Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

23 minutes ago, drakon1 said:

Ako mislimo na isto (pesnica u stomak pri prevodjenju lopte u nase odbrambeno polje), tad je Pavlovic dobio SAMO nesportski faul, a trebao ladno da bude iskljucen. Ali, mozda mislis na nesto drugo.

 

Jok, mislim na ovo, na povlacenje dok lezi

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Šarac said:

By the way ko nam sudi veceras?

Officials

 

CREW CHIEF

MEHDI

DIFALLAH

 

UMPIRE 1

ELIAS

KOROMILAS

 

UMPIRE 2

ARTURAS

SUKYS

 

Koromilas bas nije morao...

11 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Jok, mislim na ovo, na povlacenje dok lezi

 

 

A ja na ovo...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, n4l1m said:

tejlor butina, deka nema posto  je on dosao naknadno, nije bio u realu kad je trebala da se igra ova utakmica..

ovu su zaostali termini, redovno kolo je za dva dana..

Nema ni Kozera, malo su tanki na bekovskim pozicijama, tu treba traziti sansu

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gudura said:

Nema ni Kozera, malo su tanki na bekovskim pozicijama, tu treba traziti sansu

Pa svakako im je spoljna linija slabija od unutrasnje, ali ako se ne varam i dalje su tu Ertel, Hanga, Rudi, NWG, Abalde, Ljulj tako da nije bas da su nemoćni. 
 

ne svidja mi se uopste sto Markovic ne igra (nisam verovao da cu ovo napisati), ali ni sto Real ima 3 vezana prilicno ubedljiva poraza od Barse Zalgirisa i Baskonije, tako da ih ocekujem na 100 posto zelje danas

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, propolis said:

 

Upravo zato je bitna prednost domaćeg terena i upravo zato smo pobedili derbi Dedinim poslednjim košem. 

Možda i koš sezone!!!

Ja sam pak mišljenja da će oni imati još 2 poraza do kraja - Budućnost i CedOli a mi eventualno u PG.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

80% ovih pristrasnih odluka u nedelju je svirnuo Boltauzer.

 

Cini mi se da nas on onako, ispod radara, svaki put ojadi jos grdje nego Javor.

Čekaj ima i nastavak. Taj ima i brata koji bi lako mogao njegovim stopama.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Урош19 said:

"испровоцирани" .Ретко говно павловић.

 

Какви су судци ти?

Difallah je ok, retko sam ga gledao kao 1. sudiju. Koromilasa ne volim jos od F8 utakmice u Moskvi kad je svirao Jovicu korake na kraju G1. Bio je i ove sezone u Pioniru... ne volim ga. Ovaj treci mi nepoznat, iako mislim da nam je ove sezone sudio.

 

Ako mi resimo problem zvani Tavares, nije bitno ko sudi.

1 hour ago, propolis said:

 

Upravo zato je bitna prednost domaćeg terena i upravo zato smo pobedili derbi Dedinim poslednjim košem. 

Možda i koš sezone!!!

A 1. mesto u ABA obicno donosi i prednost domaceg terena u KLS, tako da...

Edited by drakon1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro je, Laki se vratio snimanju klipova, covic cuti, a dolazi nam Dejove musterije kad je Reba na momente postao Rebron. Mislim da mozemo dobiti, ima milion faktora koji ce odluciti utakmicu. Samo ako osvojimo na korak smo do F8 jer ce ovo biti neverovatan vetar u ledja.

 

Da pobedimo ove dve pa ko ziv ko mrtav..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dobro je, Laki se vratio snimanju klipova, covic cuti, a dolazi nam Dejove musterije kad je Reba na momente postao Rebron. Mislim da mozemo dobiti, ima milion faktora koji ce odluciti utakmicu. Samo ako osvojimo na korak smo do F8 jer ce ovo biti neverovatan vetar u ledja.

 

Da pobedimo ove dve pa ko ziv ko mrtav..

ако се добију ове две, ја сам мртав

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Difallah je ok, retko sam ga gledao kao 1. sudiju. Koromilasa ne volim jos od F8 utakmice u Moskvi kad je svirao Jovicu korake na kraju G1. Bio je i ove sezone u Pioniru... ne volim ga. Ovaj treci mi nepoznat, iako mislim da nam je ove sezone sudio.

 

Ako mi resimo problem zvani Tavares, nije bitno ko sudi.

A 1. mesto u ABA obicno donosi i prednost domaceg terena u KLS, tako da...

 

I meni je delovao jako dobro, sve do prošli put kad nam je nešto kenjao u Pioniru. Nemogu se setim koja utakmica je bila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Marcus said:

Navikli su da otimaju igrace, titule , a da onda sve to uvijaju u oblande institucije i avangarde. To je njihov modus operandi koji je svoj vrhunac doziveo u vreme vujosevica koji je bio jedan prosecan trener i vrhunski manipulator. 

 

Može se svašta reći za Vujoševića, ali da je prosečan trener nikako, posebno za naše uslove. Inače, Radonja je dosta toga pokupio od njega.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Setite se 2011 said:

 Edo Javor .Već nam je sudio protiv Zadra .Dosta liče pa je ni kriv ni dužan dobio zvižduke 🙂

Mogla bi se "ljubav"prema Zvezdi lako  preneti sa starijeg na mlađeg 😁. Da secam se da nam je sudio samo nisam zapamtio protiv koga točno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kome i dalje nije jasan kakav sudijski masakr smo doziveli, nek pogleda njihov mec sa mocnim leitkabelisom.

Ok, i faktor avram koji se zapalio na tom mecu.

Nadam se da je zeljko odveo slovenacke specijalce bar na kvalitetnu veceru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...