Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 hours ago, Gudura said:

Perezu s druge strane ne treba povod za kataklizmu🤣

Ovo kao ona reklama za kladjenje, kad muz kaze zeni da Jokic i Marjanovic ne igraju bilijar ili sta vec, nego kosarku: Ovo nije onaj, dupli, Perez. Ovaj je malo normalniji.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Laki21 said:

Ima li informacija o Holinsovoj povredi?

Na kraju je normalno hodao kako mi se čini.

 

Ček bre, kako nije deo tima, pa zašto je onda stalno uz tim???

Ma, rekao je da on i Markovic zbog povrede nisu u timu. Ili sam ja nesto propustio?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, berti said:

Ali naslov na govnjivom b92: Zvezda prezivela Makabi

A mi ih rutinirali.Rezlutat se nikad nije dovodio u pitanje.

 

Lepo neko tamo napisao da Partizan dobije Baskoniju, Real i Makabi bilo bi opstenardno veselje a kad Zvezda to uradi onda je another day in the office! :D

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

A mi ih rutinirali.Rezlutat se nikad nije dovodio u pitanje.

 

Lepo neko tamo napisao da Partizan dobije Baskoniju, Real i Makabi bilo bi opstenardno veselje a kad Zvezda to uradi onda je another day in the office! 😄

 

Traje to vec neko vreme, par godina. Meni stvarno nije jasno kako se Covic ne bavi time i onom bagrom u KSS. Ove godine je samo prevrsilo svaku meru ... teska sramota

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2022 at 7:54 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Dobijamo i PAO i Fener i Makabi i Baskoniju,derbi ne verujem ali smo bolji pa me mozda  iznenade, i dobijamo Real i na kraju zavrsavamo na pobedu od top8.🙂

Ili pravimo iznenadjenja tipa Real a gubimo ovo veceras.

Sve u svemu neki tragican scenario i scenario gde mi navijaci imamo debelo povoda za ono nase ~"e da smo onda iskoristili sansu..."Klasika reklo bi se.

 

Sad bez sale,ovo je najbolji deo naseg rasporeda u EL,zna se da je u ovom kalendaru(mislim na broj utakmica)+korona najvazniji odmor kojeg cemo imati valjda zbog vezanih domacinstava.Pogotovo je "pogodno" kad se uzme u obzir stanje PAO,forma Makabija pa i Reala.

Ne znam sto se cudite,sve je ovo normalno.

Nadam se da smo ovu nasu tragicnost ispucali protiv PAO mada imamo dosta gostovanja do kraja,bice cupavo.Nekako nam ta Alba i Zalgiris(cija gostovanja slede) toliko ne leze i kvare planove stalno da vise ocekujem pobedu u Bajernu a ne bi me cudilo ni da odlucuje poslednje kolo protiv Efesa.

 

Sve u svemu radujte se zvezdasi i podrzavajte ovu ja verujem istorijsku ekipu.Da se ne ponavljam jer sam pisao slicno ali Radonja  je  jako retko ovoliko javno hvalio kolektiv u ekipi to nesto znaci.A i sami vidite kako je satkana ekipa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Svi su mi se smejali, ali put do F4 je otvoren!!!

 

Hvala ti Dejo sto si se vratio i ako su te sikanirali(prcednik, odbori). Ti si najbolji trener i covek koji je sedeo na klupi KKCZ!!!

Odjebi bre od odbora!!! Dodji u Pionir zvezdasu veliki a ne tu da seres po tastaturi!!!!

 

Shvati da nikada necemo biti isti. Ti navijas za Zvezdu samo zbog Radonjica a ja za Zvezdu od kako sam se rodio. 

 

Jos jednom ODJEBI OD MENE VISE.

ZA COVIMA ME BOLI QRZ STA CES DA PISES.

OD MENE ODJEBI

  • Like 7
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

ЉУДИ МОЈИ, ПРИЈАТЕЉИ,ЗВВЕЗДАШИ.

 

ДОК КАЛИНА ПРИЧА ДА ИДЕМО НА ТОП 8 ЈА ВЕРУЈЕМ. ИМАМО ТИМЧИНУ, ПО КВАЛИТЕТУ НЕ НАЈБОЉУ У ДР ЕРИ АЛИ ПО НАПАЉЕНОСТИ НИКО РАВАН.

