Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

pametnom coveku je bilo jasno da niko nece biti dovodjen, jos od pocetka sezone i situacije sa vajtom  gde se znalo da je out na minimum 3 meseca, pa se opet niko nije trazio.

no, covic, kkcz insajder i ostali vonabi insajderi su nastavili da troluju, i tu je sad pitanje ko su veci idioti, dal oni ili ovi sto se primaju na to i bukvalno se loze i prenose ovde informacije sa portala koji se zovu lozimo vas posto ste magarci.

 

lm, mi i dalje ne znamo dal osvajanje abe donosi el, al mnogo je veci problem ako ra ne ostaje i sledece sezone.

daleko od toga da smo favoriti u ovakvom sastavu, al cinjenica je da se robija sa silnim milionima i igracima koje je doveo vise boji nas i radonje, nego sto radonja sa sve pefijem, cirbesom i ostalima boje robije i partizana.

sad normalno da to sto se nasi ne boje, ne znaci i da ce biti ostvaren cilj, al u startu brise njihovih 5m vise koje imaju.

 

isto tako, ako je ra  planirao da ide nakon ove sezone, zasto bi dovodio pefija na 2 sezone.. 

a ako stvarno ide, onda nije ni bitno dal smo doveli centra ili ne  i da li aba donosi el ili ne, posto snaga partizana nece doci ni sa njihovih 20+m po sezoni, vec sa odlaskom radonje(uz svu njegovu zadrtost i ziherastvo koje poseduje)

 

 

Edited by n4l1m
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je da imamo tim koji će da funkcioniše kao tim. 

 

Da je neko rekao 2019te u februaru da ćemo završnicu igrati bez Stratosa i Reglanda i da će Filip Čović da bude prvi plej, svi bi izvršili masovno samoubistvo.

Kuknjava bi bila po 100 stranica dnevno 😂😂😂

 

 

 

 

 

 

Bolje  da dodjete u Pionir koji put i da podrzite ovu ekipu,a ne da bude sramna poseta kao sinoć.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

Problem sa Cirbesom kao trećom opcijom je samo taj što bi bilo bolje, isplatljivije da tu poziciju popuni neki mladić na koga računamo i kome treba postepeno uvođenje u sistem, da bismo bar sledeće godine ili one tamo dobili pristojnu opciju..

 

mogu da se složim sa tim nazorom (not vladimirom) ali onda nema ništa od pokrivanja kuzmića i luke, niti od neke očekivane minimalne produkcije (a pitanje je kakvog i rasta kao igrača ako ulazi na 5minuta po tekmi)

 

takav, talentovan igrač, je onda drugi centar koji igra redovno 10ak minuta a prvi centar ti je dominator od 30 min po tekmi.

i ako se povredi, prs'o si  ( :

 

opet kažem, legitiman pristup ali ima svoje probleme kao i svaki drugi koje ne uključuje bogato plaćanje trećeg centra, za koga razbiješ staklo u slučaju drame.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

Kakva najezda nekih novih nikova, čast izuzecima, da objave katastrofu i udare u lelekanje kao da se i najavi potop i neuspeh u nastavku sezone.
A ako opet bude kalemegdan u junu biće po već ustaljenom šablonu nikom ništa i pravimo se ludi. 

Nije poenta u kalemegdanu u junu.

Vec u prestanku besciljnog lutanja kroz EL.

Ovaj roster mozda jeste dovoljan za aba, mada ni to nisam siguran.

S druge strane se vrlo dobro znalo sta nedostaje za ozbiljniji nastup u EL.

I uradilo se nista povodom toga.

Narocito sto ce trka za 7 i 8 mesto biti prilicno otvorena, jer efes ne moze da dodje sebi a uniks pada.

Al da ne duzim dalje. Bitna je aba, da bi se igrala EL u kojoj smo dekorativni materijal.

Lol.

