Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

7 hours ago, Cavani said:

Nemoj da te cudi ako Radonja i rumenog posalje u Rumuniju.

 

sigurno. radonja noćna mora.

 

pri tome, ja mislim da smo bolji trenutno, čak i sa ovakvom formom ali te samouverene izjave protiv najboljeg trenera u evropi, prelaze na vojvoda mišić inspired govore kada je game day a ako izgubimo na zaveru sudija. samo nudim jedan od dva putića.

7 hours ago, VISOKOLETAC said:

 Taj isti Panter koji nas je kostao kupa pre dve godine. 

 

užas. ujedno i sreća da ga nismo pustili na takmičenje lokalne mesne zajednice

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, StiviKivi said:

E ovoliko veštački nisam ni sam verovao da će ovo da izgleda. 

Znam da je tema ovde KkCZv ali ne mogu da ne primetim... 

Mediji non stop o velikoj seriji partizana! Te 8-0, te 9-0.. To je kolektivno ludilo! Šatro košarkaške stranice i portali po 10 objava! Te hala pozdravlja kralja! Te sledeće god u Evroligi. Žoc, Žoc, žooc

Večeras ova dvojica sa ubedljivo najvećim ugovorima u istoriji jugoslovenske košarke skaču u publiku! To je neka ljubav velika! Toliko zavoleli KKP, to je čudo jedno! 

"atmosfera koju evropa ne pamti" jedan od naslova. 

Znači toliko bljutavo da će samo da nam ulepšaju sve trofeje ove godine. Biće mi ovo najlepša i najdraža sezona i titula koju će KKCZV da osvoji definitivno. Ni kup neće da osvoje. 

Pa sve je to ocekivano. Jos dok ih je vodio Aca Lukas pre bezanja u Minhen mediji su trtljali o rapsodijama, sigurnom osvajanju svih trofeja, napadu na EL... Sada isto, verovatno ce ponovo i prica da je Zagorac novi Bodiroga. O ljubavi i ostalim baljezgarijama da ne pricamo. Kada se pogleda kakve bitange iz medija to forsiraju, od gtr Saranovica, preko Monda, pa do onog Borisa, sve je logicno.

Mi sa njima tesko igramo, ocekujem da nas dobiju u domacem kupu, mozda u prvom delu aba lige. Ali, u doigravanju... No, no.

Bice tu pritisaka, jer ne udju li u EL...

 

Edited by berti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opasna je ova fascinascija Zocovim kkP, narocito na ovoj temi, ali ni to nije novost.

Jesu oni najozbiljniji rival u Abi, jasno je sta se ovog leta desilo i u kom smeru sve ide obzirom na desavanja kod nas i Coviceve izjave, al ipak po meni je bas bljutava pomenuta fascinacija i toliko ciganske price o komsijskoj kravi.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, StiviKivi said:

E ovoliko veštački nisam ni sam verovao da će ovo da izgleda. 

Znam da je tema ovde KkCZv ali ne mogu da ne primetim... 

Mediji non stop o velikoj seriji partizana! Te 8-0, te 9-0.. To je kolektivno ludilo! Šatro košarkaške stranice i portali po 10 objava! Te hala pozdravlja kralja! Te sledeće god u Evroligi. Žoc, Žoc, žooc

Večeras ova dvojica sa ubedljivo najvećim ugovorima u istoriji jugoslovenske košarke skaču u publiku! To je neka ljubav velika! Toliko zavoleli KKP, to je čudo jedno! 

"atmosfera koju evropa ne pamti" jedan od naslova. 

Znači toliko bljutavo da će samo da nam ulepšaju sve trofeje ove godine. Biće mi ovo najlepša i najdraža sezona i titula koju će KKCZV da osvoji definitivno. Ni kup neće da osvoje. 

