Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Imaju bas odlicne individualce, ali nisu uigrani u napadu, a u odbrani su jos gori. Mislim da su najgora odbrana EL na parametru, ono je nesto strasno sta oni igraju, kao neki trening scrimmage zajebancija. Pokusavaju sa raznim zonama i presingom da zamaskiraju svoju bezvoljnost, ali prilicno izgleda traljavo i neucinkovito. Mi na drugu ruku tradicionalno imamo problem protiv tih kombinovanih odbrana, nevezano za nekvalitet istih. Nadam se da smo imali prilike da malo treniramo pred ovu utakmicu, da ih iskaznjavamo kako dolikuje. Odbranom covjeka nemaju sta da rade protiv nas, imamo veoma dobar motion napad, koji ce da eksploatise sve njihove slabosti (Veoma losa odbrana od pick-a, pogotovo sa krilne pozicije koju mi forsiramo; Defanzivna tranzicija uzasna - vjerujem da cemo se nadavati bas laganih koseva; Pomoc/rotiranje totalno neuigrano).

 

U napadu je vec druga prica, imaju previse talenta da bi mogli sve da ustopamo, i mogu veoma lako da se zapale. Centre imaju mocne, igraju takodje dosta sa visokim postavama, sa atleticnim igracima koji koriste svaku priliku da napadnu ofanzivni skok. Mi moramo max ozbiljno da pridjemo utakmici, sa veoma visokom energijom. Radonjic sto zove navijace u dvoranu, tu indirektno motivise igrace, i podize im pripravnost. Razumljivo je da smo se istrosili dosta protiv Reala (pa i derbija), psihicki pogotovo, sad je motivisati igrace i priprema utakmice, najvaznija stvar. Ako sve odradimo kako treba u pripremi, tu je vec pola pobjede upisano.

 

Licno ocekujem znoj/krv/suze, bas da zapnemo od prvog minuta jer je utakmica od velikog znacaja. Ako tako udjemo, ocekujem prilicno komfornu utakmicu i pobjedu od par razlike.

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

Officials

CREW CHIEF

BORYS RYZHYK

UMPIRE 1

EMILIO PEREZ

UMPIRE 2

RAIN PEERANDI

 

Posto je sudjenje uvek aktuelna tema, verujem da ima onih koje zanima info 😄 

 

Ajaoj, sam ne Boris Rezak jebeni, imam osecaj da smo izgubili kad god je sudio.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Gudura said:

Spor je Lazic za Vilbekina, odnosno nedovoljno brz, i sa skracenim rukama, da bi uspesno branio njegove brze i pomalo sumanute suteve iz izolacija

Pa na prošloj utakmici ga je lepo izmaltretirao. Iznudio i faul u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je mnogo ovakvih bitnih utakmica nakon vezanih pobeda oko kojih se dizao veliki hajp i ne znam da li smo dobili neku. Ova je možda i najvažnija! Nadam se da sada to neće biti slučaj i da ćemo prekinuti negativnu tradiciju. Verujem u ovaj tim! Ajmo naši! 🔴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo nam je 4. utakmica u nedelju dana, i to bez ijedne na kojom smo mogli da kalkulisemo sa potrosnjom. baskonia, partizan, real, makabi, mislim da u istoriji kosarkaskog kluba nismo imali tezu sedmicu sto se tice rasporeda. zato za mene licno bilo kakvo stavljanje imperativa na rezultat vecerasnje tekme naprosto ne bi bilo fer, nek pokusaju da izvuku iz sebe energiju da sto duze pruze zadovoljavajucu partiju a ako nam se desi raspad i poraz necu napisati nijedno slovo koje moze zazvuciti kao kritika. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...