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



Bukvalno samo trojica mogu da vode loptu + Kalina sto mu nije zadatak.
Kad god vidim Dobrica da prima loptu na centru, toliko je ocito da ide na levu stranu posto desna ruka kod njega ne postoji, a to je blaze receno za 27. godisnjeg profesionalnog igraca KATASTROFA.


Da, ali kada visoko primi loptu i zatvore mu levu stranu, uvek se naguzi tamo na dvanajstom metru i sačeka pleja za uručenje. Znači ima razumevanje...jer nije on sam sebe projektovao za poziciju beka ove sezone.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

da se ne lažemo, isto bi bilo da se povredi samo wolters ili džoni+ pefi ili samo kalina ili white + dobrić / hollins

Ili da se Lejkersima povredi Lebron. Kako li dozvoljavaju sebi da ne dovedu Durenta za svaki slučaj… :smiley33:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Nije poenta u kalemegdanu u junu.

Vec u prestanku besciljnog lutanja kroz EL.

Ovaj roster mozda jeste dovoljan za aba, mada ni to nisam siguran.

S druge strane se vrlo dobro znalo sta nedostaje za ozbiljniji nastup u EL.

I uradilo se nista povodom toga.

Narocito sto ce trka za 7 i 8 mesto biti prilicno otvorena, jer efes ne moze da dodje sebi a uniks pada.

Al da ne duzim dalje. Bitna je aba, da bi se igrala EL u kojoj smo dekorativni materijal.

Lol.

Ako pogledas dobro rostere ta dva tima i ovaj nas,apsolutno sam siguran da ces jednog momenta shvatiti u cemu je razlika. Dok god vam srce zaigra sto smo sa najmanjim budzetom i kad ex vd to prilozi da sakuplja sakom i kapom i opet dodje do daj Boze 5m...dotle ce tako biti...

 

Poenta jeste o Kalemegdanu jer smo mi go qrac u evropskim EL pa i EC okvirima..jer ni tamo nismo bili u 8..

10 minutes ago, Ridji said:

Ili da se Lejkersima povredi Lebron. Kako li dozvoljavaju sebi da ne dovedu Durenta za svaki slučaj… :smiley33:

postoji nesto sto im ne moz to dozvoliti inace bi svake sezone napravili dream team..

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ako pogledas dobro rostere ta dva tima i ovaj nas,apsolutno sam siguran da ces jednog momenta shvatiti u cemu je razlika. Dok god vam srce zaigra sto smo sa najmanjim budzetom i kad ex vd to prilozi da sakuplja sakom i kapom i opet dodje do daj Boze 5m...dotle ce tako biti...

 

Poenta jeste o Kalemegdanu jer smo mi go qrac u evropskim EL pa i EC okvirima..jer ni tamo nismo bili u 8..

postoji nesto sto im ne moz to dozvoliti inace bi svake sezone napravili dream team..

Kako nismo bili u top 8 ec? Polufinale tvog miljenika protiv uniksa zar ne? Za el se slazem da smo u tim okvirima i dalje jako mali klub i teskog srca krecem i ove sezone da cekam kalemegdan u junu!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ragazzo said:

Kako nismo bili u top 8 ec? Polufinale tvog miljenika protiv uniksa zar ne? Za el se slazem da smo u tim okvirima i dalje jako mali klub i teskog srca krecem i ove sezone da cekam kalemegdan u junu!

Sa Tomicem, Deja u ove rasprave ne ubacujem..da imamo budzet 10-15m pa da razumem poznavaoca sporta na ovom forumu

Link to comment
Share on other sites

Glavni problem sa Zirbes-om je sto coveka izgleda ne zanima kosarka i teren previse skoro od prelaska iz Zvezde u Makabi. Cini mi se da je u toj sezoni u Makabiju imao manju ulogu nego sto je bila projektovana (projektovana i od strane kluba koji ga je "potpisao" i pre nego sto se zavrsila sezona u Zvezdi, a i od strane Zirbes-a i menadzera), sta je bio razlog tome ne znam. 