Kolektivno svrsavanje novinarske struke. Ili to ili jednostavno kampanja onih kojima je Zvezde pun k...c.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milos 3.14 said:

Ovde većina maši poentu . Ne priželjkuje Laki njihov napad ili bilo šta slično, čovek priželjkuje jednog strelca koji ume da izmisli poen kad ne ide ili kad je tesno.

 

Izjednačene utakmice, na jedan posed koje uđu u egal zadnjih 1,5-2 minuta dobija bolji napad, a ne bolja odbrana. Ko ne veruje nek pita Bodirogu

Po meni je Radonjic dosledan sebi. Ni u proslom mandatu on nije imao izrazitog strelca. MWill da, ali on nije bio taj koji je u stilu Berona, Lloyda primarno gledao na kos protivnika, nego pre svega organizovao igro i razigravao tim. Tek kad je Radonjic otisao poceli smo dovoditi izrazite kosgetere. Slucajnost ili ne, mi ni u ovom mandatu nemamo jednog takvog. Druga stvar koja evocira uspomene su losi procenti suta za tri i kod slobodnih bacanja. Da li je do igraca koje Radonjic dovodi, da li do akcenta na tome sta se trenira, da li do toga da je mozda fizicka sprema prioritet, ne znam. Ali, odredjene paralele su tu. Za sada. Do prve utakmice u kojoj budemo imali 15/21 za tri... 🙂 Mada je takvih bljeskova bilo i u prvom Mandatu. Ko zna... My 2 cts.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Referees

Crew Chief

LAMONICA, LUIGI

Umpire 1

LEZCANO, LEANDRO

Umpire 2

ALIAGA, JORDI

 

Konacno neke dobre vesti😀

E ako sjebemo i nepobedivost Luigija, onda nas treba tuci po golim tabanima🤣

Edited by Gudura
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

jos jedna stvar za brigu, iako mozda na prvi pogled ne izgleda tako je def. skok

u poslednjih 4-5 EL tekmi mi dozvoljavamo protivniku prosecno 14-15 of. skokova

nemam napredne statse za to(mozda guru ima nesto), ali siguran sam da je to negde pri dnu EL

jesmo solidni na drugoj strani, pre svega zbog par odlicnih partija kuza gde je sam imao po 5-6 of. skokova...ali ovo je solidan problem za radonja koncepciju igre

ako nema def. skoka dzabe hard difenz kad iz toga ne nastane tranzishn ofens

 

druga stvar, cini mi se da kod nas, da bi obezbedili taj def. skok, mnogo vise igraca mora da ucestvuje, i samim tim se smanjuje broj igraca koji su vec u kontri

to je, cini mi se, posebno primetno kad je luka u igri

on to donekle kompenzuje time sto moze sam da povuce loptu odmah posle skoka...ali je generalno prilicno inferioran u samom skoku

 

jos jedna stvar koja limitira taj tranzish ofens je broj igraca koji ume da vodi loptu

tu je holins posebno razocarenje, ne samo zbog ballhandlinga, vec i zbog velikog broja glupih odluka u napadu i prodatih lopti

2 minutes ago, Gudura said:

Referees

Crew Chief

LAMONICA, LUIGI

nadam se da ce luigi biti raspolozen kao sinoc

solidno guranje domacina

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wingwalker said:

Huventud je ladnie od leda odradjivao Žoca do zadnjih minuta ali i sebi dozvolio luksuz Ribasovih ispucavanja u vrednosti od 10 poena kada su mogli da se odvoje i spreče ovaj cirkus na kraju uz Panterovo vadjenje kestenja iz vatre. Željko znae, timska igra, extra pas...10 asista a u reketu duva ko u Golupcu. Da ozdravljamo i da im se valjano useravamo u selekciju tog 14. novembra.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

Mi ako bismo dosli u takvu situaciju u zadnjoj cetvrtini kad njima budemo gosti, necemo tako naivno i glupo pasti kao Juventut juce. Ali, do takve situacije treba doci i to nece biti isti mec. U sledecu nedelju ocekujem da ih dobijemo pred nasom publikom. Kao i PAO sutra sve i da nisu tako oslabljeni kao sto izgleda jesu. Za Albu sam imao los predosecaj, nikad nam ne leze, pa tu i nisam ocekivao sigurnu pobedu. S druge strane ni u Tel Avivu pa... 🙂


