Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, stefqw said:

Ajde ti se ne javljaj, ti si podguzna muva Nebojse Covica, i to svi ovde znaju... Tako da tvoji postovi su i pristrasni i neobjektivni, dobio si svoju apanazicu od gazda Cove i cuti bolje ti je, takvi kao ti Zvezdi nikad dobro Zvezdi nisu mislili, da ti sutra Covic preuzme neki drugi klub, ti bi za njega navijao

@Chaos Is Me mislim da bi mogao ovde malo da provetris temu

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

 Možda si "realan" ali ja bih rekao da slabo pratiš kkcz i šta se dešavalo proteklih 10 godina , inače najuspešnijih u  istoriji kk Crvena zvezda ... 

Pa koji su to uspesi, koliko puta smo igrali top8 ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

Vise puta sam pisao, da ARENA placa TV prava kao sto je pljunula za Premijer ligu u fudbalu videli bi vi koliko bi imali timova sa A licencom. 

 

I to sto kazes, cim su pljunuli lovu za Premijer ligu odmah dobismo srpski klub u istoj 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali kao ja velicam Zeljka Obradovica...Pa nisam ja kriv sto Partizan ima takve legende,a mi nase legende poput Sase Obradovica ispljujemo i izvizdimo, verujuci spinovima jednog hohstaplera kao sto je Nebojsa Covic...A sad za 15 godina Sasa npr. postane trenerska velicina i treba da se vrati u Zvezdu... Da li ce hteti? Nece...Eto sta mi radimo nasim legendama, i zasluzili smo da nam najveca legenda bude lopovska vucibatina kao Covic..

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Sta radi rsb vecernja skola, lepo si sve to naucio

Pa zar nisam u pravu, pa evo uporedi, i Grobarima je vucibatina predsednik kluba, ali oni se njega zgrazavaju, stide se bukvalno sto ima veze sa Partizanom, pljuju ga na sve strane, a mi ovu nasu vucibatinu velicamo, iako znamo svi da je sluga svakog rezima zadnjih 30 godina i da je pokrao ko zna koliko

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, stefqw said:

Ajde ti se ne javljaj, ti si podguzna muva Nebojse Covica, i to svi ovde znaju... Tako da tvoji postovi su i pristrasni i neobjektivni, dobio si svoju apanazicu od gazda Cove i cuti bolje ti je, takvi kao ti Zvezdi nikad dobro Zvezdi nisu mislili, da ti sutra Covic preuzme neki drugi klub, ti bi za njega navijao

 

1 hour ago, Del Piero said:

close-door-the-office.gif.9d05f5e00b8cb1b82c1132a74e100e00.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se sutra pobedi protiv Albe, ali veoma tesko, nasa dva glavna rukometasa Holins I Lazic su odsutna, a bez njihove rukometne odbrane, nama kos moze da zatrpa bilo koja prosecna ekipa, Kalinic vise ne moze, dise na skrge, ali to je ocekivano jer smo ga istrosili kroz celu sezonu, i sad kad je najvaznije nece biti ni za sta, da bar imamo neko od mladjih da iskoci, al nama najmladji Lazarevic sa 26 godina, kad ovako sve sagledam crna je sudbina naseg kluba, a da smo samo oterali Covica sad bi bili na f4 Evrolige i osvojili bi Evroligu u Beogradu pred nasim navijacima

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefqw said:

Ajde ti se ne javljaj, ti si podguzna muva Nebojse Covica, i to svi ovde znaju... Tako da tvoji postovi su i pristrasni i neobjektivni, dobio si svoju apanazicu od gazda Cove i cuti bolje ti je, takvi kao ti Zvezdi nikad dobro Zvezdi nisu mislili, da ti sutra Covic preuzme neki drugi klub, ti bi za njega navijao

 

 

33 minutes ago, Redstar0356 said:

Sta radi rsb vecernja skola, lepo si sve to naucio

 

Vidimo se ovde nikad, a pisemo jos manje 🙂

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefqw said:

Ajde ne lupaj, koje sam to pravilo prekrsio, prvi je meni Nebojsina pudlica Sarac rekao da trolujem

 

Nazivati nekoga trolom i podguznom muvom i Nebojsinom pudlicom, je nekako bas poredivo, jel? 

 

Quote

Prekomerno ili konstantno licno vredjanje - 10-15 dana

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Nazivati nekoga trolom i podguznom muvom i Nebojsinom pudlicom, je nekako bas poredivo, jel? 

 

 

Pa meni je i kad me neko naziva trolom veoma uvredljivo, i to jer sam konstatovao objektivno da sa Covicem deset godina nas klub stagnira, ja nikoga prvi nisam vredjao

Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Nisi nikog vređao samo očigledno troluješ i čekaš ko će da se upeca. Misliš da smo svi maloumni pa ne kontamo šta radiš?

Po cemu trolujem, sto nije za 10 godina podigao klub na visi nivo? Niti moze da obezbedi budzet, nema nijedan top8, okrece zvezdase protiv klupskih legendi, zbog Covica su miliona otisli u kkPartizan a ne kod nas, iznervoran sam jer bi osvojili evroligu da nije Covica, a mi stagniramo i na kraju cemo izgubiti i to mesto u Evroligi, sve jer smo verovali njegovim spinovima

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefqw said:

Po cemu trolujem, sto nije za 10 godina podigao klub na visi nivo?

Gde smo bili 2012. godine? 

 

7 minutes ago, stefqw said:

 

Niti moze da obezbedi budzet,

Budzete imas na sajtu KKCZ, gotovo da su konstantno rasli. 

 

7 minutes ago, stefqw said:

nema nijedan top8,

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Euroleague_Playoffs

 

7 minutes ago, stefqw said:

okrece zvezdase protiv klupskih legendi,

Ta legenda sto ce u nasem sakou da ide u Top8, mogao je i malo "legendarnije" da se ponasa. Nije Covic cvecka, a nije ni Sasa ispao skroz korektan. 

 

7 minutes ago, stefqw said:

zbog Covica su miliona otisli u kkPartizan a ne kod nas,

Zato sto Covic nece u SNS, da bude podguzna muva Vucicu? Zato je kriv. Eto, stavimo mu to na teret...

Ili daj brate neke konkretne dokaze. 

 

7 minutes ago, stefqw said:

 

iznervoran sam jer bi osvojili evroligu da nije Covica

when-your-friend-says-something-stupid_o_480666.gif.43ed3ed323e464f5db4d2802c4bf2d13.gif

 

7 minutes ago, stefqw said:

a mi stagniramo i na kraju cemo izgubiti i to mesto u Evroligi, sve jer smo verovali njegovim spinovima

Jednom svakako hocemo, to je sport. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...