neću imati vremena, pošto sa takvim individuama tvog profila nemam nikakvu volju ni da čitam ni da diskutujem.

nije davno bilo kada si mi objašnjavao ko je jugosloven a ko srbin ili crnogorac; samo ti piči svoju logiku, al' bez mene.

Na to pitanje sam ti odgovorio u tom upisu koje neces da procitas.

 

Mogu biti pristojan kao sto sam i bio da ti odgovorim opet ali ne mogu da se toliko nepostujem pa da ti odgovorim dva puta na nesto sto vec jesam a ti neces da procitas.

 

Upravo si napisao da nemas nameru da citas moje upise i sa mnom diskutujes a to upravo radis.

 

Ja se trudim da budem pravedan u zivotu pa tako i ovde, nikada ne gledam ko pise vec sta se pise. Ovo je forum, suceljavanje misljenja i stavova a ne licnosti jer ni ne znamo ko su osobe sa kim se dopisujemo.

 

Tako da kao i do sada citacu sve upise pa i tvoje podjednako vise obracam na to sta se pise a ne ko pise, cak i da zapazim da je sa nekog profila napisano 9 stvari koje mi se ne svidjaju a 1 dobra ja cu to da lajkujem. Nemam sujete i licnih amoniziteta ni prema kome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...