Sto se njihovog tima tice, ima tu potencijala. Panther se ne raubuje nego relativno ekonomicno koristi. Imaju nekoliko mladjih igraca koji, ako se pravilno bude radilo sa njima, mogu biti, ako nista drugo, vrlo produktivni deo tima. Ne mora tu biti novi Bogdanovic ili Milutinov, ali uz pravog trenera (a to Zoc jeste, bez da ulazim u to da li je najbolji) moze to lepo da im se poslozi. Ipak, mi smo za sada za njih jos uvek jedan drugi level sto ne mora da znaci da smo favoriti protiv njih u direktnom duelu ili u ABA generalno.

 

Nama jednostavno nedostaje igracke mase odredjenog kvaliteta koji bi u slucaju povreda 2-3 igraca mogli da relativno bezbolno ponesu breme na sebe. A to je prouzrokovano time da nemamo dovoljno para za toliki roster (iz kog razloga vec), a i kad bismo imali ovde bismo kolektivno suze ronili zasto ovaj ili onaj "prosperitet" ne dobija dovoljno vremena na parketu. Kad nas je dovoljno bez povreda, onda imamo luksuz-problem pa pravimo zamerke ko sedi pored klupe, a ko igra. Kad se, avaj, neko povredi onda je uprava kriva jer nije kupila dovoljno igraca da po potrebi moze da zameni barem 5 igraca kad su povredjeni. Nikad nam ugoditi. Ali, da nam suter nedostaje, to stoji.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Referees

Crew Chief

LAMONICA, LUIGI

Umpire 1

LEZCANO, LEANDRO

Umpire 2

ALIAGA, JORDI

 

Konacno neke dobre vesti😀

E ako sjebemo i nepobedivost Luigija, onda nas treba tuci po golim tabanima🤣

Ako Luigi ponovi performans od sinoc, bice dobro. On je ionako uvek blago domacinski nastrojen pogotovo ako ima publike. Sinoc je bio njegov ambijent.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

sigurno. radonja noćna mora.

 

pri tome, ja mislim da smo bolji trenutno, čak i sa ovakvom formom ali te samouverene izjave protiv najboljeg trenera u evropi, prelaze na vojvoda mišić inspired govore kada je game day a ako izgubimo na zaveru sudija. samo nudim jedan od dva putića.

 

užas. ujedno i sreća da ga nismo pustili na takmičenje lokalne mesne zajednice

Radonjic do sada jeste bio nocna mora, covek kojeg treba pobediti i glavna nasa prednost sto se tice Aba borbi. Tudja trava jeste uvek zelenija, tudje se uzdize a svoje spusta. Prosle godine se vise pisalo o JOB slucaju nego o tripleti, sticem utisak da se trofeji podrazumevaju. Isto tako ocekujem da kls odjednom postane bitno takmicenje za one sto ih je smaralo to da uopste gledaju.

I ja mislim da smo trenutno bolji isto kao i ti i da ce biti dobar fajt kad za to dodje vreme, a da sada treba da se posvetimo sebi i Euroligi.

Ne znam gde si video da pise da sigurno dobijamo pa mozes da me preskocis sa Zivojin Misic pricama i sudijama koje ne znam kako si upleo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Radonjic do sada jeste bio nocna mora, covek kojeg treba pobediti i glavna nasa prednost sto se tice Aba borbi. Tudja trava jeste uvek zelenija, tudje se uzdize a svoje spusta.