 

Posle odlaska iz Makabija imamo prilicno stabilnu "silaznu putanju" koja je rezultirala proslom sezonom u Emiratima.

 

Nadati se da ce se to promeniti u narednih par meseci i da ce covek zaliciti na profesionalnog kosarkasa mislim da je nerealno, a na utakmicama kao sto je bila ona sinoc (ili u Novom Mestu) kada bude morao da bude centar br. 2 (zbog odsustva Kuzmica ili Mitrovica) a ne br. 3 mozemo samo da se nadamo da ce Davidovac dobro iskoristiti svoje "gabarite" i mozak igrajuci dobar deo utakmice na poziciji 5.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja je uopšte opcija da Čova zna nešto što mi ne znamo, a to je da mi sledeće sezone igramo EC? Ne verujem da je najbolji evropski trener došao ovde da igra dve sezone za redom EC. A priča o 2 naša tima u EL mi ne pije vodu.

U tom svetlu možda ima smisla što nikoga sada nismo doveli, nego do kraja sezone ovako pa šta bude. Jednostavno možda stvarno nema više para, uz sve promašaje prošle godine i sva dovođenja ove godine. Ovo su moja nagađanja, pojma nemam šta je realnost, ali ne bi me iznenadilo ovako nešto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Trigger said:

najbolji evropski trener

 

5 minutes ago, ragazzo said:

Obraefekat je trenutno najtrofejniji trener u evropi, najbolji pa i ne bih bas rekao

 

Ovo me podseti na jednu urbanu legendu po kojoj je picerija stavila znak "najbolja pica na svetu", a konkurentska picerija u susedstvu odgovorila sa "najbolja pica u ulici". 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ma to najbolji ja kažem više onako fore radi, mitomanija iz komšiluka i klanjanje Džila i sličnih nikako nije my cup of tea. Ali to je ovde manje bitno. Stvarno sumnjam u to da Žoc sa svojim milionerima jedva čeka da još jednu sezonu igra sa Trentom, Turkom i 🍔. Kraj ove sezone će biti vrlo interesantan i po pitanju rukovodstva EL od sledeće godine, a verujem da je Žoc na izvoru informacija i da je obezbedio dobru pregovaračku poziciju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Nije poenta u kalemegdanu u junu.

Vec u prestanku besciljnog lutanja kroz EL.

Ovaj roster mozda jeste dovoljan za aba, mada ni to nisam siguran.

S druge strane se vrlo dobro znalo sta nedostaje za ozbiljniji nastup u EL.

I uradilo se nista povodom toga.

Narocito sto ce trka za 7 i 8 mesto biti prilicno otvorena, jer efes ne moze da dodje sebi a uniks pada.

Al da ne duzim dalje. Bitna je aba, da bi se igrala EL u kojoj smo dekorativni materijal.

Lol.

 

1 hour ago, Losmi17 said:

Nije poenta u kalemegdanu u junu.

Vec u prestanku besciljnog lutanja kroz EL.

Ovaj roster mozda jeste dovoljan za aba, mada ni to nisam siguran.

S druge strane se vrlo dobro znalo sta nedostaje za ozbiljniji nastup u EL.

I uradilo se nista povodom toga.

Narocito sto ce trka za 7 i 8 mesto biti prilicno otvorena, jer efes ne moze da dodje sebi a uniks pada.

Al da ne duzim dalje. Bitna je aba, da bi se igrala EL u kojoj smo dekorativni materijal.

Lol.