 

А САД, У СЛАВУ НАШЕЕЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕЕЕЕ КОЈА ЈЕ СВЕТСКИ ШАМПИОООООН.

 

 

🍻 ЖИВЕЛИ СВИМА ПА ДА ЈЕБЕМО БАРСУ

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi sto nisam mogao ici na Real ali veceras sve nadoknadjeno. Jos se parkirao na parkingu odmah ispred Pionira.

Utisak veceri postava u zadnjoj cetvrtini: Dzoni, Dobric, Lazarevic, Davidovac i Luka.

Igrali 3 minuta kao zmajevi.

Prema prvim komentarima iz svlacionice Ostin je ok, nije toliko strasno.

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, medobrundo said:

Kako su prošli Kuzmić i Luka protiv zastrašujućeg tandema Žižić-Rejnolds? 🙂

Na lajvu  je neko prokomentarisao kako je Luka mlitav.

Protiv Reala se iskrljao sa Tavaresom u zadnjoj cetvrtini samo tako.

Veceras protiv Zizica takodje.

Edited by Clash
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Igrao Lazarević - znači Zvezda pobedila!

 

Uh, jedva pretekosmo večeras iako se to možda ne čini tako po, naizgled, kontroli rezultata. Dva puta smo bili na ivici ponora i da nas Makabi prelomi. Oba puta smo se trojkma izdigli i izmigoljili. Najpre ona serija početkom 3/4, Volters, Kalinić, Vajt, a onda i na kraju 3/4 Dobrić, jedna trojka i jedan faul pri šutu za 3 poena. Da toga nije bilo mirisalo je opasno na još jednu od onih utakmica koje smo ispuštali posle vodjstva od 15ak-20 poena. Tako da sada konačno možemo da kažemo da smo probili barijeru i dobili jednu utakmicu od onih koje smo (kao) po šablonu gubili.
 

Generalno meč je bio prepun naših uspona i padova, što je negde i normalno s obzirom na potrošnju u prethodna 4-5 dana. Doduše do prvog velikog pada i nepotrebnog vraćanja Makabija u igru došlo je usled još jedne traljave sekvence Ivanovića, gde nije uspevao da pronadje kvalitetna timska rešenja, šta više nekim poklonjenim loptama i lakim poenima razigrao je utonuli Makabi. Sa Džonijem smo trenutno u situaciji Rodilo se, valja ga ljuljati. Druge solucije, posebno kad je Marković povredjen, nemamo, jednostavno moramo dati podršku i poverenje momku, te se nadati da će biti više trenutaka i napada gde se lopta brže i duže kreće nego što traju njegovi driblinzi i ishitreni šutevi.

Do drugog pada je došlo uglavnom usled Holinsove povrede, sigurno bismo mirnije priveli utakmicu kraju da se to nije dogodilo. Ostin je jedan hrabri lav i strašan radnik, kojem se sada zasluženo vraća za sve ono kroz šta je prolazio početkom sezone a nije odustajao. Postao je kompletan bek, koji pored šuta odlično ide do obruča a takodje sve češće dobro razigrava visoke igrače. Nadam se da nije ozbiljnija povreda, mada znajući kakav smo maler od kluba…
Mitrović nam je još jednom održao glavu iznad vode svojim pregledom igre i osećajem pa je razigrao ekipu u situaciji kad plejmejkeru to baš nije polazilo od ruke. 

Kalini još uvek drži nervoza ali je poslednja četvrtina bila ipak značajan pomak, lepo je bilo videti kako ga na klupi smiruju i ohrabruju ostali momci, posebno je tu neku ulogu imao Simonović. Tako da ona ismevanja na temu hemije su promašeni fudbal, ova ekipa bez te famozne hemije i energije ne bi bila dobra kao sto jeste i imala bi koju pobedu manje. 
 

Dakle odigrali smo tri velike utakmice u samo nekoliko dana, sa jakim energetskim nabojem a dve bitne smo pobedili. Odmora nema, u ABA pokušati bez pocenjivanja ali sa što manje potrošnje dobiti utakmicu, neka bude i poena, dva razlike nebitno je. Sav fokus na EL i nastaviti muški, odigrati hrabro pa šta bude. Malo još samo treba za potpunu magiju

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ridji said:

Igrao Lazarević - znači Zvezda pobedila!