 

 

ne spuštam radonjića sigurno time što smatram da je obradović bolji trener. to ne znači da je radonjić loš, nego da sada svakako ne može biti naša prednost u aba a pogotovo glavna.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jos jedna stvar za brigu, iako mozda na prvi pogled ne izgleda tako je def. skok

u poslednjih 4-5 EL tekmi mi dozvoljavamo protivniku prosecno 14-15 of. skokova

nemam napredne statse za to(mozda guru ima nesto), ali siguran sam da je to negde pri dnu EL

jesmo solidni na drugoj strani, pre svega zbog par odlicnih partija kuza gde je sam imao po 5-6 of. skokova...ali ovo je solidan problem za radonja koncepciju igre

ako nema def. skoka dzabe hard difenz kad iz toga ne nastane tranzishn ofens

 

druga stvar, cini mi se da kod nas, da bi obezbedili taj def. skok, mnogo vise igraca mora da ucestvuje, i samim tim se smanjuje broj igraca koji su vec u kontri

to je, cini mi se, posebno primetno kad je luka u igri

on to donekle kompenzuje time sto moze sam da povuce loptu odmah posle skoka...ali je generalno prilicno inferioran u samom skoku

 

jos jedna stvar koja limitira taj tranzish ofens je broj igraca koji ume da vodi loptu

tu je holins posebno razocarenje, ne samo zbog ballhandlinga, vec i zbog velikog broja glupih odluka u napadu i prodatih lopti

nadam se da ce luigi biti raspolozen kao sinoc

solidno guranje domacina

Koliko smo samo poena primili iz drugog treceg napada u nizu rivala u EL,puno njih na isteku napada sto uzasno demolarise ekipu.

Zbog loseg def skoka ne mozemo da trcimo kontru,sto je pola naseg napada.Taj posao radi vise igraca pa nema ko da ostane u ofsajdu.Sve u svemu ogroman problem za nas iako je malo nevidljiv na prvu,barem navijacima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Kolektivno svrsavanje novinarske struke. Ili to ili jednostavno kampanja onih kojima je Zvezde pun k...c.

koja novinarska struka?

moćna darušafaka ima da strada u plej-ofu. Što bi rekao her Žika Pavlović ima koske da krckaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Cavani said:

 

Ljudi zaboravljaju kolika je razlika izmedju EC i EL, pogotovo poslednjih par sezona, seti se samo kako je Tomicev prelaz sa EC u EL izgledao. Ovaj Huventud bi imao 7-8 pobeda max tamo.

 

Kaze komentator SK sinoc... "Jos se neki igraci nisu privikli na Evrokup...dobro osim Lideja i Pantera koji su igrali EL ... Smailagic i Kuruc su bili u NBA ali jos se nisu privikli na takmicenje kakvo je Evrokup"  😄 

 

KK Promiteas > Finiks Sansi

  • Like 5
  • Ha-ha 20
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

ne spuštam radonjića sigurno time što smatram da je obradović bolji trener. to ne znači da je radonjić loš, nego da sada svakako ne može biti naša prednost u aba a pogotovo glavna.

Obradović na vrhuncu karijere je mnogo bolji trener nego što je Radonja ikad bio ili će biti.

Obradović leta gospodnjeg 2021)/22? Ne znam, videćemo.

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Del Piero said:

Interesantno je ovo uzdizanje Partizana od navijaca Zvezde (cak i nakon utakmice u kojoj su debelo nadigrani i za koju ne znaju ni sami kako su je dobili). Valjda je ovih 7 godina dominacije malo da se izbije strah od komsija.

 

 

Mene više brine što naš trener protiv njih često ne pokaže najbolje što ume, pa smo umeli da se mučimo i kad je razlika u kvalitetu bila daleko na našoj strani. Npr sezona kad smo igrali plejof EL, a njih sa Džikićem dobijali u tesnim završnicama ili šutem Gudurića o tablu u zadnjoj sekundi. 

 

I one sezone kad smo ih dobili u polufinalu ABA, moguće da bi izgubili obe utakmice kao domaćini, da Blažič nije povredio Milutinova u prvoj.