Ne nego je poenta da mi utakmice protiv Zenita, Efesa i Asvela nismo izgubili zbog Cirbesa, niti bi išta garantovalo da bi oh dobili. A sa tim gotovo dobijenim mečevima mi bismo već sad bili nadomak tog iskoraka u EL. 
Naravno da bi bilo odlično da imamo mnogo kvalitetnijeg centra nego što su Kuzmić ili Mitrović, prvi sam ovde letos jos tokom avgusta pisao da se već kritično kasni sa dovodjenjem igrača na toj poziciji, ali u ovoj situaciji zameniti Cirbesa sličnim igračem koliko da se nešto zameni ne bi bila garancija ničega, pa ni ovih 3 pobeda koje je pre svega Radonjić prosuo. Ako ću Deju da prebacujem za nešto pre su to ta tri poraza a ne što nije pronašao kvalitetnijeg centra od ovih što je izabrao. 

Meni stvarno nije jasno kako svi vi zamislite da ćemo tek tako da potpišemo vrhunskog igrača koji treba da garantuje neki rezultat a pri tome vučemo minus i dug od nekih 7-8 miliona.

 

Zar prošle sezone klub nije pokušavao da dovede gomilu novih igrača koji fale da se popravi situacija i napravi iskorak?

 

bold: tebi poslednjih 10ak utakmica u EL nisu ozbiljan nastup?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Kad procitam ovo sto pise @Ridji cak mogu i da se slozim. Mi nismo za ovo takmicenje. To treba da igraju bogati.


Ne treba ići u krajnosti, kao što je realno da mi ne možemo nikad da računamo da imamo kvalitet za top8 tako je realno i da su pravljeni propusti i greške u raznim sezonima, posebno bih rekao skupa sezona sa Perom Antićem i prošlogodišnja što zbog korone što zbog svih sportskih i igračkih grešaka.
Medjutim kada se na kraju pogleda region, a to je ipak naše najrealnije ogledalo, i kako su sa sličnim finansijama EL igrali timovi iz regiona rekao bih da smo mi ipak uglavnom, ne uvek, bili iznad mogucnosti. Nekad je to bilo malo, nekad više ali nedovoljno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto mi se javlja da ćemo sutra zabeležiti jedan poraz, koji će nas udaljiti od top 8, i da će biti sramota što nam je Cirbes treći centar

 

Javlja mi se da onda dobijamo Monako, što će nas vratiti u borbu za top 8, i da će biti sramota što nam je Cirbes treći centar

 

Sve je promenjivo i nebitno, ali ova sramota je stalna. I to sve zbog Radonje tvrdoglavog ziherasa, koji nije imao hrabrosti da dovede nekog kao što je npr Obrajant, ko bi značajno podigao letvicu i odigurao da ne gubimo od top 8 timova sa po jedan razlike.

 

Nego, jel ima neke šanse da se otvori KKCZ topik, ovaj da ostane za one opterećene trećim opcijama na centru i platom Stefana Markovića. Ionako se uglavnom sve na to svodi.

 

 

 

 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Treba dodati da privrednik covic reka da cemo u sledecim sezonama trositi koliko zaradimo i da se necemo zaduzivati pa vi razmislite sta to znaci xD

1 minute ago, medobrundo said:

Nešto mi se javlja da ćemo sutra zabeležiti jedan poraz, koji će nas udaljiti od top 8, i da će biti sramota što nam je Cirbes treći centar

 

Javlja mi se da onda dobijamo Monako, što će nas vratiti u borbu za top 8, i da će biti sramota što nam je Cirbes treći centar

 

Sve je promenjivo i nebitno, ali ova sramota je stalna. I to sve zbog Radonje tvrdoglavog ziherasa, koji nije imao hrabrosti da dovede nekog kao što je npr Obrajant, ko bi značajno podigao letvicu i odigurao da ne gubimo od top 8 timova sa po jedan razlike.

 

Nego, jel ima neke šanse da se otvori KKCZ topik, ovaj da ostane za one opterećene trećim opcijama na centru i platom Stefana Markovića. Ionako se uglavnom sve na to svodi.

 

 

 

 

 

 

Bar su Holinsa ostavili na miru od kad je dosao Markovic i ostao Zirbes...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...