 

Uh, jedva pretekosmo večeras iako se to možda ne čini tako po, naizgled, kontroli rezultata. Dva puta smo bili na ivici ponora i da nas Makabi prelomi. Oba puta smo se trojkma izdigli i izmigoljili. Najpre ona serija početkom 3/4, Volters, Kalinić, Vajt, a onda i na kraju 3/4 Dobrić, jedna trojka i jedan faul pri šutu za 3 poena. Da toga nije bilo mirisalo je opasno na još jednu od onih utakmica koje smo ispuštali posle vodjstva od 15ak-20 poena. Tako da sada konačno možemo da kažemo da smo probili barijeru i dobili jednu utakmicu od onih koje smo (kao) po šablonu gubili.
 

Generalno meč je bio prepun naših uspona i padova, što je negde i normalno s obzirom na potrošnju u prethodna 4-5 dana. Doduše do prvog velikog pada i nepotrebnog vraćanja Makabija u igru došlo je usled još jedne traljave sekvence Ivanovića, gde nije uspevao da pronadje kvalitetna timska rešenja, šta više nekim poklonjenim loptama i lakim poenima razigrao je utonuli Makabi. Sa Džonijem smo trenutno u situaciji Rodilo se, valja ga ljuljati. Druge solucije, posebno kad je Marković povredjen, nemamo, jednostavno moramo dati podršku i poverenje momku, te se nadati da će biti više trenutaka i napada gde se lopta brže i duže kreće nego što traju njegovi driblinzi i ishitreni šutevi.

Do drugog pada je došlo uglavnom usled Holinsove povrede, sigurno bismo mirnije priveli utakmicu kraju da se to nije dogodilo. Ostin je jedan hrabri lav i strašan radnik, kojem se sada zasluženo vraća za sve ono kroz šta je prolazio početkom sezone a nije odustajao. Postao je kompletan bek, koji pored šuta odlično ide do obruča a takodje sve češće dobro razigrava visoke igrače. Nadam se da nije ozbiljnija povreda, mada znajući kakav smo maler od kluba…
Mitrović nam je još jednom održao glavu iznad vode svojim pregledom igre i osećajem pa je razigrao ekipu u situaciji kad plejmejkeru to baš nije polazilo od ruke. 

Kalini još uvek drži nervoza ali je poslednja četvrtina bila ipak značajan pomak, lepo je bilo videti kako ga na klupi smiruju i ohrabruju ostali momci, posebno je tu neku ulogu imao Simonović. Tako da ona ismevanja na temu hemije su promašeni fudbal, ova ekipa bez te famozne hemije i energije ne bi bila dobra kao sto jeste i imala bi koju pobedu manje. 
 

Dakle odigrali smo tri velike utakmice u samo nekoliko dana, sa jakim energetskim nabojem a dve bitne smo pobedili. Odmora nema, u ABA pokušati bez pocenjivanja ali sa što manje potrošnje dobiti utakmicu, neka bude i poena, dva razlike nebitno je. Sav fokus na EL i nastaviti muški, odigrati hrabro pa šta bude. Malo još samo treba za potpunu magiju

 

Ja bi dodao i to da ekipe sve češće uspevaju conskom odbranom da nam totalno saseku ritam u napadu. To se je desilo i u porazu od Pao-a, i danas u drugoj četvrtini. To če pokušavati i aredni protivnici, tako da se na to moramo bolje pripremiti.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja bi dodao i to da ekipe sve češće uspevaju conskom odbranom da nam totalno saseku ritam u napadu. To se je desilo i u porazu od Pao-a, i danas u drugoj četvrtini. To če pokušavati i aredni protivnici, tako da se na to moramo bolje pripremiti.

Tačno, mada za Makabi nisam siguran da su igrali zonsku odbranu planski jer su mnogo dobro spremali meč sa nama ili su to bili pokušaji da se sakrije Vilbekin koga je Holins razvalio i napunio. Mogli smo još češće tu da napadamo i/ili da igramo izolacije. Mada Radonjić jednostavno nije taj tip trenera, on voli da na neki način uključi sve igrače, pa ponekad i procenu da se propusti koja prilika.

 

Ali svakako je očigledno da se ne snalazimo najbolje na zonu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...