 

Prošlo je dosta od tada, pa ćemo videti već ovaj okršaj, protiv svakako još iskusnijeg, trofejnijeg, kod sudija cenjenijeg, pa što da ne kažem...i generalno kvalitetnijeg trenera. 

 

Da zaokružim svoju poentu...Radonjić nekako bolje spremi tim za neki CSKA, nego Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mene više brine što naš trener protiv njih često ne pokaže najbolje što ume, pa smo umeli da se mučimo i kad je razlika u kvalitetu bila daleko na našoj strani. Npr sezona kad smo igrali plejof EL, a njih sa Džikićem dobijali u tesnim završnicama ili šutem Gudurića o tablu u zadnjoj sekundi. 

 

I one sezone kad smo ih dobili u polufinalu ABA, moguće da bi izgubili obe utakmice kao domaćini, da Blažič nije povredio Milutinova u prvoj.

 

Prošlo je dosta od tada, pa ćemo videti već ovaj okršaj, protiv svakako još iskusnijeg, trofejnijeg, kod sudija cenjenijeg, pa što da ne kažem...i generalno kvalitetnijeg trenera. 

 

Da zaokružim svoju poentu...Radonjić nekako bolje spremi tim za neki CSKA, nego Partizan. 

Ma jesmo li ikad dobili Partizan da to nije bilo slučajno ili spletom srećnih okolnosti?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Del Piero said:

Interesantno je ovo uzdizanje Partizana od navijaca Zvezde (cak i nakon utakmice u kojoj su debelo nadigrani i za koju ne znaju ni sami kako su je dobili). Valjda je ovih 7 godina dominacije malo da se izbije strah od komsija.

 

 

Licno ja vas ne uzdizem, stavise mislim da smo u ovakvim rosterima mi apsolutni favoriti u eventualnom finalu. Nisam siguran da ste bolji i od Buducnosti trenutno.

 

Ono sto je dobro za vas sto mozete rasti kroz sezonu, ali sa ovim rosterom svakako niste ni blizu da budete favoriti protiv nas.

 

Obradovic je u padu, nema tu neke flozofije, akcija, radi na cisto ime, ograniceli ste se na rokanje pa sta vam Bog da, mislim da vam odbrana bolje funkcionise od napada, koji mi skoro pa nemamo.

 

Takodje i mi imamo prostora za napredak jer nam je pola igraca rovito, dva povredjena. Meni je problem kod nas to sto u EL ne vidim neku sansu, prosto ove dve utakmice bi morali dobiti, ali ni buducnost nije svetla ako se igra u napadu ne digne na malo veci nivo. Prosto gore ne moze.

 

Trenutno je Radonjic bolji trener od Obradvica i mislim da ce tu ulogu uspesno izneti u ovoj sezoni sem ako ne dode do nekih vanrednih pojacanja kod vas..

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mene više brine što naš trener protiv njih često ne pokaže najbolje što ume, pa smo umeli da se mučimo i kad je razlika u kvalitetu bila daleko na našoj strani. Npr sezona kad smo igrali plejof EL, a njih sa Džikićem dobijali u tesnim završnicama ili šutem Gudurića o tablu u zadnjoj sekundi. 

 

I one sezone kad smo ih dobili u polufinalu ABA, moguće da bi izgubili obe utakmice kao domaćini, da Blažič nije povredio Milutinova u prvoj.

 

Prošlo je dosta od tada, pa ćemo videti već ovaj okršaj, protiv svakako još iskusnijeg, trofejnijeg, kod sudija cenjenijeg, pa što da ne kažem...i generalno kvalitetnijeg trenera. 

 

Da zaokružim svoju poentu...Radonjić nekako bolje spremi tim za neki CSKA, nego Partizan. 

Za Dzikicevu sezonu uzimas reper iz regularke ABA lige i finale nikad bitnijeg KLS-a?

Da je bilo finale ABA lige pa da se zamislimo al ajd.

Da su neke utakmice imale tu tezinu biti ili ne biti...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...